Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ciekawie, Flick ekesperymentuje i fajnie
0
@dafik85 otóż Ferran to Rasiak v 2
0
@GeneralXavi na pewno nie za tyle 75 mln + 20 zmiennych
0
@Messibestplayerintheworld to bzdura akurat, Nico mial kilka kontuzji w zeszłym sezonie
0
@Nazio_87 Dingi dong
0
@MesQueUnClub_87 Casado, nie wiem czemu jest tak niedoceniany. Walczak i świetny z piłką
1
@Fake69 i Mbappe oraz Vinicius nie beda bronic, do tego Modric tez nie będzie bo nie nadąży, ciekawie
@Encore zapomnialem o nim ale fakt jest taki ze nie przeszedl operacji a z ta kontuzja wygląda słabo i to kolejny co nie lubi bronić
1
@Encore Nie ma Kroosa a Modric to już jest dno i pokazal to na Euro i w sparingach a te murzyny to wiadomo jak grają bez myślenia kreatywnego
0
@PatrykBarca pokonaja Real jak zawsze, a my ich jak zawsze. Liga nasza
7
@Dankho94isback z tymi drewniakami w pomocy, nie sądzę. I jeszcze dziurawa obrona
2
Ogólnie to Atleti będzie cięższym rywalem niż Real w lidze w tym sezonie
0
@David_Martin bo wybitnych sie kupuje za 100+ a nie za 50
8
1. Nie zbudujesz kadry na samych dzieciakach co pokazaly poprzednie sezony.
2. Fermin to nie poziom Olmo i pokazal to trener De La Fuente zdobywajac mistrzostwo Europy. Fermin ma tylko strzal i dobre wyjście na pozycje, nic więcej by go liczyć jako wybitnego.
3. Konkurencja w zespole i szeroka kadra to klucz do sukcesu.
4. Pedri jest jaki jest ze swoimi nogami a Gavi niewiadomo kiedy wróci i jak będzie wyglądał
5. Olmo sie nie boi i gra odważnie a polowa naszych pomocników ma pełne gacie przed poważnym rywalem, może z racji wieku.
Dalej mi sie nie chce wymieniać
4
20 będzie dobrze leżało
0
@Kubsoleon Cancelo to poziom Wszołka
0
@doc pewnie Roque bo bylo że klub z PL go chce
4
@blakkudium najważniejsze żeby Pau Victor zagral
0
@TR3YWAY żaden Cancelo odklejus niepotrzebny. Valle go nakryje czapką
0
@patrykzmc2000 Ferran, Lenglet, Roque, Gundogan
1
@Arden Fatiemu wypominaja brak jednego powrotu za kontra, a De Jong ma takich 5 sytuacji na mecz
0
@Zbyszard co nie zmienia faktu że Olmo obecnie jest o półkę wyzej, zobacz jak kreuje gre, czego o Ferminie nie mozna powiedzieć. Nie ma prostopadlego podania, nie ma podania góra, nie ma dobrych stalych fragmentow i tak moge wymieniać
1
Oglądam sobie kompilki Olmo i porównywanie go z Ferranem to obraza, bo gość technicznie go miażdży i kreatywnoscią
0
@4drian0 u Flicka mam nadzieję to sie zmieni
0
@Zbyszard pokaż mi taka gre u Fermina w jakimkolwiek meczu. To walczak, ma wybitny strzala ale ma tez sporo braków
1
Co mi sie podoba w Olmo to gra bez kompleksów. Nie ma mentalności pipy jak niektórzy w naszym składzie. Gra na Niemców czy inny Real i sie nie boi, nogi mu sie nie plątają, to jego niewątpliwy plus i może swoj mental przekazać innym
0
@BulaKG ciekawe jak będzie bez formy to będzie grał za to, że kosztował
0
@Borneo to zwyczajny brak doświadczenia
2
Przedluzac chlopaka, zajebisty potencjał
0
I ciekawe teraz czy mają jeszcze hajs na Williamsa, czy znają jego decy,je że nie orzychodzi w tym roku. Ten Olmo to pewnie zakup na raty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika