0

@wroclawskifan do kontuzji mu dał pograć, a potem już miał w to wywalone

5

Dobrze, że jest w końcu ktoś kto da mu szanse. Xavi od początku go nie chciał, a De Zerbi coś próbował ale to nie byl jego pilkarz i nie było tej motywacji

1

@esem91 teraz przyjedzie taxi

1

@DonAndrzejos w sumie to przez rok u Xaviego byl zdrów, ale nie zapeszajamy

9

Pod względem fizycznej formy to wygląda obiecująco


0

@DonAndrzejos Cristiano Ronaldo

0

@FcPortoFan1999 ogólnie chodziło mi o full mecz, ale mogą być i 3 minuty

0

@FcPortoFan1999 Ty to masz dojścia

0

@FcPortoFan1999 właśnie nawet bym zerknął na Polakow ale nie ma na moich stronach powtórek

0

@Linnox przynajmniej nie usuwam konta i nie zakladam nowego jak ty

0

Jakie młode talenty piłkarskie warto obserwować? Nie pisze o oczywistych jak te z Barcelony

0

0

@Coutinho007 no właśnie a jakby wtedy miał 19, 20 lat to może by mu sie od tego wejścia nic nie stalo, gdybanie

0

@PanMietek szkło hybrydowe

0

@Dankho94isback stawianie na dzieciaków na przeciw doroslym chłopom to zawsze ryzyko, nie chodzi tylo o zajechanie

0

@konrad1661 to nie czytaj

0

@sen bo napisałem ryj? Weź sie ogarnij bo inaczej to nie wiem jak ty funkcjonujesz z ludźmi, jak cie takie słowo oburza. Dobrze powinien trzymać krótko buźkę, lepiej?

2

@MichuZ44 taki średniak powinien trzymać ryj krótko, a nie wyzywać od tchórzy. Messiego nie raz i ja krytykowalem wiec coś ci sie pomyliło

7

Psują młodych a potem płacz, że pensja itd i obwinianie zawodnika. Tak samo zniszczyli Fatiego. Może pora zacząć myśleć. Serbowie polowali na jego nogi a on dalej grał

6

@sen przecież hindus to cienias, pyskował do Messiego, bo myślał ze osiągnął jego poziom

0

@Katalończyk 99 notatnik, bo to madryciak tak jak i Pajor

7

To zacznij podawać jak masz lepiej ustawionego obok

0

@priest9999 przecież to żadna tajemnica poliszynela, wejdź na youtube i porównaj treningi. Ludzie gadają bzdety zamiast sprawdzić samemu

0

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle co tam okienko, najgorsze te dzieci w kagańcach

0

@heniusss we Włoszech u 21 ? raczej dobrze napisałem

13

Z Viniciusem co jeszcze jest zabawne, jak Fermin sie cieszyl z gola, to ten go obśmiał gdzieś na twitterze. Taki zasrany hipokryta, że jego obrażać nie wolno, ale z innych sie naśmiewa

0

We Włochach u 21 na napadzie gra ciemnoskóry, rasiści wykorzystują go do strzelania bramek

2

Wracając jeszcze do UFL, twórcy twierdza, że ma wyjść wtedy co na konsole
@KamQiX @JimMorrisonFCB @macio_944


1

@Rastafarnianin Dark Desire nawet ciekawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?