0

Casado a De Jong to przepaść poziomów xD

0

@ViscaelBarca2007 to jest gracz na 1 skład

0

Casado cały czas dyryguje innymi, ma wizje, tego Pedri czy Gundogan nie robią

2

Pau Victor jak sie bawi xd

0

Casado ma piłkę to nie myśli nad koleczkami i podaniem do tylu do obrońcy i to jest w nim najlepsze

0

Victor mogl to sam kończyć, widac ze dobro zepsolu stawia wyżej

0

Ładnie Pau Victor

0

Weszli mlodzi i pressing zaczal działać

0

Ładnie Casado i on jest świetny gra od razu do przodu i odważnie

0

@pacior95 jako jedyny dal prostopadle podanie w 1 polowie i gra z pierwszej piłki

1

@macio_944 często zagrywa z nieodpowiednia sila, nie presuje, dużo do tyłu

0

Mudryk strzela w trybuny hahha, dobra Raphinha to przy nim kocur

1

@J4no podaje tak bo to pasuje do narracji a 30 meczy to moze byc 15 minut albo 2000

0

@macio_944 ja też za Gundogana, nie podoba mi sie jego gra

0

Komentarz usunięty

0

@abram3k z nim to Kounde mial problemy

1

Lewy z weteranow najlepszy

0

Ten 15 latek z bramki Milanu lepszy niz nasza Statua

3

Casado nakrywa czapka tych Christensenow i Gundoganow

0

@Bulbulator tragiczny, polowa podan do tylu

0

Dajcie tego Olmo za truchtacza Gundogana już

4

Christensen to dupa nie spd, Bernal i Casado sto razy lepiej działa

0

Najgorszy mecz dzisiaj graja a jest najwiecej podstawowych pilkarzy

0

Raphinha, Lewy i Gundo nie ogarniaja tego pressingu z poprzednich meczy

0

Komentarz usunięty

1

Jak widze tych pilkarzy typu Raphinha, Lewy, Gundogan to mi sie odechiewa. Wole mlodych oglądać

0

@Traba727 źle przyjal pilke, podal do nikogo, faulowal, nie wiem za co

0

Ale ten Modrić slabo wygląda

1

@Traba727 nie tylko, amatorka xD

1

Ciekawe co Guiu pokaze na Real, przed meczem Barcy można popatrzeć.
Na eleven po angielsku i po polsku jednoczesnie, aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?