4

Ale zaorali tych francuzików haha

1

@13th właśnie o tym pisze, ma strzal ale w środku albo starta, albo zle przyjecie. Z takim Bayernem to nie przejdzie

1

Fermin nic nie gra. (Zaraz hatttrick)

1

@Fake69 jeszcze raz i hattrick

3

To jest napastnik a nie pomocnik xD

0

Lubie Fermina ale sam doskonaly strzal i wyjście na pozycje to za mało by stanowić o sile 2 linii Barcy

0

@Pnog37 Pau Victor to zajebisty zawodnik co Ty masz do niego?

0

@T^L to powinien grać na 9 a nie w pomocy

1

Nie wiem czy Fermin piłkę dotknal a ludzie chca go w podstawie, on musi sie sporo rozwinąć

0

@Azi oglądałem jeden mecz PSG z nim i bylo to samo i do tego wzrost

0

Tenas nie dość że maly to i slaby haha

0

@cules100pro właśnie ta kadra w większość to średniaki i nie oddaje potęgi Hiszpanów

0

W ogóle ta kadra Hiszpani z takim Victorem, Casado, Torre, Valle bylaby o wiele lepsza xD

3

Mecz na tvp jak coś

0

@Pasiak nasza mlodziez dopiero wchodzi w najlepszy wiek, wystarczy utrzymać ich wprowadzanie ze szkółki i będzie co raz lepiej. Real tez ma normalnych graczy moze ze 3 gwiazdy ale reszta to tez normalni gracze ze świata. City nie ma niewiadomo kogo a rok w rok jest najlepszym zespołem

0

Powinny być napisy bo tutaj chyba ta gadka jest ważna

0

@marcin62 trafili z transferami a teraz beda każdego brać za darmo, powodzenia. My mamy gwarancje jakości z la masii

1

@Messibestplayerintheworld za darmo i tak będzie na plus

0

@ini_barca co Ty poronwujesz my im kazaliśmy rozwiązywać kontrakt czy ugadywalismy rok przed końcem by dołączyli za darmo?

1

Jakie to sa żebraki, każdego chca za darmo. Daviesa pewnie też ktoś podkradnie kto ZAPŁACI. Perez chyba zazdrości, że mamy tylu piłkarzy za darmo i też chce


1

Tyle narzekań a moim zdaniem on sie przyda na murarzy czy na dobre zespoły gdzie trzeba pokazać jaja.
Jest teraz Flick, wcześniej byl Xavi ale ile razy biliśmy głową w mur i nie bylo sytuacji pod bramką, tylko jakieś pojedyncze, nawet w najlepszym zestawie pomocników. Teraz mamy dodatkową opcje do kreacji

0

@partymaker za rok odchodzi Gundogan

0

@mrboom pierwszy gol opóźniona rekacja gdzie reaguje jak pilka jest juz w siatce wtf
@Cvzx oby na bramce jak zawali wylądował Penia czy Inny Kochen

1

Opinia o naszym golkeeperze? Niezły deelay. Brak konkurencji dla niego wychodzi bokiem bo choćby skaly srały i tak będzie grał, bo nie ma kto
https://x.com/PedriFCB/status/1820971959561195537


0

@AlexDark00 do konkurencji, bo on sobie stoi i patrzy jak piłka leci do siatki

1

@MesQueUnClub_87 ten to jest model

5

@Bobo25 ścieżki madryckie są niezbadane

2

Fajna torebka


0

Gavi, Casado, Olmo ale to będzie chodziło


0

@KrwawiaceoczyVEB a na kogo Ty chcesz zbierać, nam jest potrzebny bramkarz i Williams i wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?