0

Ten serial o la liga jest TOP, mało tu w ogóle dyskusji na ten temat a to bije na głowę ten serial Barca New Era. Drugi odcinek o Barcy i Ferranie, polecam to zobaczyć

0

@HypeR 18 chyba

0

Odpalilem sobie na Barca One mecz 15 letniego Olmo, a tam 5 lat młodszy Fati w składzie wtf.
Dobra to jednak brat, nie wiedziałem że on grał w Barcy B

0

@peetwithbarca szkoda, że nie znamy kwot ile dokładnie brakuje itd.

0

@peetwithbarca dzisiejsze newsy na to wskazują.
Te liczby to kod Pampeluny, jego rodzinnego miasta, jest to też Baskijski region

2

Tu szerszy kontekst.
Nico wrzucił to zdjecie z dzieciakami kilka dni temu, liczby to może kod pocztowy?
A jego bratowa to zdjęcie po prawej, po czym zablokowala profil


2

Żona I. Williamsa zablokowała swoj profil na insta, czyli wygadała się? Tak to wygląda

0

@MesQueUnClub96 jaki Ty obyty dodi

1

@Kapitan hawk to Mercury czy kto?

0

Laskowski zna francuski?

1

Legendy rapu a nie to co teraz popierdólki

1

@MesQueUnClub96 tej babki, bo wczesniej i obecne znam. Chodzi o IO

0

@PatrykBarca wystarczy kliknąć w link a zobaczysz zdjęcie

1

Co to byla za nutka przed chwilą ktoś wie?

0

@Messibestplayerintheworld mówiłem że granatowe spodenki to znak

3

Jak już Fati ma iść to najlepiej do Sevilli, tam jest trener który go naprawde chce tylko jak to załatwić z kasą.
Jak sie zaprze to też nie pójdzie, jak De Jong, Ferran nie muszą to on to samo zrobi.
Ciekawe jak to jest jak wypożyczamy kogoś i płacimy polowe pensji to go rejestrujemy czy nie, czy to sie liczy w ffp

4

Te nagłe plotki o odejściach potwierdzają jedno, Nico naprawdę chce do nas przyjść. Druga kwestia kto sie zgodzi odejść

0

@jaras121 aha to fajnie, ja piszę o poważnych źródłach wokół klubu a nie o pudelku

0

@FCB_dimiC Z plotek wynika, że Flick chwalil Fatiego, a o Ferranie sa plotki że ma sie pakować

0

Fati mimo kontuzji wyżej w hierarchii od wakacyjnego rekinka u Flicka. To wiele mówi

1

@Katalończyk 99 ja też uronilem łezkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Roberto sie żegna na instagramie, Romero puscil na streamie

0

@Gall cały czas jest mowa o ratach, nie ma oficjalnych informacji ale takie było info przed transferem

2

@tbas póki co Olmo nie jest zarejestrowany i to nie ma wplywu na Nico

0

W sumie to ilu mamy niezarejestrowanych? Casado, ale on pewnie jakiś groszowy kontrakt, Olmo i Pau Victor. Ktoś jeszcze?

0

@TR3YWAY dostał wiadomość z twittera a teraz pieprzy

4

Nico Williams, powiedział yes, ale czekamy na decyzję Nico. W Barcy panuje optymizm a agent informuje, że Nico nie odrzucił jeszcze oferty. Barca nie ma miejsca w ffp, ale czeka na decyzje Williamsa.
Jak tak podsumować te newsy to niezły śmietnik xD

0

@Derean To drugie i pisałem to już tydzien temu. Codziennie do niego dzwonia i pytają o decyzje? Debilizm by to był

4

@RC28 śmietankowy zabłądziłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?