0

@4drian0 porównujesz grę tworzoną okolo dwóch lat do gry tworzonej ponad 20 lat. Sam nie grałem więc o gameplayu sie nie wypowiem, ale efootball to syf i tak samo ea fc z każdą kolejna aktualizacją jaką wydają

1

@HypeR chodzi o to że bedzie na PC
@JimMorrisonFCB gre czeka mnóstwo poprawek ale będą sie rozwijac, a EA nie idzie do przodu

0

@Messibestplayerintheworld tak, to gra multi

2

@4drian0 okaże sie, nie ma dużej konkurencji, ea ssie, efootbal też

3

UFL będzie dostępny na Steam. Co za świetny news


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Derean chyba jednak Hiszpania

1

@Messibestplayerintheworld mial 16 gdy gral tamten sezon a za to jest nominacja

5

Rodrygo musialo siąść na bani że jest gorszy niz 16 latek, a jest..

0

@FcPortoFan1999 Ty to jesteś masochijczyk

0

Oglądacie Polske czy Hiszpanie dzisiaj?

0

@Linghunter88 to tak, ale np teraz taki rodzic idzie z malym dzieckiem na mecz i to dziecko woli kibicować Realowi niz jakiemuś Yamalowi, Gaviemu, region regionem ale dla mnie to takie dziwne

0

@VegetaPolska nie zgadzam się. Większość zaczęła kibicować bo ktoś tam grał. Nie wyobrażam sobie jak taki mieszkaniec Madrytu woli kolonie brazylijczyków od skladu hiszpanów, a opinie Polaka to co innego

0

Komentarz usunięty

1

Real to antyhiszpański klub z antyhiszpańskimi piłkarzami. Niby taka potęga a całkowicie odbiegająca od kultury tego kraju. Trochę mnie dziwi jak tacy rodowici madryciarze czy jak to sie odmienia mogą woleć kibicowanie obcym niż swoim

0

@vangoor im to potrzebny pomocnik. Szkoda bo pewnie wezma tego Mastuntono

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RoberDzik sprzedawać kolegów za herby, nieładnie

15

Szacunek dla Flicka za to co robi, ale takie zażynanie 17 latka jest błędem. Gra po 90 minut

8

Najlepsze stroje od lat

0

@tbas Xavineta powinna przyciągać

2

@Lucyfffer najlepsze że oni nawet ładnie nie grali, po prostu w fifie maja dobre staty

2

@Herato tak samo Real bo tam napaleni na ten klub

0

@mordini123 to Barcy czy Realu nie puszczą chyba, że oba zagrają w środę

0

@sk13 dlatego to trzeba rodzielic. U piłkarzy kontrakty jak najbardziej, u trenerów nie. I tak ich rynek polega na tym że bierzesz bezrobotnego. Mało kto wpłaca klauzule za trenera.
Jeszcze patrząc na Barce my sobie szkolimy młodych i co potem sobie pójdą gdzie chca i kiedy chca? Nie, klub w nich zainwestował

0

@sk13 z dwojga złego tak, niż wypłacać miliony komus kto źle wykonal swoją pracę. Oferty finansowe dla trenerów i tak sa zbliżone

0

@BORO_12 a to gola ładował na treningu i mnie zmyliło

0

@BORO_12 bo widzialem film z treningu i fajnie biegal, ale nie wiem kto to, raczej nie obrońca

0

@ProMILs nie ten, dobrze wiesz o kogo chodzi

2

Gościu po prawej to ten kupiony?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?