Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale zaorali tych francuzików haha
1
@13th właśnie o tym pisze, ma strzal ale w środku albo starta, albo zle przyjecie. Z takim Bayernem to nie przejdzie
1
Fermin nic nie gra. (Zaraz hatttrick)
1
@Fake69 jeszcze raz i hattrick
3
To jest napastnik a nie pomocnik xD
0
Lubie Fermina ale sam doskonaly strzal i wyjście na pozycje to za mało by stanowić o sile 2 linii Barcy
0
@Pnog37 Pau Victor to zajebisty zawodnik co Ty masz do niego?
0
@T^L to powinien grać na 9 a nie w pomocy
1
Nie wiem czy Fermin piłkę dotknal a ludzie chca go w podstawie, on musi sie sporo rozwinąć
0
@Azi oglądałem jeden mecz PSG z nim i bylo to samo i do tego wzrost
0
Tenas nie dość że maly to i slaby haha
0
@cules100pro właśnie ta kadra w większość to średniaki i nie oddaje potęgi Hiszpanów
0
W ogóle ta kadra Hiszpani z takim Victorem, Casado, Torre, Valle bylaby o wiele lepsza xD
3
Mecz na tvp jak coś
0
@Pasiak nasza mlodziez dopiero wchodzi w najlepszy wiek, wystarczy utrzymać ich wprowadzanie ze szkółki i będzie co raz lepiej. Real tez ma normalnych graczy moze ze 3 gwiazdy ale reszta to tez normalni gracze ze świata. City nie ma niewiadomo kogo a rok w rok jest najlepszym zespołem
0
Powinny być napisy bo tutaj chyba ta gadka jest ważna
0
@marcin62 trafili z transferami a teraz beda każdego brać za darmo, powodzenia. My mamy gwarancje jakości z la masii
1
@Messibestplayerintheworld za darmo i tak będzie na plus
0
@ini_barca co Ty poronwujesz my im kazaliśmy rozwiązywać kontrakt czy ugadywalismy rok przed końcem by dołączyli za darmo?
1
Jakie to sa żebraki, każdego chca za darmo. Daviesa pewnie też ktoś podkradnie kto ZAPŁACI. Perez chyba zazdrości, że mamy tylu piłkarzy za darmo i też chce
1
Tyle narzekań a moim zdaniem on sie przyda na murarzy czy na dobre zespoły gdzie trzeba pokazać jaja.
Jest teraz Flick, wcześniej byl Xavi ale ile razy biliśmy głową w mur i nie bylo sytuacji pod bramką, tylko jakieś pojedyncze, nawet w najlepszym zestawie pomocników. Teraz mamy dodatkową opcje do kreacji
0
@partymaker za rok odchodzi Gundogan
0
@mrboom pierwszy gol opóźniona rekacja gdzie reaguje jak pilka jest juz w siatce wtf
@Cvzx oby na bramce jak zawali wylądował Penia czy Inny Kochen
1
Opinia o naszym golkeeperze? Niezły deelay. Brak konkurencji dla niego wychodzi bokiem bo choćby skaly srały i tak będzie grał, bo nie ma kto
https://x.com/PedriFCB/status/1820971959561195537
0
@AlexDark00 do konkurencji, bo on sobie stoi i patrzy jak piłka leci do siatki
1
@MesQueUnClub_87 ten to jest model
5
@Bobo25 ścieżki madryckie są niezbadane
2
Fajna torebka
0
Gavi, Casado, Olmo ale to będzie chodziło
0
@KrwawiaceoczyVEB a na kogo Ty chcesz zbierać, nam jest potrzebny bramkarz i Williams i wystarczy