4

Wywiad z tym facetem co nie wsiadl do samolotu, video


0

@FcPortoFan1999 w internetach a gdzie

1

@jeronimofrancisco zaczynal na prawej a teraz gra na lewej i tak powinno byc bo jest prawonożny

0

@barteq Faye lepszy

0

@kamiVeB oczywiście potrafi prostopadle podac, dryblowac i inne takie czego Fermin nie umie

0

@sokot teraz Pau Victor podbije kadre na 9, tak będzie

2

@mkord ludzie tylko widza gole a to nie fifa

5

@sokot ciężko mi zrozumiec Hiszpanow którzy wola Real od Barcy

0

@DonCarletto drugi juz pilkarz a w tamtym roku chyba 3, to nie przypadek. U Gaviego to efekt zajechania

1

Młody Ramos z Realu z kontuzją, kadra stoperow Realu sie zawęża.
Pintus znowu zajezdza

1

@ShawnC bo to byl debiut i byli bardziej zasłużeni

8

Vinicius który smial sie z Fermina nie ma podjazdu w kadrze do Lopeza

0

Brawo Hiszpania. Cameio uratowal

0

@Bartas7VeB jak mam wliczać jak nie wiem ile tego jest

0

Taka sprzedaż De Jonga za 60 baniek to 100 mln do kasy klubu, złoty interes

0

@Kgorecki2500 to niech go odstawią calkowicie i zostanie mu Arabia, ma go kto zastąpić

0

@Kgorecki2500 po roku na trybunach nigdzie nie dostanie takiej kasy. Może byc przyparty do muru

1

@Nicko to na ławę i zobaczymy

0

@FioletoweOczy nie chce przedłużyć kontraktu od roku, dawno powinien zrobić won

8

Zajebiscie by bylo


0

Ta Hiszpania nic nie gra. Im Fermin ten medal wygra

6

Hiszpania wygrywajaca mundial z połowa kadry Barcelony to będzie coś

0

@Kamiloza91 tak samo robi Real nie kupuje i nie sprzedaje na jedna pozycje w tym samym okienku, tylko najpierw biorą zastępstwo

0

@Kamiloza91 jeszcze to odpuszczenie Paza i pokazywanie żeby ktos go pokryl, u Flicka to nie przejdzie jak tak będzie robil

0

@kamiVeB Gundogan
@Rewolucja123 jest co raz starszy i zwyczajnie nie wyrabia. Ostatni mecz Barcy troche to pokazal, to byl towarzyski ale zalozenia to założenia

0

@Azi Myślę że Barca tego nie zrobi. On nie zasuwa w pressingu a na tym zalezy Flickowi

0

Za rok odchodzi Gundogan, pewnie będzie po mału odstawiany od skladu. Lepiej mieć klopot bogactwa i konkurencje więc nie ma co beczeć o minuty dla Fermina. Może grać w ataku

0

@takisobiektos nie takiego typu Lewy, tylko wybiegajacego za obrońców

5

Czyli fizyczność i geny francuskie w piłce jako przyszłość to mit. Cały czas myślenie w piłce jest najważniejsze

2

Tego chłopa na 9 trzeba przerobić, bo tam będzie największy pożytek.
Wyobrażacie sobie takie starty jak tu mial z Bayernem kontra, gol. A pod bramka może grać tak jak lubi bez ryzyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?