1

@xvcWinterSoldier nie wiem czy mu tu pomoze i tak jest powolny

0

Ten Ferran sie upasł czy ja źle widze


0

@Donnie_Darko bardziej filmy tak głupie, że aż śmieszne, absurdalne. A co do Filadelfii to oglądałem to lata temu na Comedy Central i dobrze wspominam. Też byłem ciekawy propozycji innych i na pewno coś z tego obczaje

0

@blakkudium stroje ok, tylko zawartość nie

8

Nico Williams w domu


0

@Rifek to na odwrót. Balde nie miał formy a teraz wygląda lepiej, nawet w jednym meczu mial dwa kluczowe podania w tym prostopadle

0

@Barcasub nie, to idol

1

Dobrze Raphinha, jak te Viniciusy sie śmieją z Fermina to nasi z Endriczka

0

@zodiak_10 a ten po środku to kto

0

Najbardziej popierdzielone filmy jakie oglądaliście w ostatnim czasie? Mój typ "Lowlifes"

0

@zodiak_10 świętują kolejny przekręt Barcelony

0

Jaka opinia? Nawet bez Nico ja bym sprzedal. Na PS Yamala by rotowal Pau Victor, Olmo by łatal LS i ewentualnie pozycje w pomocy. Wtedy Roque może zostać


0

@Gall akurat Thiago to my prosilismy by dołączył

0

Już lepiej Balde na skrzydlo a Valle do obrony i minuty dla Fatiego niż kolejny przeciętniak

0

@beter2 pozytywne

1

@semafor on kiedyś pochwalił Messiego chyba podczas Mundialu i dostał zjebe od ich kibiców. Dlatego tak pieprzy

0

Ogólnie ten Endrick jak na talent epokowy dupy nie urywa. Potencjał tego zawodnika był przekłamany. To nie będzie Neymar, co najwyżej Vinicius a jak wiemy ten nie ma podjazdu do Neymara

6

W końcu mamy inteligentnego trenera

0

@Chlebek23391 za Olmo to będzie rozbite na 6 lat w ffp

1

@Arden wiecej wywiadów niz goli w karierze

11

Miały nie wyplywac informacje do prasy, kto sie sprzedał?

1

Dobra według el jarka możemy szaleć na rynku znowu dzięki naszemu przekrętowi. To dawać już tego Nico, jak szaleć to szaleć

4

Księgowi z pewnych źródeł wiedza lepiej haha
https://zapodaj.net/plik-sk4moBqGCk

0

@Natwill on jako pierwszy oglasza słynne Here We Go, czyli musi wiedzieć więcej

1

@Matt_i1992 za rok odejdzie Gundogan i tak byśmy musieli kupić pomocnika

0

I co oznacza to 1:1 że aby kupić musimy sprzedać czy jak, tyle tych afer a człowiek w tym tak nie siedzi

0

śniło mi sie Here we go w sprawie Nico. Wcześniej tak miałem z mistrzostwem Hiszpanii na Euro xd

2

@Natwill Romano - wiarygodny dziennikarz
Romero - stremaer showman

2

Tylko co te kontakty miałyby na celu. Przecież nie dzwonia codziennie do niego i nie pytają czy aby na pewno chce do nas przyjść, czy sie już namyślił. To wygląda tak jakby do niego dzownili i informowali o postępach finansowych i o tym czy mogą go kupić/zarejestrować.
Przecież to poważni ludzie i chyba nie potrzeba pół roku do namysłu, tylko normalna męska rozmowa i konkrety. Może to nie Barca czeka tylko on a my łykamy ściemę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?