Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętam ekspertow co mowili, że Xavi potrzebuje wiecej czasu i nie można tak zmieniać trenera xd Flick dwa mecze i gra o niebo lepsza
3
I taki Endrick z powolaniem a Raphinha nie xd
0
Casado lepiej gral niz fermin, slaba zmiana
0
Flick wspaniały trener
2
Jest Pedri Lewy, w końcu
0
Fermin kiedys zapierdalal jak Gavi do defensywy a teraz sobie spaceruje
1
Fermin dopiero wszedl i sobie truchtal do obrony
2
Kontra szkola Flicka, za Xaviego nigdy by tak nie zagrali tylko kółeczko do tylu
0
Ale kontra, ale zepsul Raphinha
0
Dawac Victora za Ferrana
0
ferran ogarnij sie
1
Balde sie ławka przyda, w defensywie slabo, w ofensywie nie lepiej
0
Olmo będzie tam chodzil az milo, bo Pedri jest mało dynamiczny mimo jego wizji
0
@sevs on z 5 razy faulowal
3
Bardzo dużo sytuacji tworzymy, może nie wybitnych ale jednak i to wlasnie daje pressing między innymi.
8
Ten Raphinha lepszy na srodku niz na skrzydle, tam nie musi dryblować
2
Cubarsi elektryczny, juz mogl miec 2 kartki
0
Pedri jest bardzo powolny
2
Szkoda, ale fajnie gramy
5
Olmo jaka reakcja na gola
0
Zbierać na podwyzke dla chłopaka to przyszłość
1
Ten kto by go sprzedal jest nienormalny
0
Gdzie kartka drukarzu
0
Ferran drybluje ciekawe
1
Ten Nico taki pzoytywny ziomek, szkoda że nie nasz
0
Robimy ich na miękko
1
Dziwna akcja w teori spalony w praktyce i tak do bramki leciało
1
Tebas analizuje kompilacje na YT czy rejestrować tego Olmo, czy jednak za dobry. Dlatego wszystko sie przeciąga
- Gepard Renifero
3
@misterio dociska go brzuchem i czeka aż odklepie?
0
@Transu96 zawsze Nico może poprosić Atheltic o odejście i na raty. Może teraz nie był pewny