Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wroclawskifan do kontuzji mu dał pograć, a potem już miał w to wywalone
5
Dobrze, że jest w końcu ktoś kto da mu szanse. Xavi od początku go nie chciał, a De Zerbi coś próbował ale to nie byl jego pilkarz i nie było tej motywacji
1
@esem91 teraz przyjedzie taxi
1
@DonAndrzejos w sumie to przez rok u Xaviego byl zdrów, ale nie zapeszajamy
9
Pod względem fizycznej formy to wygląda obiecująco
0
@DonAndrzejos Cristiano Ronaldo
0
@FcPortoFan1999 ogólnie chodziło mi o full mecz, ale mogą być i 3 minuty
0
@FcPortoFan1999 Ty to masz dojścia
0
@FcPortoFan1999 właśnie nawet bym zerknął na Polakow ale nie ma na moich stronach powtórek
0
@Linnox przynajmniej nie usuwam konta i nie zakladam nowego jak ty
0
Jakie młode talenty piłkarskie warto obserwować? Nie pisze o oczywistych jak te z Barcelony
0
@FcPortoFan1999 czemu
0
@Coutinho007 no właśnie a jakby wtedy miał 19, 20 lat to może by mu sie od tego wejścia nic nie stalo, gdybanie
0
@PanMietek szkło hybrydowe
0
@Dankho94isback stawianie na dzieciaków na przeciw doroslym chłopom to zawsze ryzyko, nie chodzi tylo o zajechanie
0
@konrad1661 to nie czytaj
0
@sen bo napisałem ryj? Weź sie ogarnij bo inaczej to nie wiem jak ty funkcjonujesz z ludźmi, jak cie takie słowo oburza. Dobrze powinien trzymać krótko buźkę, lepiej?
2
@MichuZ44 taki średniak powinien trzymać ryj krótko, a nie wyzywać od tchórzy. Messiego nie raz i ja krytykowalem wiec coś ci sie pomyliło
7
Psują młodych a potem płacz, że pensja itd i obwinianie zawodnika. Tak samo zniszczyli Fatiego. Może pora zacząć myśleć. Serbowie polowali na jego nogi a on dalej grał
6
@sen przecież hindus to cienias, pyskował do Messiego, bo myślał ze osiągnął jego poziom
0
@Katalończyk 99 notatnik, bo to madryciak tak jak i Pajor
7
To zacznij podawać jak masz lepiej ustawionego obok
0
@priest9999 przecież to żadna tajemnica poliszynela, wejdź na youtube i porównaj treningi. Ludzie gadają bzdety zamiast sprawdzić samemu
0
Komentarz usunięty
3
@Rust_Cohle co tam okienko, najgorsze te dzieci w kagańcach
0
@heniusss we Włoszech u 21 ? raczej dobrze napisałem
13
Z Viniciusem co jeszcze jest zabawne, jak Fermin sie cieszyl z gola, to ten go obśmiał gdzieś na twitterze. Taki zasrany hipokryta, że jego obrażać nie wolno, ale z innych sie naśmiewa
0
We Włochach u 21 na napadzie gra ciemnoskóry, rasiści wykorzystują go do strzelania bramek
2
Wracając jeszcze do UFL, twórcy twierdza, że ma wyjść wtedy co na konsole
@KamQiX @JimMorrisonFCB @macio_944
1
@Rastafarnianin Dark Desire nawet ciekawy