0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Przecież to dobry pomysł. Jak trener sie nie nadaje to jest wywalany jak z każdej innej roboty

1

@Mitch_Atleta Szkoda mi Turka, może i ma potencjał nie wiemy jaki, ale ich pisanie to hit, po paru meczach o nic

1

@Pnog37 teraz ich wściekłość rośnie, bo Barca gra jak z nut a im nie idzie

3

@Mitch_Atleta dla nich Guler byl lepszy niż Yamal bo strzelil pare razy w wygranej lidze

0

@Pnog37 samo pisanie to nie problem, ale im chodzi o wzbudzenie nienawiści i hejt

0

@Pnog37 dla klików wszystko zrobią

1

Konferencja Laporty na notatniku, relacje z meczów Barcy, informacje o transferach xD oni już chyba sami nie wiedzą o jakim klubie strone prowadzą

5

Po prostu pilkarze Realu sie kładą od podmuchu wiatru co pokazal występ Roque w Betisie, tylko obok przebiegł i już leżeli, stąd tyle fauli ale tak miękkich że to nie na kartke

0

@Linnox Dembele lepszy

1

@Kapitan hawk Barcelona za dobra to skończyły im sie tematy do rozmów

0

@tristan87 i co De Jong znowu będzie pivotem który nie umie bronić? Bo za kogo ma grać

4

@aspr1me już od Roque sie odbjali jak tylko na nich chuchnął

0

Nie podoba mi sie jak mu zależy na klepaniu ze środkowym obrońca obok, to strasznie drażniło z Valldolid, że nawet innym pokazywał żeby grać do tylu do stopera a nie bylo takiej konieczności

0

@Jonyx ciekawe czy Mbappe też kazali symulować

1

@Linnox a ty madryciak czy mulciak?

0

@IMBALEO lubie się pośmiać po prostu

12

wysłuchałem wyczekiwanego z utęsknieniem podcastu na zaprzyjaźnionej stronie.
Wnioski:
- Espanyol to ten lepszy klub z Barcelony pod względem ludzkim i mentalnym
- Real to najbardziej pokrzywdzony klub zgrupowaniami kadry
- Sędziowie są przeciwko Realowi, bo ich rywale dostali 3 żółte kartki, a rywale Lidera 13 żółtych kartek przy podobnej ilości fauli
- Sędziowie Negreiry dalej sędziują w la liga, escandalo

0

@Arczi87 dla mnie po prostu kwestie taktyczne to nie talent, nie wiesz ile z tego sie nauczyli dorastając i stawiając pierwsze kroki w futbolu, a ile z tego to wrodzone zdolności. Talent pokazujesz techniką itd. takie jest moje zdanie. Na pewno jakiś talent ma Raphinha jak każdy zawodowy pilkarz ale sa różne skale tego talentu

0

@Rhoo jakby pewniejszy był, tylko sie kładli jak tylko ich dotknął

0

Tak tak, ten dzban dziennikarski próbuje ratować swoja wiarygodność. Fabrizio potwierdzil, że nie było tematu odejścia Fatiego tego lata

0

Jak oceniacie Roque wczoraj? Dla mnie pozytywnie, zrobil kontre, oddal strzał glowa i potem zrobil zamieszanie w polu karnym, ale mial na sobie dwóch obrońców

0

Lubilem tego Mbappe, ale założył ten biały strój i mi obrzydł natychmiast

0

Nie bylo spalonego Viniciusa przy golu Mbappe? Przecież ich przeciwnikom sezon temu wszystkie takie gole anulowaki, za skupianie uwagi bramkarza

0

@Arczi87 to czemu tego talentu nie mial u Xaviego? Nagle sie objawil. Wszyscy grali kupe bez pomysłu

0

@Arczi87 niezbyt, tego można sie nauczyć, talent to np prowadzenie pilki, drybling, przyjęcia piłki, techniczne rzeczy. To co opisujesz wszystko do wyuczenia

0

Odpalilem mecz Monaco, na niezlym pastwisku grają

0

@Majczel97 prędzej Perez odda Viniciusa

1

@Lucho_Juchacho kiedyś Chelsea miało jakiś charakter z Drogbą, Torresem, Terrym, Cahillem a teraz takie dziwne coś

0

@4drian0 szejk to nie frajer i za niego nie da kasy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?