Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@David_Martin jak odejdzie to sam potwierdzi że nie ma siły psychicznej i wiary w siebie
1
@Adran360 niefajna
0
Jak da sie zrobić w bambuko temu śmiesznemu zarządowi kosztem takiego Ferrana, to przestane mu kibicować
0
@MalanFCB Ferran to leń bez ambicji, wchodzi na boisko i go nie ma. Fati przynajmniej strzelal te bramki u nas i mial przebłyski
0
@MesQueUnClub96 jak można oglądać lige arabską
1
Jak da sie wypchnąć to będzie głupi. Nie ma nikogo na LS, ma szanse powalczyć. A patrząc na przykłady tych wszystkich De Jongów, Ferranów i kilku innych powinien zrobić to co oni, bo klub mu na rękę nie idzie tak jak im
1
@kondzix2115 a według mnie ma talent i go pokaże u Flicka. U Michela grał malo ale już zrobil postęp i biega sensownie po tym boisku, czyli zalapal taktyke
5
Alvarez co udostępnia xd wejdźcie w tłumaczenie
0
@KacperVEB gra do przodu, dobrze podaje, prostopadle, na jeden kontakt, dobrze odbiera pilke, kreatywny i tak moge wymieniać
5
No i fajnie chłopak zapieprza po całym boisku i przynajmniej pressing robi.
Poza Gamperem reszta presezonu bardzo git
0
@BorzyKrzys był tez przy pogromach Realu i naszej dominacji, a De Jong tylko przy wpierdolach
0
@kondzix2115 na Euro sie co chwile wywracal, teraz zagral najlepszy mecz od dawna
0
@BorzyKrzys zdradza czy nie to jest konkretny chłop z jajami, nie to co de jondżek, o reszcie mi sie nie chce pisać ale 3/4 składu to właśnie takie melepety
5
Pique uwielbiam gościa. Jeden z ostatnich z jajami w naszym zespole..
Przy okazji macie tu na widoku jaką miękka fają jest De Jong
0
Deportivo co psuje setki
0
@ACMaldini3 po jego wejściu wyrównali
@FcPortoFan1999 dobry przykład dla innych
0
Moriba wchodzi w Celcie
0
@sevs Win11 to po prostu syf, mam win 10, zainstalowałem jakiś czas temu win 11 i dwa razy miałem blue screen czyli to co opisujesz, wróciłem do 10
0
@Encore czemu ten Garnacho nie gra?
0
Celta wyrownuje, Aspas.
Jednak var i spalony
0
@kuz mi dobralo Fatiego xd
Szkoda że to takie słabe bo la liga mnie bardziej ciekawi niż PL
0
Ładne podanie Deprotivo
0
W ogóle w fantasy la liga można robić swoja lige itd? bo sprawdzałem to i jakby inne tryby były
3
@tribo przecież on w Barcy B będzie gral a w drużynie 1 od czasu do czasu
0
@ini_barca Mbappe nie grał w finale Euro
2
@adamek20151 nikt, wchodze bo czytam newsy
1
Jakiś przyjaciel Pereza kandydatem na prezesa la ligi. Na notatniku piszą xd
0
@kuz teraz przeniosą do napastników
0
Pau Victor jest zarejestrowany, ale w pomocnikach
0
@zygzakmaklini pojawiają sie wymogi finansowe, ma kontrakt jaki ma, zobaczymy. Na pewno dawanie mu 10 przed tym przedłużeniem to by byl najgorszy możliwy debilizm. A jak ten Fati nie da rady w tym sezonie to Nico za rok może brać 10