0

@Pilka_jest_okragla w punkt, a napisz coś co sie nie zgadza ze zdaniem ogółu, to wyzywają albo jakieś odzywki cechujących ludzi o ujemnym IQ

1

@DonCarletto trzech mistrzów Europy, jeden mistrz olimpijski. Pozdrawiam
@Oskar00 licze dostępnych

1

@Messibestplayerintheworld Valverde biegacz Tchoumeni przecinak, Modrić wiek. To kto Güler? Może i dobry ale bez rytmu i nie jest pomocnikiem

2

Bez Bellinghama ta ich pomoc to na średniaka hiszpańskiego

0

@Fenelon jak to, przecież już podpisał

2

@Messibestplayerintheworld chcieli Nico to będzie Nico, Laporta miał racje

2

@Bulbulator po prostu jest z jeszcze normalnego pokolenia

0

Powodzenia. Może kiedyś wróci w innej roli.

1

Patrze sobie na te rejestracje i Pedri waży 60 kg przy 174 wzrostu

1

@Cholek18 tak a jakby odpalił i ładował gole regularnie to byłby kwik, że jak go mogli oddać za prawie darmo.. nie wiesz jak będzie grał

1

@Pnog37 Deco oddaje pilkarzy na lepszych warunkach niż wspanialy Alemany. Ale o tym nikt nie napisze

1

@Rust_Cohle szkoda, że nie o la lidze

0

Fajne wyjazdówki


0

@KrwawiaceoczyVEB na skrzydle?XD już prędzej Pau Victor, może Olmo chociaż on gra bliżej prawej strony

0

@Dzieniu Ferran sie nie ruszy, ale pewnie sobie nie pogra
@KrwawiaceoczyVEB a kto będzie?

0

@FCB24 fakt jest taki że nikt z nas go za bardzo nie oglądał, a chciała go świetna Atalanta. Kounde nie istnieje w ofensywie i marnuje potencjal Yamala

0

@Michal1889 cały czas nie było oficjalki Gundogana, Faye więc to spekulacje pismaków

0

@Michal1889 zarejestrują, jak liga nie da zgody od razu to mają poświadczyć majątkiem

2

Fati ma zostać. To pewnie walka o skład z Chiesą


2

@Joe_Barbaro ja już wstałem, a co tam

0

@norbi77 Fort zagrał kilka meczy w dorosłej drużynie, a już sie robi z niego nowego Yamala. W presezonie większe serducho pokazywal Valle a Fort bez werwy wyglądał. Chłopak ma talent ale nie można od razu wszystkich młodych upchnąć do składu, tak jak z Balde który nadal ma ogromne braki

1

To madryciak, posłuchacie jego komentarza, reakcji na gole Realu i Barcy. Wydaje filmiki pod publiczkę, pewnie zajrzał tu, zobaczył ten kwik i nagrał o tym filmik bo to sie klika. Odejście Gundo, który kosztowałby nas 40 mln za dwa lata to świetny pomysl. Real gra 39 letnim Modriciem, który nie dowozi i przez to taki Guler nie podnosi sie z ławki. To lepsze rozwiązanie według was?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herbert oglądałeś mecze presezonowe? Z Milanem słabo gral, pierwszy w przerwie został zmieniony, w Gamperze wszedl z ławki. Ja już wtedy pisałem, że Flick chyba na niego nie liczy to mnie wyśmiali. Gundogan to piłkarz do klepania po obwodzie a Flick nie chce tak grać

0

@Herbert o czym Ty piszesz jak Gundogan do treningów dołączył dopiero w USA, to gdzie Flick miał go widzieć

0

@D10SLEO a Pau Victor się świetnie pokazal, wręcz wybitnie jak na piłkarza z 3 ligi więc też nie wiem po co umniejszać

2

@D10SLEO nawet jakby tam byl Joselu zamiast Mbappe to bylby przed nim

1

@Antimadridista_WR też dla mnie Roque lepszy, odpali w Betisie

0

najlepsze jest to jak się śmiali z Roque, że nie gra i niewypał, a tu wszystko wskazuje że ten też nie pogra i będzie musial iść na wypożyczenie


0

@XaviHernandezCoach Xavi jak zwykle agresywny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?