0

@BARCA1899Messi oczywiście, dzisiaj u nich czytalem że mimo dobrej gry w presezonie Martin i Paz mają gdzieś iść na prośbę Anczelota xd

0

@BISHBASHBOSH no i właśnie Pau Victor moze byc zmiennikiem Lewego i Yamala

1

@sebasarna ale by były jaja

1

@AlexDark00 i całe szczęście

1

@KrwawiaceoczyVEB Real wszystko chce za darmo, wiec pewnie chciał by grał za darmo

1

Podobno mega talent z Rayo


1

@adi7adi8 ale milioner ma cała szafe spodenek, może puszcza oczko

0

@BISHBASHBOSH tez Pau Victor tam dobrze wygląda

2

@Chudini123 Olmo na raty a po drugie to problem z ffp a nie kasą

2

Granatowe spodenki. Przypadek?


0

@zygzakmaklini też sie sklaniam ale też jego rola będzie niewielka, tak obstawiam

0

@vangoor może to było tajemnicze spotkanie a ten ktoś ma sposoby

0

Na jakiś śmieciowych twitach wczoraj czytałem, że niby odbylo sie spotkanie Laporty z Nico w dniu wczorajszym, ale nic poważnego tego nie podawało

0

@DonCarletto ale pisze do Hiszpana i zna hiszpanski. To tak jak ja bym pisał do polaka, który zna niemiecki po niemiecku

0

@Swistus172 Fati może zostać bo taki Nico też potrzebuje rywalizacji i zmiennika. Ferran i Raphinha za których można dostać kase, zwłaszcza Ferran do sprzedania

1

@Herato Nie, Olmo zajebisty grajek ale minus to kontuzje

2

Może być tak jak pisałem niedawno, że to nie on myśli, tylko Barca jest w kontakcie z agentami i informuje go czy ten transfer będzie możliwy. Jesteśmy w finansowej dupie, ale do mediów podaja info o myśleniu Nico

2

@Messibestplayerintheworld wierze bardziej sprotowi niz Marce w kontekście Barcy

4

Czemu ten Nico pisze po angielsku w socialach


1

Żaden kłopot bogactwa, bo granie 16 - 20 latkami uja ugrasz, potrzeba trochę doświadczenia. Kadra musi być zrównoważona wiekowo. Te dzieciaki nie moga grać wszystkiego. Tysiące artykulow o przeforsowaniu Pedriego, Gaviego, a tu dalej ludzie chca nimi grać do zajezdzania. Każdy pogra, w meczu masz 5 zmian i nie będzie gry za nazwisko, a taką mam nadzieję przynajmniej.
Zobaczcie sobie jak pomoc Hiszpanii wyglądala jak sie rozsypal Pedri. Fabian, Rodri, Olmo. A nie żadne dzieciaki bez szlifu typu Fermin

0

@BORO_12 juz nie Christensen i Eric?

3

@RafaPL testy DNA przed mistrzostwami. Tylko jak ktoś wyglada nietypowo a przejdzie testy wcześniej to i tak będzie gadanie bzdur

1

@NeroTFP1 Reniferek, Dark Desire, Śnieżna dziewczyna, niewyjaśnione tajemnice

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bogan Casado zasuwal po 90 min jak świeżutki w presezonie, zobaczymy

0

@BORO_12 nie wiem ile dokładnie ale mieć Guardiole za trenera i być tak slabym to sztuka

2

Wcześnie te treningi maja. Niemiecka dyscyplina


8

Jaki pracowity pan


0

@SinMistico o tym Danim bylo chyba głośniej ogólnie a Unai strzelil hattricka w barażach, ale presezon mial średni.
Jeszcze jest ten Ebrima Tunkara ale ma 14 lat, tez moze grać i w ataku ciekawy zawodnik na przyszłość

1

W końcu skończyły hałasować te czołgi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?