Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore okaże sie w sezonie, na chwile obecna nikt nie zasługuje, Yamal też bo jemu grozi sodówa niestety przez to otoczenie
0
@RoberDzik może Olmo najpierw wleci
0
@BORO_12 wyzywasz, określam cie tak samo jak ty mnie 'wyzywam' haha dobry z ciebie agent..
0
@BORO_12 dobrze trollu, bede ci literować następnym razem o co mi chodzi
0
@BORO_12 usilnie mi próbowałeś wmówić to co napisałeś wyżej, krótka pamięć
0
@BORO_12 jak zawsze sie mądrowałeś, a to ja miałem racje
0
@sen no super, to jak jest za dużo pomocników to niech graja, gdzie wam sie spieszy. Kto tu ma problem z logiką
5
transfer Olmo: mamy za dużo pomocników, nie potrzebujemy go.
Kłopot z rejestracją: chcemy Daniego Olmo, musi grać!
Czyli la rambla pigułce
1
@Comentateiro ja to widze tak, teraz masa narzekania i stękania pod artykulem o Flicku, łykniemy Valencie i nagle będziemy szli po potrójną koronę
0
Pedri trenuje z zespołem AS podaje, że może bedzie na Valencie
https://x.com/ts475gbvtg/status/1824035679145246862
1
@Xavifcb6 w skrócie chodzi o długi, które klub spłaca i budżet sie nie spina
0
Młodziak z Ajaxu wchodzi i strzela dla Girony
1
Właśnie pokazywali nowy format LM na canal +, jest to ciekawe bo bardziej obrazuje forme niż jakiś pojedynczy mecz i fart
1
Druga sytuacja po stracie Romeu
0
Co za geniusz w zarządzie wpadl na klauzule strachu u Romeu, z nim Girona jest słabsza
1
@macio_944 przecież nasza gra była brzydka dla oka
0
Mi sie podoba gra Girony, tylko mają problemy z atakiem
0
@KacperVEB nie, rywal go popychał
0
@kuz będzie mocna bo Michel to świetny trener
1
@blakkudium fajne koszulki
0
@JaroCoach top, ale krótko grał
1
Nie powinni nikogo brać tylko ogarnąć finanse i za rok zgarnąć Nico, ale do tego trzeba tez poprawić gre żeby on mial powód tu przyjść inny niż tylko Yamal
0
Nico to kilka poziomów wyżej od reszty
1
Nico prawie z golem z dystansu
0
Ale te Inaki jest słaby
0
Getafe z zasłużonym golem
0
Nico na rozgrzewce i skanduja jego nazwisko
0
Fajnie ten nasz Perez wygląda
2
@FcPortoFan1999 Sevilla to dziwny klub, z dziwnym zarządem zwalniaja trenera co miesiąc
3
Sancet golazoo, Bilbao prowadzi