Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado a De Jong to przepaść poziomów xD
0
@ViscaelBarca2007 to jest gracz na 1 skład
0
Casado cały czas dyryguje innymi, ma wizje, tego Pedri czy Gundogan nie robią
2
Pau Victor jak sie bawi xd
0
Casado ma piłkę to nie myśli nad koleczkami i podaniem do tylu do obrońcy i to jest w nim najlepsze
0
Victor mogl to sam kończyć, widac ze dobro zepsolu stawia wyżej
0
Ładnie Pau Victor
0
Weszli mlodzi i pressing zaczal działać
0
Ładnie Casado i on jest świetny gra od razu do przodu i odważnie
0
@pacior95 jako jedyny dal prostopadle podanie w 1 polowie i gra z pierwszej piłki
1
@macio_944 często zagrywa z nieodpowiednia sila, nie presuje, dużo do tyłu
0
Mudryk strzela w trybuny hahha, dobra Raphinha to przy nim kocur
1
@J4no podaje tak bo to pasuje do narracji a 30 meczy to moze byc 15 minut albo 2000
0
@macio_944 ja też za Gundogana, nie podoba mi sie jego gra
0
Komentarz usunięty
0
@abram3k z nim to Kounde mial problemy
1
Lewy z weteranow najlepszy
0
Ten 15 latek z bramki Milanu lepszy niz nasza Statua
3
Casado nakrywa czapka tych Christensenow i Gundoganow
0
@Bulbulator tragiczny, polowa podan do tylu
0
Dajcie tego Olmo za truchtacza Gundogana już
4
Christensen to dupa nie spd, Bernal i Casado sto razy lepiej działa
0
Najgorszy mecz dzisiaj graja a jest najwiecej podstawowych pilkarzy
0
Raphinha, Lewy i Gundo nie ogarniaja tego pressingu z poprzednich meczy
0
Komentarz usunięty
1
Jak widze tych pilkarzy typu Raphinha, Lewy, Gundogan to mi sie odechiewa. Wole mlodych oglądać
0
@Traba727 źle przyjal pilke, podal do nikogo, faulowal, nie wiem za co
0
Ale ten Modrić slabo wygląda
1
@Traba727 nie tylko, amatorka xD
1
Ciekawe co Guiu pokaze na Real, przed meczem Barcy można popatrzeć.
Na eleven po angielsku i po polsku jednoczesnie, aha