1

Kompletnie nie rozumiem czemu Flick mu dal z miejsca podstawe. Czy uznał, że doświadczeniem sie obroni. Pau Victor go w te 10 min zjadł. Ferran totalnie bezużyteczny zawodnik, i do tego z nadwagą wrócił i nawet nie skrócił wakacji mimo tragicznej formy na Euro

1

@parpe Olmo wypada najlepiej, kto by się spodziewał

0

@PatrykBarca on nie lubi takiej gry, u nas im głębiej tym gorzej grał

3

@kaamil1910 Casado od początku presezonu trzyma poziom, zmienia troche oblicze gry. Bernal fajnie, ale wprowadzalbym go ostrożnie

1

@Kidd padało ale nie widze na zewnątrz żadnych kałuż itp

0

@parpe mam wrażenie, że polowa ludzi to bezmyślnie przepisuje to co inni, bez chwili refleksji. To samo z tym Gundoganem, taki byl zajebisty, że sezon zawalony a kluczowy byl 16 latek

3

A co sie niektórzy nabrali to ich. Nico nie jest jakimś dzbanem żeby tak sie narazić kibicom Athelticu i zostawi to dla siebie co zaszło


0

@Barcaa12 to Xavi go chcial, a Flick nie musi.

1

@Derean on tak samo gral jak Bellingham, kazdy wie ze woli grac blizej pola karnego, kolejny co wolno biega

1

@Cule1234 zdjal go z Milanem, w Gamperze z ławki, to widać. Gundogan to pilkarz do gry powolnej, statycznej, dużo gry do tylu do obrońców

2

Nikt nie bierze pod uwagę, że on sie Flickowi nie podoba. Z Milanem w presezonie zdjęty w przerwie, bo nie biegał w pressingu. W Gamperze wszedł z ławki. Widocznie stawia na młodszych, wybieganych a wyróżnić sie wśród przeciętnych to żadna sztuka. Z kim Gundogan był kluczowy, ze średniakami w la liga? Przecież nasza gra była bez pomysłu, denna, niedokładna a on był częścią tej gry, wszystko ratował Yamal

0

@TheNekro94 Konkurowaliśmy z PSG i tak to sie kończy, nauka na przyszłość. Jak on odpali to będzie chcial górę forsy, wiec albo szantaż I trybuny albo przedłuża za normalna pensje

0

@LionelKessie tak obejrzałem kawałek na yt, straszne nudy, nie wiem dla kogo i po co to

0

Z De Jongiem mamy taki problem, że nawet jak Flick zrobi z niego piłkarza, to i tak nie przedłużymy go, bo za dużo zarabia. Nie sprzedamy go bo będzie siedzial do końca. Więc jaki jest sens?
Nie przepadam za nim, ale myślę że z takim graniem jak mieliśmy z Valencia w 2 połowie i zakazem jego gry do tyłu, to on mógłby być nawet dobry

1

@Kgorecki2500 jak zacznie sie krytyka w mediach, to zacznie się jazda w Realu, bo on będzie chcial grać na LS bo tam potrafi

0

@kamiVeB Rok to troche średnio na pisanie historii, a jak tam zostanie to zmarnuje swój potencjał

0

@kulka gdzieś pisali, że Wrzesień

0

@Bogan taką rozkmine luźną mam, bo też średnio w to wierze w tym okienku

0

@Bogan Gundogan jest grzany jeszcze

0

Myślicie, że wolna 10 daje szanse na transfer Williamsa? W teorii nawet jakby chcieli wywalić Fatiego (wątpię że sie zgodzi) to by mu dali ten numer, bo Lenglet ma numer a jest do wywalenia. Nikt inny z zewnątrz tego numeru nie dostanie, tylko ten Nico by mógł

2

@Mow_mi_Douglas z PSG to nikogo nie wyciągniesz

14

@cules100pro ale Wirtz rozgrywa? To bardziej gracz typu Bellingham

1

@Comentateiro oczywiście że tak, nie ma poważnego klubu bez rozgrywającego. Środek pola jest najważniejszy, a na nich pierwsza taktyka to będzie murowanko i kontra prawą stroną

0

@MarFan to wygląda jakby bał sie zmienić gwiazdorów, bo sie któryś obrazi. Ten Fede zawsze grał wszystko, Vinicius, Mbappe też, oni nie będą nagle schodzić w 60 minucie

0

@Cvzx bo to lewoskrzydłowy tylko go w Realu przestawili na siłę

8

@BulaKG Alvarez, dzisiaj gra Atleti

0

@koziar taki mamy vibe w klubie, ale jest jeszcze Pau Victor

1

Vinicius to jest taki dominator i już zdominował Mbappe co widać po mowie ciała Kylianka, ale może ten jeszcze nie wystawił kłów. To zdj przedstawia walke samców alfa o miejsce w stadzie, kto wygra ten bierze skrzydło


1

@don'T.R.I.P.e dla mnie Nico sie jeszcze wpisuje, potrafi poczarowac, niekoniecznie sztuczki, ale balans, szybka noga, strzał, fajnie gral ostatnio w Bilbao, kilka poziomów wyżej niz reszta

3

Mbappe Highlightsy jakby ktoś nie oglądał meczu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?