Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier nie wiem czy mu tu pomoze i tak jest powolny
0
Ten Ferran sie upasł czy ja źle widze
0
@Donnie_Darko bardziej filmy tak głupie, że aż śmieszne, absurdalne. A co do Filadelfii to oglądałem to lata temu na Comedy Central i dobrze wspominam. Też byłem ciekawy propozycji innych i na pewno coś z tego obczaje
0
@blakkudium stroje ok, tylko zawartość nie
8
Nico Williams w domu
0
@Rifek to na odwrót. Balde nie miał formy a teraz wygląda lepiej, nawet w jednym meczu mial dwa kluczowe podania w tym prostopadle
0
@Barcasub nie, to idol
1
Dobrze Raphinha, jak te Viniciusy sie śmieją z Fermina to nasi z Endriczka
0
@zodiak_10 a ten po środku to kto
0
Najbardziej popierdzielone filmy jakie oglądaliście w ostatnim czasie? Mój typ "Lowlifes"
0
@zodiak_10 świętują kolejny przekręt Barcelony
0
Jaka opinia? Nawet bez Nico ja bym sprzedal. Na PS Yamala by rotowal Pau Victor, Olmo by łatal LS i ewentualnie pozycje w pomocy. Wtedy Roque może zostać
0
@Gall akurat Thiago to my prosilismy by dołączył
0
Już lepiej Balde na skrzydlo a Valle do obrony i minuty dla Fatiego niż kolejny przeciętniak
0
@beter2 pozytywne
1
@semafor on kiedyś pochwalił Messiego chyba podczas Mundialu i dostał zjebe od ich kibiców. Dlatego tak pieprzy
0
Ogólnie ten Endrick jak na talent epokowy dupy nie urywa. Potencjał tego zawodnika był przekłamany. To nie będzie Neymar, co najwyżej Vinicius a jak wiemy ten nie ma podjazdu do Neymara
6
W końcu mamy inteligentnego trenera
0
@Chlebek23391 za Olmo to będzie rozbite na 6 lat w ffp
1
@Arden wiecej wywiadów niz goli w karierze
0
@jacobFCB wrócił do treningów
https://www.athletic-club.eus/en/news/2024/08/06/nico-williams-returns-to-work-at-lezama/
11
Miały nie wyplywac informacje do prasy, kto sie sprzedał?
1
Dobra według el jarka możemy szaleć na rynku znowu dzięki naszemu przekrętowi. To dawać już tego Nico, jak szaleć to szaleć
4
Księgowi z pewnych źródeł wiedza lepiej haha
https://zapodaj.net/plik-sk4moBqGCk
0
@Natwill on jako pierwszy oglasza słynne Here We Go, czyli musi wiedzieć więcej
1
@Matt_i1992 za rok odejdzie Gundogan i tak byśmy musieli kupić pomocnika
0
I co oznacza to 1:1 że aby kupić musimy sprzedać czy jak, tyle tych afer a człowiek w tym tak nie siedzi
0
śniło mi sie Here we go w sprawie Nico. Wcześniej tak miałem z mistrzostwem Hiszpanii na Euro xd
2
@Natwill Romano - wiarygodny dziennikarz
Romero - stremaer showman
2
Tylko co te kontakty miałyby na celu. Przecież nie dzwonia codziennie do niego i nie pytają czy aby na pewno chce do nas przyjść, czy sie już namyślił. To wygląda tak jakby do niego dzownili i informowali o postępach finansowych i o tym czy mogą go kupić/zarejestrować.
Przecież to poważni ludzie i chyba nie potrzeba pół roku do namysłu, tylko normalna męska rozmowa i konkrety. Może to nie Barca czeka tylko on a my łykamy ściemę