2

@kamiVeB a ja bym dal szanse Guille. Torre niestety ale fizycznie sie odbija od rywali i pewnie przez to nie gra

0

Miguel to by przed meczem wszystko sprzedał rywalowi

1

@Azazel_Pazuzu bez Deco i Laporty byś nie mial Flicka

0

@vangoor skrócenie wakacji to tez jego decyzja

0

@vangoor to jego wybór z tego co pamiętam, mogl odmówić

4

@vangoor ale trenowal, na treningach też biegasz

0

Ma dwie lewe nogi?

0

@kanver_ @Culer9002 kibic Barcy z Portugalii

4

Ten profil chyba prowadzi kibic Barcy


0

@ProMILs to nie tylko ustawienie a dobre funkcjonowanie reszty zespołu

9

Brazylijski Iniesta sie robi


0

@gaucho104 wypowiadal sie przez Miguela to wystarczy

1

Ja pamiętam jak krytykował przyjście Olmo i odejście Gundogana. Czyli to taki ekspert jak typowy z la rambli

1

@cules100pro jego boli że go zwolnili i tyle

3

Skoro tak kocha Barcelone to po co te toksyczne uwagi i teraz taki Pedri zamiast skupić sie na grze, będzie sie zastanawiał czy nie skrzywdzil byłego trenera biedaczka.
Xavi sam sobie wyrobił opinie słabego trenera i bez znaczenia czy fizycznie był problem czy taktycznie.
Chyba liczył, że Barca pożałuje i będzie go błagać o powrót, a tu nic podobnego

2

na tym wyglądają jeszcze lepiej, oczojebki sie dobrze kojarzą


1

Niby takie słabe socjale ale te filmiki z prezentacją strojów top. Stroje też fajne bo zielone

3

James na ławce niestety

0

jest la ramblowe fantasy CL?

0

@graco14 Yamal jest najlepszy

0

Nowe trio


1

@Gaudi79 u Ansi to skończyły kontuzje a nie kontrakt

3

Nie ma wyjścia jesli chcemy go u siebie. Tylko też go nie zajechać

0

@partymaker i tam sobie nieźle radzi ale tak go szkoda jak każdą szanse chce wykorzystać a jest za tym leniem rekinem. Jakąś sympatie wzbudza ten ziomek

0

Z jakimś Young Boys czy kimś słabszym fajnie by bylo zobaczyć Victora od początku. Wczoraj jak wszedł to sie starał aby pokazać, wychodzil do podań, pressował i miał dwie dobre sytuacje na gola w pare minut. Zupełne przeciwieństwo Ferrana

1

@PatrychoO dla typowego kibica Barcelony Olmo jest słaby

0

@PatrykBarca przecież to najlepszy pilkarz sezonu a może i wszechświata

0

Olmo może i sie łamie ale i tak lepiej go mieć nawet przez część sezonu niz nie mieć. Nawet za te 60 mln

3

Słuszna decyzja, nie ma żadnej kontrowersji

0

@Szklaner przecież Yamal to Hiszpan, to wiadomo że jest ich piłkarzem tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?