12

Ciekawie, Flick ekesperymentuje i fajnie

0

@dafik85 otóż Ferran to Rasiak v 2

0

@GeneralXavi na pewno nie za tyle 75 mln + 20 zmiennych

0

@Messibestplayerintheworld to bzdura akurat, Nico mial kilka kontuzji w zeszłym sezonie

0

@Nazio_87 Dingi dong

0

@MesQueUnClub_87 Casado, nie wiem czemu jest tak niedoceniany. Walczak i świetny z piłką

1

@Fake69 i Mbappe oraz Vinicius nie beda bronic, do tego Modric tez nie będzie bo nie nadąży, ciekawie
@Encore zapomnialem o nim ale fakt jest taki ze nie przeszedl operacji a z ta kontuzja wygląda słabo i to kolejny co nie lubi bronić

1

@Encore Nie ma Kroosa a Modric to już jest dno i pokazal to na Euro i w sparingach a te murzyny to wiadomo jak grają bez myślenia kreatywnego

0

@PatrykBarca pokonaja Real jak zawsze, a my ich jak zawsze. Liga nasza

7

@Dankho94isback z tymi drewniakami w pomocy, nie sądzę. I jeszcze dziurawa obrona

2

Ogólnie to Atleti będzie cięższym rywalem niż Real w lidze w tym sezonie

0

@David_Martin bo wybitnych sie kupuje za 100+ a nie za 50

8

1. Nie zbudujesz kadry na samych dzieciakach co pokazaly poprzednie sezony.
2. Fermin to nie poziom Olmo i pokazal to trener De La Fuente zdobywajac mistrzostwo Europy. Fermin ma tylko strzal i dobre wyjście na pozycje, nic więcej by go liczyć jako wybitnego.
3. Konkurencja w zespole i szeroka kadra to klucz do sukcesu.
4. Pedri jest jaki jest ze swoimi nogami a Gavi niewiadomo kiedy wróci i jak będzie wyglądał
5. Olmo sie nie boi i gra odważnie a polowa naszych pomocników ma pełne gacie przed poważnym rywalem, może z racji wieku.
Dalej mi sie nie chce wymieniać

4

20 będzie dobrze leżało

0

@Kubsoleon Cancelo to poziom Wszołka

0

@doc pewnie Roque bo bylo że klub z PL go chce

4

@blakkudium najważniejsze żeby Pau Victor zagral

0

@TR3YWAY żaden Cancelo odklejus niepotrzebny. Valle go nakryje czapką

0

@patrykzmc2000 Ferran, Lenglet, Roque, Gundogan

1

@Arden Fatiemu wypominaja brak jednego powrotu za kontra, a De Jong ma takich 5 sytuacji na mecz

0

@Zbyszard co nie zmienia faktu że Olmo obecnie jest o półkę wyzej, zobacz jak kreuje gre, czego o Ferminie nie mozna powiedzieć. Nie ma prostopadlego podania, nie ma podania góra, nie ma dobrych stalych fragmentow i tak moge wymieniać

1

Oglądam sobie kompilki Olmo i porównywanie go z Ferranem to obraza, bo gość technicznie go miażdży i kreatywnoscią

0

@4drian0 u Flicka mam nadzieję to sie zmieni

0

@Zbyszard pokaż mi taka gre u Fermina w jakimkolwiek meczu. To walczak, ma wybitny strzala ale ma tez sporo braków


1

Co mi sie podoba w Olmo to gra bez kompleksów. Nie ma mentalności pipy jak niektórzy w naszym składzie. Gra na Niemców czy inny Real i sie nie boi, nogi mu sie nie plątają, to jego niewątpliwy plus i może swoj mental przekazać innym

0

@BulaKG ciekawe jak będzie bez formy to będzie grał za to, że kosztował

0

@Borneo to zwyczajny brak doświadczenia

2

Przedluzac chlopaka, zajebisty potencjał

0

I ciekawe teraz czy mają jeszcze hajs na Williamsa, czy znają jego decy,je że nie orzychodzi w tym roku. Ten Olmo to pewnie zakup na raty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?