Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs to po co wycinać?
4
Jest gadanie na De La Fuente, ale on po Gavim oszczędzał Pedriego, Yamala też ściągał nawet na Euro. Dopiero teraz Flickowi odwalilo i trzyma go cały mecz nawet przy wysokiej przewadze i teraz ten zaczął robić to samo. Czemu Barcelona o niego nie dba a kadra ma dbać?
1
@Sysia11 Anus Łajtus
0
@sevs co Ci drzewo przeszkadza, produkuje tlen
1
@fcbarcafan19 dobra kawa?
0
@tristan87 XXXXL
1
Robimy zabawe. Jaka reklama wam sie wyświetla pod LR, screen obowiązkowy
https://zapodaj.net/plik-0svHRyRooW
3
@DonCarletto bo ja też bywam głupi
2
@DonCarletto tak, ja w nie nawet nie wchodze od jakiegoś czasu bo gorące równa sie głupie
5
Czemu on nie gra jak jest klase lepszy niż Ferran i bardziej chętny do tej gry
0
@RoberDzik Fati
0
@Gaz może dlatego bo to sa młodzi chłopacy którzy nie wiedzą co robić poza boiskiem by mieć dobra forme? Może im żaden Guardiola ze sztabem profesjonalistów tej tajemnej wiedzy nie przekazał?
1
Kolejny wbija szpilki w Xaviego. Oby dał rade w Betisie i jeszcze wrócił, napastników na rynku za bardzo nie ma
2
Jak sie patrzy na tego Mbappe to nie macie wrażenia że po przyjściu do Realu stracil tą potęgę? Kiedyś byl taki straszny, nawet my sie go baliśmy a teraz po prostu piłkarz
0
Te Olisedebe po samych ruchach widać że talent
0
Mbappe jak żwawy, ten real go tłamsi
0
@Limaker przed chwila zrobil akcje ale wpadl na kogoś bo nie mial szans fizycznie
0
Torre to sie taki dzieciaczek wydaje pod względem fizyczności, może to jest problem, że na niego nie chca stawiać bo jakiś talent ma
0
Już nawet młodzieżówki sie muruja, piękny sport
0
@Xxxbarca4ever na treningu zobaczyl że to diament
0
co to jest
0
@ToWinaSedziego i tak mądrzejszy niz Vinicius
0
@palel95 kto powinien wygrać zp za 2023 rok
0
@kanver_ cały czas wypominasz sezon z amatorem, jakoś u poważnych trenerów umial grać. Zobaczymy, tym czasem kończę bo to przekonywanie do swoich racji jak pis vs peo czy messi vs ronaldo, każdy ma swoje i tylko strata czasu
0
@kanver_ Nie takie jakie powinien, czy zagrał dobrze czy źle nastepny mecz to byla ławka i tak samo nie istniala pomoc, kreowanie, każdy oczekiwal że skrzydlowy przedrybluje 10 i strzeli gola. Jakoś teraz tego nikt nie wymaga bo Flick ma taktyke. Nie chce mi sie juz o tym pisać, ten sezon pokaże kto ma racje.
Co do Fermina tak strzelał bramki i Fati strzelil podobna ilość i Fermin i Fati nie wniesli dużo grą a Fati też kreowal wiecej ale psuli jego podania np taki Dembele.
0
@kanver_ to odnies sie do tego że lepiej wypadl w statystykach od tego geniusza Raphinhi.
16 meczy to nic, taki Fati w ogóle ma 6000 minut w profesnonalnej karierze, Pedri ma 12 000 a Yamal prawie tyle co Fati. To skad on ma umieć grać
0
@kanver_ o czym ty piszesz jak ta gra to byla padaka, po 1 sytuacji na mecz. Ty masz chyba w glowie obraz gry u Flicka.
A jeszcze byl fajny mecz z Betisem wszedl w 86 i uratowal dupe Xaviemu w superpucharze golem, następnie byl na ławce. Taka odbudowa.
Jak sie tak trzymasz statystyk to on w stosunku minut do g/a wypadl najlepiej ze wszystkich w tym okropnym sezonie
0
@kanver_ no i kto tu kłamie, na transfermarkt masz czarno na białym kiedy wchodził i ile grał.
Wchodzil zwykle w 60 + , 70 + jak juz zespol panicznie pilnowal 1:0, krotką masz pamięć
0
@kanver_ lepiej zagrać w 15 meczach ale po całej polowie niż w 30 ale po 10 minut. Dawał mu taka szanse, że co chwila wyplywaly informacje z klubu jak to na niego nie liczy i nie dawał mu grać w wygranej lidze! To gdzie ta odbudowa. Chyba nie musze przypominać, że wtedy cały sezon gral 4 pomocnikami, zajeżdżał Gaviego a jedynymi którzy liczyli sie w ataku dla Xaviego byli Lewy i Raphinha i dzban dembele. Abde zwial od razu bo widział jaki to beton. Jak ktoś broni Xaviego amatora to ma 0 pojęcia o piłce. Tam nawet nie bylo rozmowy z piłkarzem a tym bardziej po takich przejsciach co udowadniaja teraz wypowiedzi. Tam byli tylko pupilki albo pragnienie gwiazd transferów
1
@kanver_ Xavi mial w niego wywalone i to od razu po kontuzji jak go wprowadzał, nie dal mu sie nawet ograć, dlatego Fati płakał o minuty. Xavi wiedział, ze nie jest zdolny odbudować piłkarza i chcial gotowców. Liga byla wygrana a on go nie wystawial, to mówi samo za siebie