Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ferran to najgorszy pilkarz w kadrze i w dodatku kosztowal kupe siana
0
@koziar zapraszam do podstawówki na matematyke jak 10 to polowa z 13 bo tyle zarabiają
0
@ViscaelBarca2007 zmiennik który jak wchodzi to sekunde później staje nie niewidzialny, a jeden mecz dobry na pół roku tego nie zmienia. Teraz szkoda, bo Pau Victor znowu nie pogra
1
@Comentateiro ten Ferran znowu miesiąc formy i na tyle mu starczy motywacji do końca sezonu
0
Oni chca z tym Modriciem ta Lige Narodow wygrać. Argentynczycy z Messim też 100 x bardziej zasuwali żeby mogl zdobyć mś
0
Szkoda że nie ma Szpaka
0
@DLFCB do Barcy na bramke go
0
@Derean Lewandowski by zrobił
0
az sie Xavi przypomniał
0
nie śmiejcie sie z nich, oni grają z kontuzjom
3
w kadrze Polski same miekkie faje, patrze na nich i widze De Jonga mentalnego
5
Modric zobaczyl Lewandowskiego i nagle go niesie ta nienawiść madrycka i gra jak młodzian
0
@cules100pro może Yamal chce grać z Nico
0
@pt9 z Valladolid robil akcje jak Messi ze środka, to czego nie ma to strzal Messiego
0
jak tam Hiszpania, bo Polska po polskiemu
1
@cchesterr43 oba ten sam poziom 1 i 2
0
Szybscy i wściekli wspanialy film na tvn 7
0
@matirix20 bo to Barca go stworzyła
11
Za to Xavi regularnie wchodził na transfermarket i szukał kolejnych wzmocnień
0
@Linnox kontuzje tak nie działają, skoro w Barcy grają dzieci
2
Bonmati by sobie dała rade i męskiej piłce
0
@Sysia11 nie była a jest
0
@Pnog37 garstka ludzi jest na trybunach, ale jest
0
Barcelona femeni lepiej sobie radzi z murarzami niż najlepszy atak świata w męskiej piłce
0
ogólnie jak na stałe w kobiecym futbolu wejdzie taktyka murowania to tego już nikt nie będzie oglądał. Z pół roku temu jakiś mecz oglądałem i byla otwarta gra
0
@Kapitan hawk wiesz że ona za Realem?
0
@sevs one nie mają nowego trenera?
0
ta bramkarka deportivo z ta fryzura to chyba z lat 80 sie urwała xd
0
@Rifek na przybliżeniu ok, ale na kamerze meczowej na razie takie se
0
@Rifek dla mnie średnio w nich wyglądają, chyba nie za bardzo ten kolor dla kobiet