Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haaland ma pretensje do Enzo ze ten go kryje xd
0
Jackson haha, niech da tego Guiu
0
Sanchez jak wczoraj Ter Stegen
0
@LukaszFan a nieważne źle przeczytalem xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ten Estevao jest już w Chelsea?
0
@escarabajo kogo kupili na napad?
1
@Messi96_96 są powiazania City z Girona a współwłaścicielem Girony jest brat Pepa. To bylo już ugadane poza tym to PS
0
miałem narzekać na Savio ale teraz akcje zrobił ładna
1
@LeonadisPL mało jest dobrych trenerow, chyba że Michel to może dadza rade
0
@LeonadisPL tam wszystko chodzi jak w zegarku i w tym jest ich sukces, ustawianie, pressing, wychodzenie na pozycje i to zasluga trenera
4
Ciekawe czy kibice City sa świadomi, że City bez Pepa będzie przeciętne
0
Chelsea niech kogoś kupi bo przegra
0
@FcPortoFan1999 i dobrze broni w przeciwieństwie do takiego Balde
0
Cucurella widzialbym go w Barcy, fajny jest
1
@FCB_dimiC a nie ma takich co klekaja przed Tobą
10
jest klasyczek klękanie do miecza w PL
1
@kamilop on nie ma psychiki na ten klub, w dokumencie la liga jest mu poświęcony material i wystarczy posluchac co on tak wygaduje. Poza tym wrocil z wakacji z nadwagą
0
@tbas Roque by to wykorzystal to podanie, mecz bylby zamkniety, to gdzie ty masz problem
4
Roque na każdym zdjeciu ze zwycięstwa. On nawet na skrzydle dałby wiecej od Ferrana
46
Jak tu nie lubić tego Fermina. Chłopak na strumykach wychowany to i ogląda tak
0
Od kiedy gracze Barcy B sa w zarejestrowanych wymienieni. Ktoś to rozumie?
https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad
0
To co Vinicius na kapitana czy dalej będzie dyskutowal mimo zmiany przepisów
1
@Pnog37 bo oni już sie nastawili, Barca przeciętna, bieda skład, wszyscy ich pykną, a grozniejsze będzie Atletico (xD) to ich wypowiedzi. Po czym wychodza dzieciaki z 3 ligowca i ogrywaja Valencie na ich stadionie i już dupa piecze. A najlepsze byly komentarze podczas presezonu, że tęsknią za Xavim. Brak transferu Nico świętowali jak puchar LM
1
Mbappe przywiódł za soba tysiące sezonówców, dawnych fanów psg (bo Neymar, Mbappe hihi) to teraz przeszli na Real, wiec ta dzicz u nich nie powinna dziwić, a nawet wczoraj u nas na stronie podczas meczu
1
Komentarz usunięty
1
najlepiej wywalić młodszego wychowanka, który mial pecha z kontuzjami i przez to zawalil kariere a zostawić lenia, okaz zdrowia, któremu sie nawet nie chce biegać, był drogi i wakacjował sie tyle ile mógł mimo, że nie zagrał jednego pełnego meczu na Euro. Oby Fati sie nie dał temu smiesznemu zarządowi
6
Vinicius za darcie mordy i pokazywaniem paluchem do piłkarza Atalanty tez powinien wylecieć, ale tego biali frustraci nie widzą xd ciekawe czy w tym sezonie też jego szczekanie będzie bez konsekwencji kartkowych
4
Casado to typ rozgrywacza, profil Xaviego a do tego dobry w defensywie i pressingu. Nie mamy w kadrze kogos takiego, Pedri i Gundogan to gracze ofensywni
5
I trening fizyczny Flicka dzisiaj oddal, przeciwnik od 60 minuty nie biegal a nasi na luziku