2

Pamiętam ekspertow co mowili, że Xavi potrzebuje wiecej czasu i nie można tak zmieniać trenera xd Flick dwa mecze i gra o niebo lepsza

3

I taki Endrick z powolaniem a Raphinha nie xd

0

Casado lepiej gral niz fermin, slaba zmiana

0

Flick wspaniały trener

2

Jest Pedri Lewy, w końcu

0

Fermin kiedys zapierdalal jak Gavi do defensywy a teraz sobie spaceruje

1

Fermin dopiero wszedl i sobie truchtal do obrony

2

Kontra szkola Flicka, za Xaviego nigdy by tak nie zagrali tylko kółeczko do tylu

0

Ale kontra, ale zepsul Raphinha

0

Dawac Victora za Ferrana

0

ferran ogarnij sie

1

Balde sie ławka przyda, w defensywie slabo, w ofensywie nie lepiej

0

Olmo będzie tam chodzil az milo, bo Pedri jest mało dynamiczny mimo jego wizji

0

@sevs on z 5 razy faulowal

3

Bardzo dużo sytuacji tworzymy, może nie wybitnych ale jednak i to wlasnie daje pressing między innymi.

8

Ten Raphinha lepszy na srodku niz na skrzydle, tam nie musi dryblować

2

Cubarsi elektryczny, juz mogl miec 2 kartki

0

Pedri jest bardzo powolny

2

Szkoda, ale fajnie gramy

5

Olmo jaka reakcja na gola

0

Zbierać na podwyzke dla chłopaka to przyszłość

1

Ten kto by go sprzedal jest nienormalny

0

Gdzie kartka drukarzu

0

Ferran drybluje ciekawe

1

Ten Nico taki pzoytywny ziomek, szkoda że nie nasz

0

Robimy ich na miękko

1

Dziwna akcja w teori spalony w praktyce i tak do bramki leciało

1

Tebas analizuje kompilacje na YT czy rejestrować tego Olmo, czy jednak za dobry. Dlatego wszystko sie przeciąga
- Gepard Renifero

3

@misterio dociska go brzuchem i czeka aż odklepie?

0

@Transu96 zawsze Nico może poprosić Atheltic o odejście i na raty. Może teraz nie był pewny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?