0

Nie wierzyłem w ten transfer, beka. Jak już go kupili to oby grał dobrze. Oby ta płatność byla rozbita na raty bo inaczej to głupota

0

@ShawnC a Xavi to nie wybierał Alonso i innych Oriolów

0

Social media Barcy, nic wiecej nie trzeba mówić


10

Bardzo dobrze. Tutaj na stronie jakaś moda na stękanie nastała

2

@RosjaninBut kiedy Deco rozgląda sie za Olmo a ty czekasz na Nico

2

@cchesterr43 to u nich normalne ja od razu takiego zjebałem

0

@Barcasub ja pisze o Torre, który noe dostal jeszcze prawdziwej szansy. Owszem świetny strzal ale to ciągle pomocnik wiec brakuje mu chociażby takich cech jak kreatywność czy podanie

0

@Nicko nasi grali z mózgiem. Ten Martin faulowal może o nim

0

Nie wiem czy bylo. Gundo o kimś ostro powiedział


1

@Comentateiro dla mnie więcej talentu, zagrań, podań ma Torre. Fermin to walczak ale nawet do Gaviego mu daleko. Gdyby nie gole to by kariery u nas nie zrobił

0

@Derean żaden Olmo nie przyjdzie a Pedri to szklanka, Torre jest bardzo potrzebny i gra na dobrym poziomie w presezonie

1

Ostatnio Fermin bardzo dobry mecz, a dzisiaj slamazarny jakby nie mial sily biegać. Dlatego trzeba dać szanse Torre jako konkurencje do gry

0

@Lionel_Messi10 ja licze ze Pau Victor

6

Fermin bliski gola z dystansu

6

@Lionel_Messi10 dobrze ciekawsza liga i pomoga zabrac punkty Realowi

0

Ogólnie to lubie Erica ale tezeba go sprzedać i postawić na Faye, bardzo ciekawy stoper i szkoda, że taki Inigo tez będzie mu zabieral minuty

0

W ogóle to Cubarsi, Fermin, Eric ida na jakiś urlop czy jak, bo zaraz liga

0

@DonCarletto Paulo Iago, Rafa Marin, w teorii mogl się uprzeć i zostać ale nie zalezalo mu

0

@Who_you_mam tylko to jest trochę dziwne, że stawiaja na Modricia a on już nie daje rady, a młodzi traca cierpliwość

1

Nico Paz chce odejść z realu, już każdy po kolei z młodych tego chce

6

Może go przekona Flickineta

1

@Pawlak1992 redakcja juz sie wypowiadala na ten temat w podcascie jakoś ostatnio

1

Młodzi lespi niz te dziady z pierwszego skladu. Jak zeszli to Real doszedł do głosu

1

Ale kompleksy hahaa. Bo chłop dwa razy piłkę kopnął w sparingu to jest już nowym Yamalem. Brak Hiszpanów i wychowanków daje im sie we znaki

0

@FCBarcaOfficial Victor? Pare dni temu zostal kupiony za 2,5 mln

0

@Rewolucja123 ale inni tez dostali szanse jak Unai Hernandez ktory zagral średnio a w poprzednim meczu nie grał

0

@Dajnatace dostal mniej bo poprzedni jego mecz byl nieudany. I to dobrze świadczy o Flicku że wystawia za to jak zagrasz

1

@AlexDark00 Xavi i jego decyzje a takze wypowiedzi byly dziwne

7

Ludzie plakali o Guiu a zrespil sie o wiele ciekawszy Pau Victor. I mowie to tez na podstawie kilku obejrzanych meczów Barcy B. Guiu to taki Lewandowski stylem gry

0

@KacperVEB niekoniecznie, jak minie mecz, drugi i nie będzie strzelal to wątpię ze bedzie gral za nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?