0

@MesQueUnClub_87 rozpowszechnia niebezpieczne zabawy które moga sie skończyć źle. Tak mi sie wydaje

0

@Herbert i rozumiem ich tylko pora dać sobie spokoj z nimi, bo mamy w la masii jeszcze lepszych albo podobnych. Akurat Fati to musial szukać formy, tak samo Torre ale byli u nas sezon czy dwa na lawie a ten Araujo nie byl i już chce odchodzić

0

Nie będzie już streamów z PL. Chociaż jego konto dalej wisi wiec nie wiem czy nie fake


0

Te grajki z nie la masii 5 minut nie usiedzą cierpliwie. To samo z Faye. Może pora dać sobie spokój z takimi transferami

7

@Kidd to Flick w cieniu Xaviego

12

No i proszę, mamy trenera


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest nadzieja dopóki nie dal wywiadu i oficjalnie nie powiezial, że zostaje w Athleticu

0

Jak Laporta ogarnie tego Nico to będzie beka, bo my wydamy 100 mln a Real chyba nie wydal nic i żałuje na stopera

1

@LuQa_ jak go zaszantażuje a mu zależy by grać z naszymi, kto wie

1

Może zarzad specjalnie ogarnął najpierw Olmo w ratach, a teraz wyłoży kase za Nico xD

6

Dawaj Lapcio, wierzyny w Ciebie

0

@waletpl chociażby baraże Barcy B

0

@Arden i numer mu zabrali, logiczne

0

@Czarny_ck ogladalem kilka meczów Barcy b i teraz dużo lepiej wygląda, przede wszystkim fizycznie jest wszędzie ale tez gra szybko, bez tego cofania pilki do obrony

0

@Kubsoleon tylko Xavi nie rozwijal pilkarzy i u niego Casado wcale by tak dobrze nie wygladal, jego forma to treningi u Flicka

0

@vangoor Olmo mial lepsze Euro od Mbappe

0

@BORO_12 jakbyś ty byl trenerem to byśmy dalej ogladali Xavinete, kołki i drewna chcesz wystawiacbo sa bardzoej doświadczeni noz utalentowanych graczy

4

Casado top gracz zasuwa po calym boisku, gra do przodu, kreatywny, szybko myślący. Dla mnie on sie nadaje do podstawy

1

@norbi77 u Xaviego by tak było

1

@kacperFCB_ jestem w stanie to zrozumieć ale z tym brakiem pressingu Raphy, Lewego i Gundo, Christensena wygladaliamy znowu jak frajerska Barca co traci dwie bramki. Widać ze Flick to szybko skorygowal i dwoch z nich zdjal po przerwie

0

@Kgorecki2500 skonczyl ale cały czas czekal na rejestracje

1

Olmo ma wziąć 20 po Roberto, Roberto papa

0

Trafilem z numerem ez

2

@TR3YWAY Pau Victor jest o wiele lepszy

3

@Rust_Cohle to fajny perm

4

Ja tam sie ciesze z tego transferu, jak wczoraj widzialem dreptanie Gundogana, to tym gwiazdom potrzebna konkurencja.. Olmo na pewno gra szybko i konkretnie a nie co 2 podanie do obrońcy, rzyg..
Zanim jakiś psychofan Gundogana sie przyczepi niech spojrzy na fakt, że zdjal go w przerwie i na wypowiedzi Flicka po meczu.

0

No i ma racje trojka Gundogan, Lewy , Raphinha nie dzialala w pressingu. Dopiero po zejsciu Gundogana i wejsciu Bernala to zaczelo dzialac. Modzi wyglądaja lepiej niz te pseudogwiazdy

0

Podczas meczu trochę mnie wkurzali nasi starzy gracze, wrecz wygladali jak za Xaviego, poza Lewym który byl mvp, ale z drugiej strony oni trenuja z tydzień pod okiem Flicka, a młodziaki z miesiąc więc to jeszcze da sie ułożyć. Christensen jako śpd tragedia, na pewno tam musi grać Casado lub Bernal

3

Faye ma taki luzacki vibe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?