0

fajny edit, a jeszcze fajniejsze jak to wyszło w praktyce i co ten atak gra xd


1

@Gall bez przesady, mial 20 lat i jeszcze psychicznie dojrzewa. To tak jakby Gavi wrocil nie szlo by mu i wyzwiska. Co jak co ale Fati też byl ważny na początku

1

@MichalZZZ nie ma sprawy

2

@MichalZZZ pewnie nie, po prostu ten procesor ma dobre opinie ale do oglądania filmow drugi jakościowo lepszy. Zajrzalem w specyfikacje i dugi tez ma ten procesor, to drugi bierz bo pierwszy nie ma nic na plus do drugiego

0

@Bogan niewielu sie ostało

2

@MichalZZZ drugi, masz wyższa rozdzielczość i amoled.
Pierwszy na plus ma snapdragona

0

@PW27 mi ostatnio stringi wyświetlało i nie nie szukałem.
Może google już czyta w myślach xD

0

Skillowi sędziowie


1

@Gall Będzie co ma być, ale fakt jest taki że to bylo podłe jechanie po nim w mediach, jak to byl pierwszy sezon po kontuzji i psychika mogła nie wytrzymać

0

Z czym mi sie kojarzy Miguel to z nękaniem Fatiego w mediach przed wypożyczeniem do Brighton i jazda po jego psychice. Nie wnikam czy do spółki z Xavim czy taką miał zachcianke. Będzie to podsumowanie tego pseudodziennikarza jak Fati jednak zacznie grać dobrze

0

@FcPortoFan1999 większą niż Brazylia

0

@MesQueUnClub96 Ty załóż Ambasade Dodistów

0

To ja zakładam Ambasadę Fatistów, kto sie zapisuje?

0

Ten Real jest trochę żalosny, żydzi kasy na stopera, oczekuje że każdy postawi swój klub pod ścianą i przyjdzie do nich za darmo, a jak ich cebulowy plan sie nie powiedzie to każą piłkarzom symulować urazy. A to niby Barcelona taki mem

0

@Mow_mi_Douglas kupują za gorsze a potem jakieś gowno deale proponują

1

czasem fajanie sobie taki stary meczyk odpalić. A wy sie dziwicie Bobbyemu
https://fullmatchsports.cc/barcelona-vs-arsenal-full-match-ucl-2006-final/?tab=second-half

0

@Linghunter88 Real nie umie

0

@negreanu ten problem miałem niecały rok temu. Chyba już nie zaufam

0

@Pressinho @4drian0 no mi się podoba pod wieloma względami, ale jak mi wywalilo bluescreena bez powodu i pomogla tylko instalacja systemu na nowo to mi sie odpodobał

0

Windows 10 czy 11?

0

@cules100pro jak sie nie umie grać to sie tak kantuje

0

@MesQueUnClub_87 to też tu chciałem zaznaczyć, że troche bardziej niz Carva, ale ten drugi ma jeszcze LM więc są to dwie najlepsze kandydatury

5

@Sysia11 Zgadzam się, oni cały rok trzymali formę i Rodri jest bardzo znaczący dla City, a Carva wygral wszystko co mógł grając w podstawie

19

Tak naprawdę to ten Vinicius jest hajpowany do ZP za LM. To w takim razie dajmy ją Yamalowi, bo też miał dobry turniej Euro. W lidze ich Bellingham niósł i taka prawda

0

Za rok kończy sie kontrakt Łuninowi, bralibyście go?

0

James w Rayo to też ciekawe, na CA był w takiej formie że spokojnie na jakiś Betis, Villareal by sie nadawał. W niczym tamtym piłkarzom nie ustępuje

1

@escarabajo aha, bo zwykle podajesz te statystyki i myślałem, że poważnie xd coś jak z golami Pele

0

@escarabajo wytlumacz, bo nie rozumiem. Jak może mieć 374 tysiące meczów w kadrze

0

@escarabajo które?

0

Chabiniak dzisiaj bez Kołtonia, szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?