0

@Encore okaże sie w sezonie, na chwile obecna nikt nie zasługuje, Yamal też bo jemu grozi sodówa niestety przez to otoczenie

0

@RoberDzik może Olmo najpierw wleci

0

@BORO_12 wyzywasz, określam cie tak samo jak ty mnie 'wyzywam' haha dobry z ciebie agent..

0

@BORO_12 dobrze trollu, bede ci literować następnym razem o co mi chodzi

0

@BORO_12 usilnie mi próbowałeś wmówić to co napisałeś wyżej, krótka pamięć

0

@BORO_12 jak zawsze sie mądrowałeś, a to ja miałem racje

0

@sen no super, to jak jest za dużo pomocników to niech graja, gdzie wam sie spieszy. Kto tu ma problem z logiką

5

transfer Olmo: mamy za dużo pomocników, nie potrzebujemy go.
Kłopot z rejestracją: chcemy Daniego Olmo, musi grać!
Czyli la rambla pigułce

1

@Comentateiro ja to widze tak, teraz masa narzekania i stękania pod artykulem o Flicku, łykniemy Valencie i nagle będziemy szli po potrójną koronę

0

Pedri trenuje z zespołem AS podaje, że może bedzie na Valencie
https://x.com/ts475gbvtg/status/1824035679145246862

1

@Xavifcb6 w skrócie chodzi o długi, które klub spłaca i budżet sie nie spina

0

Młodziak z Ajaxu wchodzi i strzela dla Girony

1

Właśnie pokazywali nowy format LM na canal +, jest to ciekawe bo bardziej obrazuje forme niż jakiś pojedynczy mecz i fart

1

Druga sytuacja po stracie Romeu

0

Co za geniusz w zarządzie wpadl na klauzule strachu u Romeu, z nim Girona jest słabsza

1

@macio_944 przecież nasza gra była brzydka dla oka

0

Mi sie podoba gra Girony, tylko mają problemy z atakiem

0

@KacperVEB nie, rywal go popychał

0

@kuz będzie mocna bo Michel to świetny trener

1

@blakkudium fajne koszulki

0

@JaroCoach top, ale krótko grał

1

Nie powinni nikogo brać tylko ogarnąć finanse i za rok zgarnąć Nico, ale do tego trzeba tez poprawić gre żeby on mial powód tu przyjść inny niż tylko Yamal

0

Nico to kilka poziomów wyżej od reszty

1

Nico prawie z golem z dystansu

0

Ale te Inaki jest słaby

0

Getafe z zasłużonym golem

0

Nico na rozgrzewce i skanduja jego nazwisko

0

Fajnie ten nasz Perez wygląda

2

@FcPortoFan1999 Sevilla to dziwny klub, z dziwnym zarządem zwalniaja trenera co miesiąc

3

Sancet golazoo, Bilbao prowadzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?