0

@kuz jest jeszcze jedna taka strona, wiesz jaka

1

@kuz coś sie nie zgadza


0

@MesQueUnClub_87 to by bylo oszukanie kibiców którzy kupili jego koszulki

1

To kto gra z 10? Bo Fati jest z Nike a tam buciki z adidasa


1

@kuz będzie prezentacja na yt Barcy o 19

0

@kuz tylko yt nie pokaże prezentacji (?)

0

@Pedri16Future u nas jak jeden post napisze ktoś o Realu to są dymy, tam 90 % postów jest o naszych piłkarzach, klubie itd a nawet artykuly o nas bez związku z nimi

0

@MartinRNB9 to samo pod okładkami itp. Ostatnio była śmieszna trollica Otylia ale chyba dostała bana. Co ten osobnik wypisywał i tylko o Barcy xDD

2

@Kapitan hawk może to lepiej dla psychiki

0

@alone49 zbuntowali sie ludzie i dali podwyżki wcześniejszym pracownikom

2

@Kapitan hawk wszystkie o Barcy?

1

@DonCarletto no ja miałem taką sytuacje w pracy gdzie nowi na start dostali tyle co pracownicy z 3 i więcej latami pracy i wiesz co? 100% osób było wściekłych. A milionerzy patrząc przez swoją skale też nie odpuszczają kasy

0

@DonCarletto wg was Vini jest lepszy niz Mbappe a przynajmniej byl do czasu transferu francuza więc dlaczego ma zarabiac mniej. To nie fair wobec niego

0

@BISHBASHBOSH mi chodzilo o jego gre na PS

1

Komentarz usunięty

2

@DonCarletto no tak bo koleś co dostanie zp bedzie mial w dupie ze zarabia mniej niz nowy gwiazdor, na bank

0

Jaki byście chcieli skład na Gampera? Ter Stegen, Balde, Kounde, Faye, Valle,
Casado, Bernal, Olmo,
Pau Victor, Lewy, Yamal

7

@bartas97 zaraz sie zacznie wymuszanie podwyżek bo Mbappe ma 20 mln a Vinicius 10, to samo z Bellinghamem będzie

0

@PatrykBarca a po co maja informować jak nie moga przeprowadzic transferu xd

0

@bartekvisca na kij, trzymać kase i za rok go wezmą. A nie na kolejnego placka wydawać

0

@PatrykBarca Przy klauzuli sie nie składa oferty. A co do ich reakcji to widać co wrzucaja na sociale po każdej plotce o Nico

7

@kanver_ pamiętam jak niektórzy pisali, że Barca za nim będzie płakać

1

Barca po prostu jest w dupie, a Nico pewnie by przyszedl jakby z miejsca mogli wpłacić kase i dać mu rejestracje. W tej chwili to niemożliwe, ale ta huśtawka niektórych jest śmieszna jak podpalaja sie z każdym newsem i zmieniaja zdanie. Zero trzeźwego spojrzenia na sytuacje.
Nico teraz romansuje z Barcą a Athletic to taka żona i robi dobry uśmiech do złej gry, tak to widze

2

@kamilop Kubo haha. Madryciak i zdrajca co poszedl za kasą do wroga. Jakieś madrzejsze propozycje?

1

@SawneyBean tylko Nico to nie Bask z dziada pradziada, a dziecko imigrantów i przywiązanie nie musi być aż tak wielkie jak opisujesz

0

Było to widać z Milanem, Gundogan, Christensen, Lewy, Raphinha byli totalnie zieloni w pressingu, nie wiedzieli jak to robić. Nasza gra zaczela sie ukladac po zejsciu Christensena i Gundogana jak weszli mlodzi którzy wiedzieli i robili to

0

@ini_barca że beda robić wszystko żeby zostal, coś jak PSG z Mbappe, nawet dadza mu duża podwyżkę i inne benefity bo nie mają wyjścia a ich klub celuje w mistrza. Tak to słowa z dokumentu ich dyrektora o la liga

1

Athletic to ciężki klub, nie kupują i grają tylko swoimi wiec dla nich i 100 mln nic nie znaczy, nie zastąpią go, wiec taka desperacja nie dziwi.
Z drugiej strony Nico co ma robić jeśli sytuacja z Barcą jest niejasna. Jakby zaprzeczyl wprost, że do nas teraz przyjdzie to można by sie bylo martwić

0

@kinioo Barca One

0

@czudi17 netflix "La Liga access", bardzo ciekawie opowiada o innych klubach i pokazuje je od środka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?