Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Getafe na razie lepsze od Bilbao
0
@derus ta masz wyżej posta ktoś wstawił
0
@barteq ale skończcie już pierdolić o tym Fatim, obwiniacie mnie o jego pensje, ja mu ja dalem? Zidiocenie na tej stronie przeraża
1
@Don Lucas ok, później dołącze do Twojej
0
@Don Lucas sprawdzałem aplikacje la liga, ale to jakieś amatorskie chyba? Orientujesz sie?
0
@derus @poskus zależy do jakiej ligi, bo to z la liga to chyba słabe jest
0
@MesQueUnClub96 dobra, fanboju kołka kończę dyskusje z tobą
0
@MesQueUnClub96 a ty na swoim drewnie z 2 miejsca
@tristan87 to jest właśnie poziom dyskusji z wami, zacięte płyty
2
Ten Gundogan to też zajebisty deal, 18 baniek. U nas na start dostają taka kase jak w Realu po latach sukcesów. Tyle to zarabia Vinicius praktycznie
0
@bleble123 zachwycał w Ajaxie czyli 6 lat temu, nadzieja że jeszcze to wszystkiego nie zapomniał tego głupota
0
Cały czas niewiadomo czy Vinicius zostaje w tym Realu, więc z tym przegranym sezonem sie nie rozpedzajcie. Bez Brazola oni tracą 50% mocy. To ich najlepszy pilkarz, lepszy niż Mbappe. Na pewno Real będzie musial mu sypnąć kase jak chce go zachować
0
@Rewolucja123 no i to całkiem ciekawe mecze na start
0
@FeriFcb Nico to dzisiaj gra na Getafe
0
@Lionel_Messi10 Już przed odejściem Messiego było średnio
0
@Pawel13sz mamy najlepszego bramkarza na świecie
3
@Pawel13sz Od kontuzji Fatiego wszystko sie posypało
1
Mocny Real to mocna Barca, a nie czekaj..
1
@Worny Astralaga, Valle, Kounde, Eric, Balde, Casado, Olmo, Torre, Pau Victor, Lewy, Yamal
1
@demsi1707 Zaczął się właśnie dzisiaj
1
Ten Rodrygo to taka mizeria a oni chcą za niego 180 mln, ich redaktorzy xD
5
To co obronił Curtuis jest u Ter Stegena golem, a fanboje dalej nie rozumieją o co chodzi krytykom
0
Fajna ta pomoc Realu, taka nie za mocna. Vinicius bardzo dobry
0
@adamek20151 Vinicius to zyska o ile tam zostanie. Mbappe to tez dobry asystent
0
@LambiPL ale śmieszne hihi
0
Całe studio o jednym zespole to trochę amatorka
2
Podolski: Super szczał. Aha
2
@Cvzx a nadal ma psychofanów mimo to
3
Dobra nitka
3
Jaki ten Carvajal gladziutki. Nivea działa
1
@Damian_Balde mamy farta, że ta La Masia funkcjonuje bez zarzutu przy tym co sie dzieje