Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzyłem w ten transfer, beka. Jak już go kupili to oby grał dobrze. Oby ta płatność byla rozbita na raty bo inaczej to głupota
0
@ShawnC a Xavi to nie wybierał Alonso i innych Oriolów
0
Social media Barcy, nic wiecej nie trzeba mówić
10
Bardzo dobrze. Tutaj na stronie jakaś moda na stękanie nastała
2
@RosjaninBut kiedy Deco rozgląda sie za Olmo a ty czekasz na Nico
2
@cchesterr43 to u nich normalne ja od razu takiego zjebałem
0
@Barcasub ja pisze o Torre, który noe dostal jeszcze prawdziwej szansy. Owszem świetny strzal ale to ciągle pomocnik wiec brakuje mu chociażby takich cech jak kreatywność czy podanie
0
@Nicko nasi grali z mózgiem. Ten Martin faulowal może o nim
0
Nie wiem czy bylo. Gundo o kimś ostro powiedział
1
@Comentateiro dla mnie więcej talentu, zagrań, podań ma Torre. Fermin to walczak ale nawet do Gaviego mu daleko. Gdyby nie gole to by kariery u nas nie zrobił
0
@Derean żaden Olmo nie przyjdzie a Pedri to szklanka, Torre jest bardzo potrzebny i gra na dobrym poziomie w presezonie
1
Ostatnio Fermin bardzo dobry mecz, a dzisiaj slamazarny jakby nie mial sily biegać. Dlatego trzeba dać szanse Torre jako konkurencje do gry
0
@Lionel_Messi10 ja licze ze Pau Victor
6
Fermin bliski gola z dystansu
6
@Lionel_Messi10 dobrze ciekawsza liga i pomoga zabrac punkty Realowi
0
Ogólnie to lubie Erica ale tezeba go sprzedać i postawić na Faye, bardzo ciekawy stoper i szkoda, że taki Inigo tez będzie mu zabieral minuty
0
W ogóle to Cubarsi, Fermin, Eric ida na jakiś urlop czy jak, bo zaraz liga
0
@DonCarletto Paulo Iago, Rafa Marin, w teorii mogl się uprzeć i zostać ale nie zalezalo mu
0
@Who_you_mam tylko to jest trochę dziwne, że stawiaja na Modricia a on już nie daje rady, a młodzi traca cierpliwość
1
Nico Paz chce odejść z realu, już każdy po kolei z młodych tego chce
6
Może go przekona Flickineta
1
@Pawlak1992 redakcja juz sie wypowiadala na ten temat w podcascie jakoś ostatnio
1
Młodzi lespi niz te dziady z pierwszego skladu. Jak zeszli to Real doszedł do głosu
1
Ale kompleksy hahaa. Bo chłop dwa razy piłkę kopnął w sparingu to jest już nowym Yamalem. Brak Hiszpanów i wychowanków daje im sie we znaki
0
@FCBarcaOfficial Victor? Pare dni temu zostal kupiony za 2,5 mln
0
@Rewolucja123 ale inni tez dostali szanse jak Unai Hernandez ktory zagral średnio a w poprzednim meczu nie grał
0
@Dajnatace dostal mniej bo poprzedni jego mecz byl nieudany. I to dobrze świadczy o Flicku że wystawia za to jak zagrasz
1
@AlexDark00 Xavi i jego decyzje a takze wypowiedzi byly dziwne
7
Ludzie plakali o Guiu a zrespil sie o wiele ciekawszy Pau Victor. I mowie to tez na podstawie kilku obejrzanych meczów Barcy B. Guiu to taki Lewandowski stylem gry
0
@KacperVEB niekoniecznie, jak minie mecz, drugi i nie będzie strzelal to wątpię ze bedzie gral za nazwisko