0

@Azi nie wiem, słabo wygladal w pressingu, taki moj typ na ten sezon ale zobaczymy

0

Mam wrażenie że Flick woli dzieciakow ze szkolki od Gundoagana. Ostatnio zmiana od razu po przerwie, teraz bez podstawy

0

Flick stawia na presing dlatego młodych daje

0

Może specjalnie mieszają z jakością bo to kilka mln ogląda i by nie wyrobili

1

Raphinha z Araujo juz pogodzeni

1

@barteq dobrze a nie pierdolic dużo a robić mało

7

Co oni gotuja z tym pedro XD

0

Pasuje mu ta 20

0

@HypeR ale mialem zonka xd

1

Victor Kapitanem hahhah jaja.
A nie to prezentacja xdd

5

To Lenglet i De Jong z gwizdami

2

Gwizdy dobrzeeee na de jonga

0

Fati niezbyt powitany. Na razie Gavi najlepiej

0

@barteq 30 razy pokazana jedna asysta, za mało

3

Z jakością jest cos dziwnego jak pokazuja tych dziennikarzy to git a te urywki z meczu to 360 p

0

6 naszych z medalami, elegancko

0

@barteq najgorszy lektor jakiego słyszałem, tragedia

0

@kuz probowales tak jak pisalem z apki na tel na tv?

0

Ten tłumacz angielski tak kiepsko gada że ciężko go zrozumieć..

0

@pt9 na czym oglądasz

0

@pt9 kliknij w live

0

@EnCePina zrob tak jak wyżej napisalem, na tel wez apke i udostępnij na tv stamtąd

0

Jak macie mobilke telefon albo tablet to można udostępnić z tego obraz z Barca One na tv przez to całe share.
Poradnik
https://zapodaj.net/plik-HQNuvkduQT

0

Mi na tablecie elegancko, ale nic nie leci tylko gwiazdy Deco albo Laporty.
Dobra dziala trzeba kliknąć Live po prawej stronie XD

0

@korni20 póki co to nic nie leci tylko muzyczka

0

@FCB17 reszta kontuzjowanych też jest

0

@kanver_ @MaziFCB sprawdzałem na interii, musialem nowe konto na gmaila robić

0

System logowania na tym Barca one jest do dupy. Chcą kod a kod nie przychodzi

1

@kuz pc pod hdmi

0

@PIWOSZ89 magnesem jest plaża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?