Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk piękny to byl mecz na Copa i włamania na stadion
0
Prawie między nogami przeszło znowu
0
Hahhahahahha jaki bramkakrz
0
Farry często trenuje z 1 zespołem, ciekawe czy Flick na niego nie postawi kosztem Forta
4
Fati sie bawi na treningu
https://x.com/infobarsa10/status/1833477182514958619
1
@FCBparasiempre dodi go wypromował
0
Powtórka hitu Euro
1
@DonCarletto jak tam rewelacje odnośnie pensji Viniciusa i Bellinghama? Ty i ktoś jeszcze od was twierdziliście, że im pasuje, że Mbappe zarabia 2 x więcej
1
@Marian_Pazdzioch więcej kibiców Barcy
0
@Baros1990 czemu 10, jak wkleje 1 to znaczy że jest wolny?
0
@Arden pisze normalny post a jakiś troll wyskakuje że mnie odkleja i jeszcze coś o notatniku. Powinienem sie uśmiechnąć i mu podziękować za uwage xD szkoda dalej gadać jak dla Ciebie to przyjmne gdy na Ciebie plują bez powodu, widocznie jesteśmy inni
0
@Arden to baw sie w adwokata trolla jak lubisz. Nie moja sprawa
0
@Arden ok komentarz usunięty więc napisze kulturalnie. Ten osobnik w każdym moim poście szuka zaczepki odkąd założył konto, co ja napisze to on głupoty wypisuje do mnie. Dobrze poinformowany jak na 18 dni w serwisie. Otwórz oczy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 to jaki byl, wolny? Nasz styl gry nie jest przystosowany do biegów ale nie mial problemu żeby nadążyc. Byl akurat na skrzydło, nie można bylo powiedziec ze sie nie nadaje bo wolno biega, tak można napisac np o Gülerze, Pedrim oni są wolni
1
@Coutinho007 Doku to jeździec bez glowy i gówno z tego jego dryblingu wynika, Leao podobnie, może dryblują ale jak to sie przekłada na gole
@Baros1990 czyli nie oglądałeś to nie ma co dyskutować
2
Fati jak odzyska szybkość to spokojnie może być ważny w zespole, bo strzal ma nadal. Większość skrzydłowych bazuje na szybkości, a drybling mają kijowy np taki Mbappe, a Viniciusowi wyjdzie raz na 10 prób. Chyba Yamal to czołówka w tym momencie jeśli chodzi o drybling
1
Sylwetke ma dowaloną, widać że pracował nad sobą
0
@agaFCB może być też dętka do wymiany, bo wtedy ucieka powietrze
1
@Dejvo dojrzał do dawania takich wywiadów. Haha ja tego typka od początku nie lubiłem, coś mi w nim nie pasowało
1
@Dejvo na ich stronie poczytaj jego wypowiedź
0
Rodrygo jaka odklejka. Gościowi PRowcy nie dojechali
0
@Gaz zwykle sie z Tobą nie zgadzam tak tu sie zgodze. Ludzie nawet meczów nie oglądają a sie nim podniecają. Bardzo słaby presezon gdzie Valle nakryl go czapką, no i ten mecz w rezerwach ostatnio... Fajnie jakby odpalił, ale teraz nie ma czym sie podniecać
4
Szanuje Modricia za wczorajszy mecz, chociaż go nie lubie i niech se wygra chłop ta lige narodów. Inni odcinają kupony w Arabii a jemu sie chce nadal
0
@Reviven po prostu jest smutny, że transfer sie nie powiódł
15
Powinien być u nas i wysyłać na kadre, będzie dublerem
0
@ViscaelBarca2007 stosuje podwójne, bo jeden miał potencjal i może nadal ma na poziom topki światowej a drugi na bycie co najwyżej dobrym, niewyrozniajacym sie.
Po drugie wiek, po trzecie wychowanek, po czwarte byl za darmo i tu śmieszne argumenty o pensji mogą sobie wsadzic do śmietnika w tej sytuacji.
Poza tym Ferran ma 24 lata jak teraz sobie tego nie ułożył to mala szansa, że ulozy, a Fati ma jeszcze ten 1 - 2 sezony na ogarnięcie sie. Ferran tez jest tu dłużej jesli chodzi o nieudane sezony a Fati zagral taki jeden, a potem poszedl na wypożyczenie i tez oszczędziliśmy na jego kontrakcie przez rok.
Wole też ogladac Pau Victora któremu sie chce, któremu zalezy i który talentem od takiego Ferrana nie odstępuje, takie mam zdanie a twn będzie blokowal i za miesiąc wroci do slabej formy i tak co sezon
0
@ViscaelBarca2007 no wlasnie tkwi w glowie a ma 24 lata, jest zdrowy i zawsze był wiec skad problem. młodszy Fati którego polamano i byl za darmo jest większym obciążeniem, logika chorągiewek. Ferran juz taki będzie dlatego go Guardiola pogonił.
Niech kazdy obronca Ferrana obejrzy sobie odcinek la liga o Barcelonie. Chlop ma psychologa, trenera i placze bo ktos napisal ze jest slaby na Instagramie. Przeciez to jeb** komedia xD on nie ma glowy na bycie na szczycie w tym sporcie, nie na ten klub. Fati przynajmniej ma wymowke kontuzje, mlody wiek a ten nie ma żadnej
0
@ViscaelBarca2007 przecież wchodził na mecz i go nie bylo, gralismy w 10 od początku sezonu. Chlopak ma problemy psychiczne i nie radzi sobie z hejtem, obejrzyj sobie dokument o la liga to zrozumiesz. Dlatego zagra dwa mecze i będzie znowu sie snuł po boisku ale tu już podnieta bo strzelił dwa gole w wygranych meczach. Dobrze ze na Euro pokazal swoja zajebistość gdzie była gra o coś. Reszcie chorągiewek nawet nie będę odpisywal bo pierdolą o tym Fatim a ja przynajmniej mam jedno zdanie a ci zmieniaja w zależności od formy piłkarza, nagle Ferran super. Do Fatiego tez będą sie pucować juz niedługo