31

To już trzeci raz gdy pilkarz Realu uniknie kary

1

@BulaKG Klient 94, Otwórz oczy 97
Jeszcze Gattaca 97

3

@Culer9002 nie dostanie nic bo nie ma tego w protokole, wg artykułu

0

Jaki opis, haha, ten portal sam siebie ośmiesza. Ok nie byl zachwycony to sobie nazwal kupą gówna i chill
https://zapodaj.net/plik-HD1U6b0oR8

0

@Messibestplayerintheworld kupil Endricka i poki co mlody pokazuje że może grać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mbappe to sie zrobil taki korniszon. Tam po samym wyrazie twarzy widać, że ma presje


2

I Barca chce grac w superlidze Pereza, hahah ale będą cyrki z sedziowaniem jak tutaj w obiektywnej lidze są takie

0

@Tigermaus tylko przez to widelki placowe pójdą w gore. Jego obecna gra nie jest tego warta. Endrick by robil to samo

0

Obiektywnie na ten moment ten Mbappe byl im zupelnie niepotrzebny

1

Ja i tak nie wierze w wygrana w klasyku, nie ze mamy slabych pilkarzy ale przez Ter Stegena. Ten Mbappe i Vinicius tam zrobią popłoch a my se mozemy dominować i Curtuis wszystko wyciągnie

0

I tak bym go zamienil za Ter Stegena xD

0

wziąć Mbappe tylko po to by pol meczu stal i pelnil role jakiegos Haalanda to majstersztyk Pereza

0

@barteq oni by byli posmiewiskiem a my bysmy wygrywali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld Guler i Bellingham

0

@Tigermaus z kim gra Real, z beniaminkiem

0

@papryk13 coś kreuja ale nie jakieś dobre szanse

2

Jakbysmy zamienili bramkarzy z Realem to położenie obu klubów by sie odwróciło całkowicie

0

@Kamiloza91 chodzi o to ze co mecz symuluja aby wymusić

2

@norbi77 dla nich to karny jest za sama obecność w polu i przeszkadzanie Realowi

0

@Benz tak na karnego od razu jprdl. Karny co mecz bo inaczej nie umieja

0

ohoo juz symulka w polu karnym hahhaa

0

Z Espanyolem nie umieć strzelic gola to trzeba byc naprawde słabym

0

Endrick lepszy niz ten przereklamowany żółw

0

@FcPortoFan1999 nie wiem ale napisze mu to chyba pod filmem bo w meczu Barcy bylo to samo

0

Jak mnie wkurza ten Ćwiąkała ze tak cicho gada i jeden drze ryja a drugi gada pod nosem

0

@MesQueUnClub96 później znajde na x i ci tu wkleje

0

Musi drzec tak morde ten komentator żenada

1

@MesQueUnClub96 otoz nie bo widzialem urywek wywiadu Gulera i mowil jak sie czyta jego nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?