0

Haaland ma pretensje do Enzo ze ten go kryje xd

0

Jackson haha, niech da tego Guiu

0

Sanchez jak wczoraj Ter Stegen

0

@LukaszFan a nieważne źle przeczytalem xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ten Estevao jest już w Chelsea?

0

@escarabajo kogo kupili na napad?

1

@Messi96_96 są powiazania City z Girona a współwłaścicielem Girony jest brat Pepa. To bylo już ugadane poza tym to PS

0

miałem narzekać na Savio ale teraz akcje zrobił ładna

1

@LeonadisPL mało jest dobrych trenerow, chyba że Michel to może dadza rade

0

@LeonadisPL tam wszystko chodzi jak w zegarku i w tym jest ich sukces, ustawianie, pressing, wychodzenie na pozycje i to zasluga trenera

4

Ciekawe czy kibice City sa świadomi, że City bez Pepa będzie przeciętne

0

Chelsea niech kogoś kupi bo przegra

0

@FcPortoFan1999 i dobrze broni w przeciwieństwie do takiego Balde

0

Cucurella widzialbym go w Barcy, fajny jest

1

@FCB_dimiC a nie ma takich co klekaja przed Tobą

10

jest klasyczek klękanie do miecza w PL

1

@kamilop on nie ma psychiki na ten klub, w dokumencie la liga jest mu poświęcony material i wystarczy posluchac co on tak wygaduje. Poza tym wrocil z wakacji z nadwagą

0

@tbas Roque by to wykorzystal to podanie, mecz bylby zamkniety, to gdzie ty masz problem

4

Roque na każdym zdjeciu ze zwycięstwa. On nawet na skrzydle dałby wiecej od Ferrana


46

Jak tu nie lubić tego Fermina. Chłopak na strumykach wychowany to i ogląda tak

0

Od kiedy gracze Barcy B sa w zarejestrowanych wymienieni. Ktoś to rozumie?
https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad

0

To co Vinicius na kapitana czy dalej będzie dyskutowal mimo zmiany przepisów

1

@Pnog37 bo oni już sie nastawili, Barca przeciętna, bieda skład, wszyscy ich pykną, a grozniejsze będzie Atletico (xD) to ich wypowiedzi. Po czym wychodza dzieciaki z 3 ligowca i ogrywaja Valencie na ich stadionie i już dupa piecze. A najlepsze byly komentarze podczas presezonu, że tęsknią za Xavim. Brak transferu Nico świętowali jak puchar LM

1

Mbappe przywiódł za soba tysiące sezonówców, dawnych fanów psg (bo Neymar, Mbappe hihi) to teraz przeszli na Real, wiec ta dzicz u nich nie powinna dziwić, a nawet wczoraj u nas na stronie podczas meczu

1

Komentarz usunięty

1

najlepiej wywalić młodszego wychowanka, który mial pecha z kontuzjami i przez to zawalil kariere a zostawić lenia, okaz zdrowia, któremu sie nawet nie chce biegać, był drogi i wakacjował sie tyle ile mógł mimo, że nie zagrał jednego pełnego meczu na Euro. Oby Fati sie nie dał temu smiesznemu zarządowi

6

Vinicius za darcie mordy i pokazywaniem paluchem do piłkarza Atalanty tez powinien wylecieć, ale tego biali frustraci nie widzą xd ciekawe czy w tym sezonie też jego szczekanie będzie bez konsekwencji kartkowych

4

Casado to typ rozgrywacza, profil Xaviego a do tego dobry w defensywie i pressingu. Nie mamy w kadrze kogos takiego, Pedri i Gundogan to gracze ofensywni

5

I trening fizyczny Flicka dzisiaj oddal, przeciwnik od 60 minuty nie biegal a nasi na luziku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?