1

Getafe na razie lepsze od Bilbao

0

@derus ta masz wyżej posta ktoś wstawił

0

@barteq ale skończcie już pierdolić o tym Fatim, obwiniacie mnie o jego pensje, ja mu ja dalem? Zidiocenie na tej stronie przeraża

1

@Don Lucas ok, później dołącze do Twojej

0

@Don Lucas sprawdzałem aplikacje la liga, ale to jakieś amatorskie chyba? Orientujesz sie?

0

@derus @poskus zależy do jakiej ligi, bo to z la liga to chyba słabe jest

0

@MesQueUnClub96 dobra, fanboju kołka kończę dyskusje z tobą

0

@MesQueUnClub96 a ty na swoim drewnie z 2 miejsca
@tristan87 to jest właśnie poziom dyskusji z wami, zacięte płyty

2

Ten Gundogan to też zajebisty deal, 18 baniek. U nas na start dostają taka kase jak w Realu po latach sukcesów. Tyle to zarabia Vinicius praktycznie


0

@bleble123 zachwycał w Ajaxie czyli 6 lat temu, nadzieja że jeszcze to wszystkiego nie zapomniał tego głupota

0

Cały czas niewiadomo czy Vinicius zostaje w tym Realu, więc z tym przegranym sezonem sie nie rozpedzajcie. Bez Brazola oni tracą 50% mocy. To ich najlepszy pilkarz, lepszy niż Mbappe. Na pewno Real będzie musial mu sypnąć kase jak chce go zachować

0

@Rewolucja123 no i to całkiem ciekawe mecze na start

0

@FeriFcb Nico to dzisiaj gra na Getafe

0

@Lionel_Messi10 Już przed odejściem Messiego było średnio

0

@Pawel13sz mamy najlepszego bramkarza na świecie

3

@Pawel13sz Od kontuzji Fatiego wszystko sie posypało

1

Mocny Real to mocna Barca, a nie czekaj..

1

@Worny Astralaga, Valle, Kounde, Eric, Balde, Casado, Olmo, Torre, Pau Victor, Lewy, Yamal

1

@demsi1707 Zaczął się właśnie dzisiaj

1

Ten Rodrygo to taka mizeria a oni chcą za niego 180 mln, ich redaktorzy xD

5

To co obronił Curtuis jest u Ter Stegena golem, a fanboje dalej nie rozumieją o co chodzi krytykom

0

Fajna ta pomoc Realu, taka nie za mocna. Vinicius bardzo dobry

0

@adamek20151 Vinicius to zyska o ile tam zostanie. Mbappe to tez dobry asystent

0

@LambiPL ale śmieszne hihi

0

Całe studio o jednym zespole to trochę amatorka

2

Podolski: Super szczał. Aha

2

@Cvzx a nadal ma psychofanów mimo to

3

Dobra nitka


3

Jaki ten Carvajal gladziutki. Nivea działa

1

@Damian_Balde mamy farta, że ta La Masia funkcjonuje bez zarzutu przy tym co sie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?