Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 rozpowszechnia niebezpieczne zabawy które moga sie skończyć źle. Tak mi sie wydaje
0
@Herbert i rozumiem ich tylko pora dać sobie spokoj z nimi, bo mamy w la masii jeszcze lepszych albo podobnych. Akurat Fati to musial szukać formy, tak samo Torre ale byli u nas sezon czy dwa na lawie a ten Araujo nie byl i już chce odchodzić
0
Nie będzie już streamów z PL. Chociaż jego konto dalej wisi wiec nie wiem czy nie fake
0
Te grajki z nie la masii 5 minut nie usiedzą cierpliwie. To samo z Faye. Może pora dać sobie spokój z takimi transferami
7
@Kidd to Flick w cieniu Xaviego
12
No i proszę, mamy trenera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest nadzieja dopóki nie dal wywiadu i oficjalnie nie powiezial, że zostaje w Athleticu
0
Jak Laporta ogarnie tego Nico to będzie beka, bo my wydamy 100 mln a Real chyba nie wydal nic i żałuje na stopera
1
@LuQa_ jak go zaszantażuje a mu zależy by grać z naszymi, kto wie
1
Może zarzad specjalnie ogarnął najpierw Olmo w ratach, a teraz wyłoży kase za Nico xD
6
Dawaj Lapcio, wierzyny w Ciebie
0
@waletpl chociażby baraże Barcy B
0
@Arden i numer mu zabrali, logiczne
0
@Czarny_ck ogladalem kilka meczów Barcy b i teraz dużo lepiej wygląda, przede wszystkim fizycznie jest wszędzie ale tez gra szybko, bez tego cofania pilki do obrony
0
@Kubsoleon tylko Xavi nie rozwijal pilkarzy i u niego Casado wcale by tak dobrze nie wygladal, jego forma to treningi u Flicka
0
@vangoor Olmo mial lepsze Euro od Mbappe
0
@BORO_12 jakbyś ty byl trenerem to byśmy dalej ogladali Xavinete, kołki i drewna chcesz wystawiacbo sa bardzoej doświadczeni noz utalentowanych graczy
4
Casado top gracz zasuwa po calym boisku, gra do przodu, kreatywny, szybko myślący. Dla mnie on sie nadaje do podstawy
1
@norbi77 u Xaviego by tak było
1
@kacperFCB_ jestem w stanie to zrozumieć ale z tym brakiem pressingu Raphy, Lewego i Gundo, Christensena wygladaliamy znowu jak frajerska Barca co traci dwie bramki. Widać ze Flick to szybko skorygowal i dwoch z nich zdjal po przerwie
0
@Kgorecki2500 skonczyl ale cały czas czekal na rejestracje
1
Olmo ma wziąć 20 po Roberto, Roberto papa
0
Trafilem z numerem ez
2
@TR3YWAY Pau Victor jest o wiele lepszy
3
@Rust_Cohle to fajny perm
4
Ja tam sie ciesze z tego transferu, jak wczoraj widzialem dreptanie Gundogana, to tym gwiazdom potrzebna konkurencja.. Olmo na pewno gra szybko i konkretnie a nie co 2 podanie do obrońcy, rzyg..
Zanim jakiś psychofan Gundogana sie przyczepi niech spojrzy na fakt, że zdjal go w przerwie i na wypowiedzi Flicka po meczu.
0
No i ma racje trojka Gundogan, Lewy , Raphinha nie dzialala w pressingu. Dopiero po zejsciu Gundogana i wejsciu Bernala to zaczelo dzialac. Modzi wyglądaja lepiej niz te pseudogwiazdy
0
Podczas meczu trochę mnie wkurzali nasi starzy gracze, wrecz wygladali jak za Xaviego, poza Lewym który byl mvp, ale z drugiej strony oni trenuja z tydzień pod okiem Flicka, a młodziaki z miesiąc więc to jeszcze da sie ułożyć. Christensen jako śpd tragedia, na pewno tam musi grać Casado lub Bernal
3
Faye ma taki luzacki vibe