Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
To już trzeci raz gdy pilkarz Realu uniknie kary
1
@BulaKG Klient 94, Otwórz oczy 97
Jeszcze Gattaca 97
3
@Culer9002 nie dostanie nic bo nie ma tego w protokole, wg artykułu
0
Jaki opis, haha, ten portal sam siebie ośmiesza. Ok nie byl zachwycony to sobie nazwal kupą gówna i chill
https://zapodaj.net/plik-HD1U6b0oR8
0
@Messibestplayerintheworld kupil Endricka i poki co mlody pokazuje że może grać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mbappe to sie zrobil taki korniszon. Tam po samym wyrazie twarzy widać, że ma presje
2
I Barca chce grac w superlidze Pereza, hahah ale będą cyrki z sedziowaniem jak tutaj w obiektywnej lidze są takie
0
@Tigermaus tylko przez to widelki placowe pójdą w gore. Jego obecna gra nie jest tego warta. Endrick by robil to samo
0
Obiektywnie na ten moment ten Mbappe byl im zupelnie niepotrzebny
1
Ja i tak nie wierze w wygrana w klasyku, nie ze mamy slabych pilkarzy ale przez Ter Stegena. Ten Mbappe i Vinicius tam zrobią popłoch a my se mozemy dominować i Curtuis wszystko wyciągnie
0
I tak bym go zamienil za Ter Stegena xD
0
wziąć Mbappe tylko po to by pol meczu stal i pelnil role jakiegos Haalanda to majstersztyk Pereza
0
@barteq oni by byli posmiewiskiem a my bysmy wygrywali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messibestplayerintheworld Guler i Bellingham
0
@Tigermaus z kim gra Real, z beniaminkiem
0
@papryk13 coś kreuja ale nie jakieś dobre szanse
2
Jakbysmy zamienili bramkarzy z Realem to położenie obu klubów by sie odwróciło całkowicie
0
@Kamiloza91 chodzi o to ze co mecz symuluja aby wymusić
2
@norbi77 dla nich to karny jest za sama obecność w polu i przeszkadzanie Realowi
0
@Benz tak na karnego od razu jprdl. Karny co mecz bo inaczej nie umieja
0
ohoo juz symulka w polu karnym hahhaa
0
Z Espanyolem nie umieć strzelic gola to trzeba byc naprawde słabym
0
Endrick lepszy niz ten przereklamowany żółw
0
@FcPortoFan1999 nie wiem ale napisze mu to chyba pod filmem bo w meczu Barcy bylo to samo
0
Jak mnie wkurza ten Ćwiąkała ze tak cicho gada i jeden drze ryja a drugi gada pod nosem
0
@MesQueUnClub96 później znajde na x i ci tu wkleje
0
Musi drzec tak morde ten komentator żenada
1
@MesQueUnClub96 otoz nie bo widzialem urywek wywiadu Gulera i mowil jak sie czyta jego nazwisko