Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz jest jeszcze jedna taka strona, wiesz jaka
1
@kuz coś sie nie zgadza
0
@MesQueUnClub_87 to by bylo oszukanie kibiców którzy kupili jego koszulki
1
To kto gra z 10? Bo Fati jest z Nike a tam buciki z adidasa
1
@kuz będzie prezentacja na yt Barcy o 19
0
@kuz tylko yt nie pokaże prezentacji (?)
0
@Pedri16Future u nas jak jeden post napisze ktoś o Realu to są dymy, tam 90 % postów jest o naszych piłkarzach, klubie itd a nawet artykuly o nas bez związku z nimi
0
@MartinRNB9 to samo pod okładkami itp. Ostatnio była śmieszna trollica Otylia ale chyba dostała bana. Co ten osobnik wypisywał i tylko o Barcy xDD
2
@Kapitan hawk może to lepiej dla psychiki
0
@alone49 zbuntowali sie ludzie i dali podwyżki wcześniejszym pracownikom
2
@Kapitan hawk wszystkie o Barcy?
1
@DonCarletto no ja miałem taką sytuacje w pracy gdzie nowi na start dostali tyle co pracownicy z 3 i więcej latami pracy i wiesz co? 100% osób było wściekłych. A milionerzy patrząc przez swoją skale też nie odpuszczają kasy
0
@DonCarletto wg was Vini jest lepszy niz Mbappe a przynajmniej byl do czasu transferu francuza więc dlaczego ma zarabiac mniej. To nie fair wobec niego
0
@BISHBASHBOSH mi chodzilo o jego gre na PS
1
Komentarz usunięty
2
@DonCarletto no tak bo koleś co dostanie zp bedzie mial w dupie ze zarabia mniej niz nowy gwiazdor, na bank
0
Jaki byście chcieli skład na Gampera? Ter Stegen, Balde, Kounde, Faye, Valle,
Casado, Bernal, Olmo,
Pau Victor, Lewy, Yamal
7
@bartas97 zaraz sie zacznie wymuszanie podwyżek bo Mbappe ma 20 mln a Vinicius 10, to samo z Bellinghamem będzie
0
@PatrykBarca a po co maja informować jak nie moga przeprowadzic transferu xd
0
@bartekvisca na kij, trzymać kase i za rok go wezmą. A nie na kolejnego placka wydawać
0
@PatrykBarca Przy klauzuli sie nie składa oferty. A co do ich reakcji to widać co wrzucaja na sociale po każdej plotce o Nico
7
@kanver_ pamiętam jak niektórzy pisali, że Barca za nim będzie płakać
1
Barca po prostu jest w dupie, a Nico pewnie by przyszedl jakby z miejsca mogli wpłacić kase i dać mu rejestracje. W tej chwili to niemożliwe, ale ta huśtawka niektórych jest śmieszna jak podpalaja sie z każdym newsem i zmieniaja zdanie. Zero trzeźwego spojrzenia na sytuacje.
Nico teraz romansuje z Barcą a Athletic to taka żona i robi dobry uśmiech do złej gry, tak to widze
2
@kamilop Kubo haha. Madryciak i zdrajca co poszedl za kasą do wroga. Jakieś madrzejsze propozycje?
1
@SawneyBean tylko Nico to nie Bask z dziada pradziada, a dziecko imigrantów i przywiązanie nie musi być aż tak wielkie jak opisujesz
0
Było to widać z Milanem, Gundogan, Christensen, Lewy, Raphinha byli totalnie zieloni w pressingu, nie wiedzieli jak to robić. Nasza gra zaczela sie ukladac po zejsciu Christensena i Gundogana jak weszli mlodzi którzy wiedzieli i robili to
0
@ini_barca że beda robić wszystko żeby zostal, coś jak PSG z Mbappe, nawet dadza mu duża podwyżkę i inne benefity bo nie mają wyjścia a ich klub celuje w mistrza. Tak to słowa z dokumentu ich dyrektora o la liga
1
Athletic to ciężki klub, nie kupują i grają tylko swoimi wiec dla nich i 100 mln nic nie znaczy, nie zastąpią go, wiec taka desperacja nie dziwi.
Z drugiej strony Nico co ma robić jeśli sytuacja z Barcą jest niejasna. Jakby zaprzeczyl wprost, że do nas teraz przyjdzie to można by sie bylo martwić
0
@kinioo Barca One
0
@czudi17 netflix "La Liga access", bardzo ciekawie opowiada o innych klubach i pokazuje je od środka