Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 porównujesz grę tworzoną okolo dwóch lat do gry tworzonej ponad 20 lat. Sam nie grałem więc o gameplayu sie nie wypowiem, ale efootball to syf i tak samo ea fc z każdą kolejna aktualizacją jaką wydają
1
@HypeR chodzi o to że bedzie na PC
@JimMorrisonFCB gre czeka mnóstwo poprawek ale będą sie rozwijac, a EA nie idzie do przodu
0
@Messibestplayerintheworld tak, to gra multi
2
@4drian0 okaże sie, nie ma dużej konkurencji, ea ssie, efootbal też
3
UFL będzie dostępny na Steam. Co za świetny news
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Derean chyba jednak Hiszpania
1
@Messibestplayerintheworld mial 16 gdy gral tamten sezon a za to jest nominacja
5
Rodrygo musialo siąść na bani że jest gorszy niz 16 latek, a jest..
0
@FcPortoFan1999 Ty to jesteś masochijczyk
0
Oglądacie Polske czy Hiszpanie dzisiaj?
0
@Linghunter88 to tak, ale np teraz taki rodzic idzie z malym dzieckiem na mecz i to dziecko woli kibicować Realowi niz jakiemuś Yamalowi, Gaviemu, region regionem ale dla mnie to takie dziwne
0
@VegetaPolska nie zgadzam się. Większość zaczęła kibicować bo ktoś tam grał. Nie wyobrażam sobie jak taki mieszkaniec Madrytu woli kolonie brazylijczyków od skladu hiszpanów, a opinie Polaka to co innego
0
Komentarz usunięty
1
Real to antyhiszpański klub z antyhiszpańskimi piłkarzami. Niby taka potęga a całkowicie odbiegająca od kultury tego kraju. Trochę mnie dziwi jak tacy rodowici madryciarze czy jak to sie odmienia mogą woleć kibicowanie obcym niż swoim
0
@vangoor im to potrzebny pomocnik. Szkoda bo pewnie wezma tego Mastuntono
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik sprzedawać kolegów za herby, nieładnie
15
Szacunek dla Flicka za to co robi, ale takie zażynanie 17 latka jest błędem. Gra po 90 minut
8
Najlepsze stroje od lat
0
@tbas Xavineta powinna przyciągać
2
@Lucyfffer najlepsze że oni nawet ładnie nie grali, po prostu w fifie maja dobre staty
2
@Herato tak samo Real bo tam napaleni na ten klub
0
@mordini123 to Barcy czy Realu nie puszczą chyba, że oba zagrają w środę
0
@sk13 dlatego to trzeba rodzielic. U piłkarzy kontrakty jak najbardziej, u trenerów nie. I tak ich rynek polega na tym że bierzesz bezrobotnego. Mało kto wpłaca klauzule za trenera.
Jeszcze patrząc na Barce my sobie szkolimy młodych i co potem sobie pójdą gdzie chca i kiedy chca? Nie, klub w nich zainwestował
0
@sk13 z dwojga złego tak, niż wypłacać miliony komus kto źle wykonal swoją pracę. Oferty finansowe dla trenerów i tak sa zbliżone
0
@BORO_12 a to gola ładował na treningu i mnie zmyliło
0
@BORO_12 bo widzialem film z treningu i fajnie biegal, ale nie wiem kto to, raczej nie obrońca
0
@ProMILs nie ten, dobrze wiesz o kogo chodzi
2
Gościu po prawej to ten kupiony?