Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi nie wiem, słabo wygladal w pressingu, taki moj typ na ten sezon ale zobaczymy
0
Mam wrażenie że Flick woli dzieciakow ze szkolki od Gundoagana. Ostatnio zmiana od razu po przerwie, teraz bez podstawy
0
Flick stawia na presing dlatego młodych daje
0
Może specjalnie mieszają z jakością bo to kilka mln ogląda i by nie wyrobili
1
Raphinha z Araujo juz pogodzeni
1
@barteq dobrze a nie pierdolic dużo a robić mało
7
Co oni gotuja z tym pedro XD
0
Pasuje mu ta 20
0
@HypeR ale mialem zonka xd
1
Victor Kapitanem hahhah jaja.
A nie to prezentacja xdd
5
To Lenglet i De Jong z gwizdami
2
Gwizdy dobrzeeee na de jonga
0
Fati niezbyt powitany. Na razie Gavi najlepiej
0
@barteq 30 razy pokazana jedna asysta, za mało
3
Z jakością jest cos dziwnego jak pokazuja tych dziennikarzy to git a te urywki z meczu to 360 p
0
6 naszych z medalami, elegancko
0
@barteq najgorszy lektor jakiego słyszałem, tragedia
0
@kuz probowales tak jak pisalem z apki na tel na tv?
0
Ten tłumacz angielski tak kiepsko gada że ciężko go zrozumieć..
0
@pt9 na czym oglądasz
0
@pt9 kliknij w live
0
@EnCePina zrob tak jak wyżej napisalem, na tel wez apke i udostępnij na tv stamtąd
0
Jak macie mobilke telefon albo tablet to można udostępnić z tego obraz z Barca One na tv przez to całe share.
Poradnik
https://zapodaj.net/plik-HQNuvkduQT
0
Mi na tablecie elegancko, ale nic nie leci tylko gwiazdy Deco albo Laporty.
Dobra dziala trzeba kliknąć Live po prawej stronie XD
0
@korni20 póki co to nic nie leci tylko muzyczka
0
@FCB17 reszta kontuzjowanych też jest
0
@kanver_ @MaziFCB sprawdzałem na interii, musialem nowe konto na gmaila robić
0
System logowania na tym Barca one jest do dupy. Chcą kod a kod nie przychodzi
1
@kuz pc pod hdmi
0
@PIWOSZ89 magnesem jest plaża