Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi oczywiście, dzisiaj u nich czytalem że mimo dobrej gry w presezonie Martin i Paz mają gdzieś iść na prośbę Anczelota xd
0
@BISHBASHBOSH no i właśnie Pau Victor moze byc zmiennikiem Lewego i Yamala
1
@sebasarna ale by były jaja
1
@AlexDark00 i całe szczęście
1
@KrwawiaceoczyVEB Real wszystko chce za darmo, wiec pewnie chciał by grał za darmo
1
Podobno mega talent z Rayo
1
@adi7adi8 ale milioner ma cała szafe spodenek, może puszcza oczko
0
@BISHBASHBOSH tez Pau Victor tam dobrze wygląda
2
@Chudini123 Olmo na raty a po drugie to problem z ffp a nie kasą
2
Granatowe spodenki. Przypadek?
0
@zygzakmaklini też sie sklaniam ale też jego rola będzie niewielka, tak obstawiam
0
@vangoor może to było tajemnicze spotkanie a ten ktoś ma sposoby
0
Na jakiś śmieciowych twitach wczoraj czytałem, że niby odbylo sie spotkanie Laporty z Nico w dniu wczorajszym, ale nic poważnego tego nie podawało
0
@DonCarletto ale pisze do Hiszpana i zna hiszpanski. To tak jak ja bym pisał do polaka, który zna niemiecki po niemiecku
0
@Swistus172 Fati może zostać bo taki Nico też potrzebuje rywalizacji i zmiennika. Ferran i Raphinha za których można dostać kase, zwłaszcza Ferran do sprzedania
1
@Herato Nie, Olmo zajebisty grajek ale minus to kontuzje
2
Może być tak jak pisałem niedawno, że to nie on myśli, tylko Barca jest w kontakcie z agentami i informuje go czy ten transfer będzie możliwy. Jesteśmy w finansowej dupie, ale do mediów podaja info o myśleniu Nico
2
@Messibestplayerintheworld wierze bardziej sprotowi niz Marce w kontekście Barcy
4
Czemu ten Nico pisze po angielsku w socialach
1
Żaden kłopot bogactwa, bo granie 16 - 20 latkami uja ugrasz, potrzeba trochę doświadczenia. Kadra musi być zrównoważona wiekowo. Te dzieciaki nie moga grać wszystkiego. Tysiące artykulow o przeforsowaniu Pedriego, Gaviego, a tu dalej ludzie chca nimi grać do zajezdzania. Każdy pogra, w meczu masz 5 zmian i nie będzie gry za nazwisko, a taką mam nadzieję przynajmniej.
Zobaczcie sobie jak pomoc Hiszpanii wyglądala jak sie rozsypal Pedri. Fabian, Rodri, Olmo. A nie żadne dzieciaki bez szlifu typu Fermin
0
@BORO_12 juz nie Christensen i Eric?
3
@RafaPL testy DNA przed mistrzostwami. Tylko jak ktoś wyglada nietypowo a przejdzie testy wcześniej to i tak będzie gadanie bzdur
1
@NeroTFP1 Reniferek, Dark Desire, Śnieżna dziewczyna, niewyjaśnione tajemnice
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bogan Casado zasuwal po 90 min jak świeżutki w presezonie, zobaczymy
0
@BORO_12 nie wiem ile dokładnie ale mieć Guardiole za trenera i być tak slabym to sztuka
2
Wcześnie te treningi maja. Niemiecka dyscyplina
8
Jaki pracowity pan
0
@SinMistico o tym Danim bylo chyba głośniej ogólnie a Unai strzelil hattricka w barażach, ale presezon mial średni.
Jeszcze jest ten Ebrima Tunkara ale ma 14 lat, tez moze grać i w ataku ciekawy zawodnik na przyszłość
1
W końcu skończyły hałasować te czołgi