Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze że tą LM zmienili, co roku to samo, juz powtarzajace sie mecze to nuda
0
@tristan87 o fanboj Ter Statuy poczuł się urażony
1
Po co to pokazuja jak my mamy Ter Stegena, znęcają się
1
Na filmie płaczący Neymar.
Prowadząca: wspaniałe sceny
0
@juarez a no tak
0
@juarez z twojego koszyka losujesz jeden zespol, chyba
1
@Joe_Barbaro 8, brakuje przyjścia Nico i sprzedaży De Jonga, a tak to git. Sprowadzili mocnego piłkarza z pustą kasą
1
@MichuZ44 co sie ludzie spłakali żeby brać jego a nie Olmo. Olmo już gol
0
Znacie jakieś strony z muzyka bez praw autorskich?
0
@4drian0 wiadomo że będzie strzelal ale nagle nie będzie grać na 9 tak jak na LS
1
@vangoor pamiętam jak któryś z madryciaków mi tutaj wmawiał, że to żaden problem i Kylian na 9 będzie top
10
Widzę, że wróżbita Maciej już dzwonil do redakcji i przekazał kto będzie w hierarchii przed kim, a forma będzie bez znaczenia (to nie Xavineta). Ferran sportowo to dno i nie da sie grać gorzej niż on
1
@BorzyKrzys @agaFCB @fart
Specjaliści z tej strony twierdzili też, że Olmo słaby i niepotrzebny a Flick go wcale nie chcial tylko mu go na siłę wcisnęli. Tu każdy jest najmądrzejszy a później przychodzi weryfikacja
2
Fati odpali u Flicka, on byle kogo nie chce
1
Wszystko na to wskazuje, tak samo wpis jego bratowej. Widać że on i Yamal są bardzo zżyci. Jak Nico chce wskoczyć poziom wyżej to nie w Athletic. Niedługo Mundial więc kolejny argument za dołączeniem do Barcy, zgrywanie sie z kumplami z kadry
1
Cebi ucieka z Realu. Książkowy przykład zmarnowanej kariery, kiedyś byl przymierzany do golden boy i Barca go chciała
0
@kanver_ w samym pierwszym meczu gdzie wszedl na 15 min mógł mieć dwa gole i asyste. Ferran nawet okazji ku temu nie miał
0
@Seledynowy też nie dostał prawdziwego wsparcia, bo wuefista Xavi jak go wprowadzal to podchodzi pod kryminał. Flick go naprawi
1
@PizzerMan nie wiem jak działa na bóle ale w zastosowaniu jest podane, ja korzystalem na inny rodzaj dolegliwości i troche pomagalo. A może to placebo, warto sprawdzić.
Poczytaj
https://www.mp.pl/pacjent/rehabilitacja/fizykoterapia/leczenie-swiatlem/130235,naswietlanie-promieniami-podczerwonymi-i-swiatlem-widzialnym
0
@PizzerMan próbowałeś lamp? Np infrared?
0
@FcPortoFan1999 otóż nikt
0
@Rust_Cohle to mój pomysł. Myślałem o Soto Grado i czy robi sobie pamieciówke do swoich wyczynów i tak mi wpadło
2
Co gdyby wprowadzić mistrzostwa sędziów. Czyli sędzia w danej lidze może zdobyć mistrzostwo i dostaje pkt za mecz. Im lepiej sędziuje tym więcej pkt max 3, jak zrobi babola to -1 pkt, trzeba by to dopracować. I taki sędzia na koniec zgarnia mistrza, może dostaje sie do LM. Może wtedy sędziowanie by sie poprawilo?
0
@FcPortoFan1999 zawsze piękny. Kiedyś go nie lubilem ale po Euro mi sie odmieniło xd
0
Jednak Nico na ławie
0
@MesQueUnClub96 jest piękny a zwłaszcza w towarzystwie Yamala i naszych pilkarzy
0
dzisiaj gra piękny Nico Williams
33
@Rust_Cohle Pedri bez dwóch zdań
1
@prokofiew Fati nigdy nie mial kontuzji więzadeł
0
@doc ten Hernandez co na skrzydle strzelil hattricka ma być śpd?