Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamiVeB a ja bym dal szanse Guille. Torre niestety ale fizycznie sie odbija od rywali i pewnie przez to nie gra
0
Miguel to by przed meczem wszystko sprzedał rywalowi
1
@Azazel_Pazuzu bez Deco i Laporty byś nie mial Flicka
0
@vangoor skrócenie wakacji to tez jego decyzja
0
@vangoor to jego wybór z tego co pamiętam, mogl odmówić
4
@vangoor ale trenowal, na treningach też biegasz
0
Ma dwie lewe nogi?
0
@kanver_ @Culer9002 kibic Barcy z Portugalii
4
Ten profil chyba prowadzi kibic Barcy
0
@ProMILs to nie tylko ustawienie a dobre funkcjonowanie reszty zespołu
9
Brazylijski Iniesta sie robi
0
@gaucho104 wypowiadal sie przez Miguela to wystarczy
1
Ja pamiętam jak krytykował przyjście Olmo i odejście Gundogana. Czyli to taki ekspert jak typowy z la rambli
1
@cules100pro jego boli że go zwolnili i tyle
3
Skoro tak kocha Barcelone to po co te toksyczne uwagi i teraz taki Pedri zamiast skupić sie na grze, będzie sie zastanawiał czy nie skrzywdzil byłego trenera biedaczka.
Xavi sam sobie wyrobił opinie słabego trenera i bez znaczenia czy fizycznie był problem czy taktycznie.
Chyba liczył, że Barca pożałuje i będzie go błagać o powrót, a tu nic podobnego
2
na tym wyglądają jeszcze lepiej, oczojebki sie dobrze kojarzą
1
Niby takie słabe socjale ale te filmiki z prezentacją strojów top. Stroje też fajne bo zielone
3
James na ławce niestety
0
jest la ramblowe fantasy CL?
0
@graco14 Yamal jest najlepszy
0
Nowe trio
1
@Gaudi79 u Ansi to skończyły kontuzje a nie kontrakt
3
Nie ma wyjścia jesli chcemy go u siebie. Tylko też go nie zajechać
0
@partymaker i tam sobie nieźle radzi ale tak go szkoda jak każdą szanse chce wykorzystać a jest za tym leniem rekinem. Jakąś sympatie wzbudza ten ziomek
0
Z jakimś Young Boys czy kimś słabszym fajnie by bylo zobaczyć Victora od początku. Wczoraj jak wszedł to sie starał aby pokazać, wychodzil do podań, pressował i miał dwie dobre sytuacje na gola w pare minut. Zupełne przeciwieństwo Ferrana
1
@PatrychoO dla typowego kibica Barcelony Olmo jest słaby
0
@PatrykBarca przecież to najlepszy pilkarz sezonu a może i wszechświata
0
Olmo może i sie łamie ale i tak lepiej go mieć nawet przez część sezonu niz nie mieć. Nawet za te 60 mln
3
Słuszna decyzja, nie ma żadnej kontrowersji
0
@Szklaner przecież Yamal to Hiszpan, to wiadomo że jest ich piłkarzem tak samo