Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten serial o la liga jest TOP, mało tu w ogóle dyskusji na ten temat a to bije na głowę ten serial Barca New Era. Drugi odcinek o Barcy i Ferranie, polecam to zobaczyć
0
@HypeR 18 chyba
0
Odpalilem sobie na Barca One mecz 15 letniego Olmo, a tam 5 lat młodszy Fati w składzie wtf.
Dobra to jednak brat, nie wiedziałem że on grał w Barcy B
0
@peetwithbarca szkoda, że nie znamy kwot ile dokładnie brakuje itd.
0
@peetwithbarca dzisiejsze newsy na to wskazują.
Te liczby to kod Pampeluny, jego rodzinnego miasta, jest to też Baskijski region
2
Tu szerszy kontekst.
Nico wrzucił to zdjecie z dzieciakami kilka dni temu, liczby to może kod pocztowy?
A jego bratowa to zdjęcie po prawej, po czym zablokowala profil
2
Żona I. Williamsa zablokowała swoj profil na insta, czyli wygadała się? Tak to wygląda
0
@MesQueUnClub96 jaki Ty obyty dodi
1
@Kapitan hawk to Mercury czy kto?
0
Laskowski zna francuski?
1
Legendy rapu a nie to co teraz popierdólki
1
@MesQueUnClub96 tej babki, bo wczesniej i obecne znam. Chodzi o IO
0
@PatrykBarca wystarczy kliknąć w link a zobaczysz zdjęcie
1
Co to byla za nutka przed chwilą ktoś wie?
0
@Messibestplayerintheworld mówiłem że granatowe spodenki to znak
3
Jak już Fati ma iść to najlepiej do Sevilli, tam jest trener który go naprawde chce tylko jak to załatwić z kasą.
Jak sie zaprze to też nie pójdzie, jak De Jong, Ferran nie muszą to on to samo zrobi.
Ciekawe jak to jest jak wypożyczamy kogoś i płacimy polowe pensji to go rejestrujemy czy nie, czy to sie liczy w ffp
4
Te nagłe plotki o odejściach potwierdzają jedno, Nico naprawdę chce do nas przyjść. Druga kwestia kto sie zgodzi odejść
0
@jaras121 aha to fajnie, ja piszę o poważnych źródłach wokół klubu a nie o pudelku
0
@FCB_dimiC Z plotek wynika, że Flick chwalil Fatiego, a o Ferranie sa plotki że ma sie pakować
0
Fati mimo kontuzji wyżej w hierarchii od wakacyjnego rekinka u Flicka. To wiele mówi
1
@Katalończyk 99 ja też uronilem łezkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Roberto sie żegna na instagramie, Romero puscil na streamie
0
@Gall cały czas jest mowa o ratach, nie ma oficjalnych informacji ale takie było info przed transferem
2
@tbas póki co Olmo nie jest zarejestrowany i to nie ma wplywu na Nico
0
W sumie to ilu mamy niezarejestrowanych? Casado, ale on pewnie jakiś groszowy kontrakt, Olmo i Pau Victor. Ktoś jeszcze?
0
@TR3YWAY dostał wiadomość z twittera a teraz pieprzy
4
Nico Williams, powiedział yes, ale czekamy na decyzję Nico. W Barcy panuje optymizm a agent informuje, że Nico nie odrzucił jeszcze oferty. Barca nie ma miejsca w ffp, ale czeka na decyzje Williamsa.
Jak tak podsumować te newsy to niezły śmietnik xD
0
@Derean To drugie i pisałem to już tydzien temu. Codziennie do niego dzwonia i pytają o decyzje? Debilizm by to był
4
@RC28 śmietankowy zabłądziłeś