0

@David_Martin jak odejdzie to sam potwierdzi że nie ma siły psychicznej i wiary w siebie

1

@Adran360 niefajna

0

Jak da sie zrobić w bambuko temu śmiesznemu zarządowi kosztem takiego Ferrana, to przestane mu kibicować

0

@MalanFCB Ferran to leń bez ambicji, wchodzi na boisko i go nie ma. Fati przynajmniej strzelal te bramki u nas i mial przebłyski

0

@MesQueUnClub96 jak można oglądać lige arabską

1

Jak da sie wypchnąć to będzie głupi. Nie ma nikogo na LS, ma szanse powalczyć. A patrząc na przykłady tych wszystkich De Jongów, Ferranów i kilku innych powinien zrobić to co oni, bo klub mu na rękę nie idzie tak jak im

1

@kondzix2115 a według mnie ma talent i go pokaże u Flicka. U Michela grał malo ale już zrobil postęp i biega sensownie po tym boisku, czyli zalapal taktyke

5

Alvarez co udostępnia xd wejdźcie w tłumaczenie


0

@KacperVEB gra do przodu, dobrze podaje, prostopadle, na jeden kontakt, dobrze odbiera pilke, kreatywny i tak moge wymieniać

5

No i fajnie chłopak zapieprza po całym boisku i przynajmniej pressing robi.
Poza Gamperem reszta presezonu bardzo git



0

@BorzyKrzys był tez przy pogromach Realu i naszej dominacji, a De Jong tylko przy wpierdolach

0

@kondzix2115 na Euro sie co chwile wywracal, teraz zagral najlepszy mecz od dawna

0

@BorzyKrzys zdradza czy nie to jest konkretny chłop z jajami, nie to co de jondżek, o reszcie mi sie nie chce pisać ale 3/4 składu to właśnie takie melepety

5

Pique uwielbiam gościa. Jeden z ostatnich z jajami w naszym zespole..
Przy okazji macie tu na widoku jaką miękka fają jest De Jong


0

Deportivo co psuje setki

0

@ACMaldini3 po jego wejściu wyrównali
@FcPortoFan1999 dobry przykład dla innych

0

Moriba wchodzi w Celcie

0

@sevs Win11 to po prostu syf, mam win 10, zainstalowałem jakiś czas temu win 11 i dwa razy miałem blue screen czyli to co opisujesz, wróciłem do 10

0

@Encore czemu ten Garnacho nie gra?

0

Celta wyrownuje, Aspas.
Jednak var i spalony

0

@kuz mi dobralo Fatiego xd
Szkoda że to takie słabe bo la liga mnie bardziej ciekawi niż PL

0

Ładne podanie Deprotivo

0

W ogóle w fantasy la liga można robić swoja lige itd? bo sprawdzałem to i jakby inne tryby były

3

@tribo przecież on w Barcy B będzie gral a w drużynie 1 od czasu do czasu

0

@ini_barca Mbappe nie grał w finale Euro

2

@adamek20151 nikt, wchodze bo czytam newsy

1

Jakiś przyjaciel Pereza kandydatem na prezesa la ligi. Na notatniku piszą xd

0

@kuz teraz przeniosą do napastników

0

Pau Victor jest zarejestrowany, ale w pomocnikach

0

@zygzakmaklini pojawiają sie wymogi finansowe, ma kontrakt jaki ma, zobaczymy. Na pewno dawanie mu 10 przed tym przedłużeniem to by byl najgorszy możliwy debilizm. A jak ten Fati nie da rady w tym sezonie to Nico za rok może brać 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?