Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajny edit, a jeszcze fajniejsze jak to wyszło w praktyce i co ten atak gra xd
1
@Gall bez przesady, mial 20 lat i jeszcze psychicznie dojrzewa. To tak jakby Gavi wrocil nie szlo by mu i wyzwiska. Co jak co ale Fati też byl ważny na początku
1
@MichalZZZ nie ma sprawy
2
@MichalZZZ pewnie nie, po prostu ten procesor ma dobre opinie ale do oglądania filmow drugi jakościowo lepszy. Zajrzalem w specyfikacje i dugi tez ma ten procesor, to drugi bierz bo pierwszy nie ma nic na plus do drugiego
0
@Bogan niewielu sie ostało
2
@MichalZZZ drugi, masz wyższa rozdzielczość i amoled.
Pierwszy na plus ma snapdragona
0
@PW27 mi ostatnio stringi wyświetlało i nie nie szukałem.
Może google już czyta w myślach xD
0
Skillowi sędziowie
1
@Gall Będzie co ma być, ale fakt jest taki że to bylo podłe jechanie po nim w mediach, jak to byl pierwszy sezon po kontuzji i psychika mogła nie wytrzymać
0
Z czym mi sie kojarzy Miguel to z nękaniem Fatiego w mediach przed wypożyczeniem do Brighton i jazda po jego psychice. Nie wnikam czy do spółki z Xavim czy taką miał zachcianke. Będzie to podsumowanie tego pseudodziennikarza jak Fati jednak zacznie grać dobrze
0
@FcPortoFan1999 większą niż Brazylia
0
@MesQueUnClub96 Ty załóż Ambasade Dodistów
0
To ja zakładam Ambasadę Fatistów, kto sie zapisuje?
0
Ten Real jest trochę żalosny, żydzi kasy na stopera, oczekuje że każdy postawi swój klub pod ścianą i przyjdzie do nich za darmo, a jak ich cebulowy plan sie nie powiedzie to każą piłkarzom symulować urazy. A to niby Barcelona taki mem
0
@Mow_mi_Douglas kupują za gorsze a potem jakieś gowno deale proponują
1
czasem fajanie sobie taki stary meczyk odpalić. A wy sie dziwicie Bobbyemu
https://fullmatchsports.cc/barcelona-vs-arsenal-full-match-ucl-2006-final/?tab=second-half
0
@Linghunter88 Real nie umie
0
@negreanu ten problem miałem niecały rok temu. Chyba już nie zaufam
0
@Pressinho @4drian0 no mi się podoba pod wieloma względami, ale jak mi wywalilo bluescreena bez powodu i pomogla tylko instalacja systemu na nowo to mi sie odpodobał
0
Windows 10 czy 11?
0
@cules100pro jak sie nie umie grać to sie tak kantuje
0
@MesQueUnClub_87 to też tu chciałem zaznaczyć, że troche bardziej niz Carva, ale ten drugi ma jeszcze LM więc są to dwie najlepsze kandydatury
5
@Sysia11 Zgadzam się, oni cały rok trzymali formę i Rodri jest bardzo znaczący dla City, a Carva wygral wszystko co mógł grając w podstawie
19
Tak naprawdę to ten Vinicius jest hajpowany do ZP za LM. To w takim razie dajmy ją Yamalowi, bo też miał dobry turniej Euro. W lidze ich Bellingham niósł i taka prawda
0
Za rok kończy sie kontrakt Łuninowi, bralibyście go?
0
James w Rayo to też ciekawe, na CA był w takiej formie że spokojnie na jakiś Betis, Villareal by sie nadawał. W niczym tamtym piłkarzom nie ustępuje
1
@escarabajo aha, bo zwykle podajesz te statystyki i myślałem, że poważnie xd coś jak z golami Pele
0
@escarabajo wytlumacz, bo nie rozumiem. Jak może mieć 374 tysiące meczów w kadrze
0
@escarabajo które?
0
Chabiniak dzisiaj bez Kołtonia, szkoda