5

@blakkudium do Barcy go

1

Ogólnie to La Liga fajnie sie wzmocnila. Oprócz Barcy ciekawy będzie Real, bo Mbappe, Atletico ze względu na swoje transfery, Bilbao też można pooglądać bo Nico i ciekawi jego rozwój. Chyba częściej popatrze na LL niż PL w tym sezonie

3

Wniosek z tego filmiku mam jeden. Pilot był pijany

1

@kiper09 wy nie rozumiecie że to płatność w ratach, a nie wplacone od razu 55 baniek

0

Kounde już pewnie calkowicie popsuty jako ŚO, a jako PO cóż to średnia opcja

0

@Donnie_Darko Barca sobie to ustawi na celebracje po golu na Montjuić

1

Najlepszy moment wczorajszego widowiska


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@partymaker dziękuję za komplement

1

Lubie tego naszego nowego trenejro, dobrze i szczerze gada. Oby mu sie udało to ogarnąć

0

@panczo coś w tym jest, ale jednak nie każdemu ten mental sie musi odpalić w Realu. A taki Vini jednak ciągnie ich w tych ważnych meczach, strzela te brami, asystuje

1

Opinie?


0

@TheNekro94 Guardiola.
Co do Flicka, niestety znowu wygląda troche jak taki dobry wujek dla tych pilkarzy a nie żaden kat, do tego bariera językowa. Ale oby to poukładał

0

Czy Real bez niego byłby taki groźny? Mbappe może piłkarsko lepszy, ale nie ma takiego mentalu jak brazol, takiej woli do wygrywania co pokazał pobyt w PSG


7

@zenoowity tu nie chodzi o zawalenie a brak jakiekolwiek reakcji. I nie tylko dzisiaj a tez z Milanem. Jak wszyscy to widza a Ty nie to kto ma racje? Obejrzyj inne mecze niż Barcy i zobaczysz jak broni profesjonalny bramkarz.
4 gole w dupsko w niecale dwa mecze dal strzelic, 5 goli z Girona w końcówce sezonu a poprawy nie widać

3

@Kamiloza91 każdy to widzi tylko nie nasz klub

6

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

Śmiechłem hahhaa. A tak serio 99% komentarzy hejtuje naszych golkipejro, więc nie tylko ja to widze
Jak bronil Unai na Euro, Mamardashvili, jak broni Curtuis. Masakra jakich my mamy ogórków na bramce, nawet kolor sie zgadza XD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@krol211 Ter Stegen to jest przereklamowany chłop a nie bramkarz na topowy klub

0

@Kengo Flick u nas nie będzie za bycie legenda, wiec musi patrzeć na forme pilkarzy

4

A na notatniku grzany temat Viniciusa a Real chce miliard. Araby dają 400. Ale jaja panie Ferdku

0

@Patryk1899 Pau to jest właśnie 9 ale tam gra Robercik

0

Granie Kounde na PO to też będzie niszczenie potencjalu Yamala, oby Flick wymyślił coś innego

1

@Miszak podczas Euro już pisalem że z niego jest dupa nie PO i nim nie będzie. Yamal jak ma błyszczeć to nie z nim na stronie

0

@Gacek5 ja też czuje się świetnie na plaży. Transfer kwestia godzin

0

@Miszak Jednak pewne przyzwyczajenia sa jak grali u niego od dwóch sezonow. Młodzi praktucznie nie grali do własnej bramki a weszła stara gwardia i to wróciło

1

Ogólnie to w tym meczu ile akcji spowalnial Kounde, prosilo sie o zagranie na jeden kontakt i wyjscie na pozycje a ten wolal stanąć z piłką i podac do obrońcy. Ci co trenowali u Xaviego mają tak zabetonowane mózgi na ta powolna gre do tyłu, że oduczenie tego zajmie trochę. W pozostałych meczach presezonu gra była dużo lepsza więc nie skreślam Flicka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?