Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx bardzo ostro grają, ostatnio z Betisem powinni miec 2 czerwa a nie dostali żadnego
0
@Objectivo mi sie podoba, bo jest dużo ciekawych lub śmiesznych artykulow, i między innymi te, bo na fcbarca nie ma czegoś takiego o statystykach, a że 3 pierwsze kolejki nie bylo i od wczoraj nie ma to tez taki wniosek, adios
0
@Objectivo to dodaj do ignorowanych. po co czytasz moje komentarze i mi piszesz, że mam gdzies nie wchodzić i tu tego nie pisać, ogarnij się. Nie łamie regulaminu wiec sobie pisze i nic ci do tego.
Nie zauwazylem tych artykulow i stąd post, wiec już skończmy
0
@Objectivo dobra dobra, nie produkuj sie, mnie to nie obchodzi gdzie ty przesiadujesz i ciebie też nie powinno.
Ja przynajmniej nie mam tam konta i nie odpisuje na każdą zaczepke w strone Barcy a ty właśnie to robisz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Linnox jakbym siedzial to bym nie przegapił madrylu i mulciaku, zgloszony po raz kolejny za prowokacje
@Objectivo objektywny sam tu siedzi a plusuje chłopu komentarz o tym ze ja siedze u nich xDDD
2
Wiadoma strona w tym sezonie sobie odpuściła cykl artykulow, Pichichi, Zamora.. co ciekawe w poprzednim sezonie taki artykul pojawial sie co kolejke xD
0
@[Oli] ćwiczy w ciutat i jest po operacji
0
@siuuu albo by w ogóle nie kupil i w tej sytuacji producent zyskuje. Obnizylem sobie cene i kupilem za pol ceny mniej, inaczej bym nie kupil. To dla nich lepiej niz mieliby w ogole nie zarobić. Dla nich to tylko kopiuj wklej, nie robia kazdej kopii osobno. Nawet jakby wszystkim obnizyli ceny to mogliby zarobic wiecej niz obecnie, a co wiecej sa osoby co jeszcze nakupują coinsow i zarobia jeszcze wiecej niz nic
0
@Mitch_Atleta gameplay zmieniaja na co raz gorszy z biegiem miesięcy, ja jeszcze nie gralem bo kupilem najtansza wersje, wiecej przez powyzsze to nie jest warte
9
@Safrani zlikwidowała rasizm, zobacz jak
0
@Mario96w dlatego rozumiem ból w tej sytuacji, ale nie wmawiajmy sobie ze ea jest uczciwe a kombinatorzy nie. Polacy sa oszukiwani i tyle, trzeba walczyc razem. Jak zobacza ze w Polsce sprzedaż spadla, bo wszystko bedzie na Ukr to sie zaczna zastanawiać.
Sam mialem nie kupowac za 320 zl, ale wpadl mi filmik na yt jak to zrobić i zrobilem xD
0
@Mario96w dlatego to już inna kwestia, bo kraj też oszukuje, czyli wychodzi na to że wszyscy dookoła to oszuści ale konsument to już oszust największy. Dla mnie właśnie niech najwięcej osób tak kupi a ea niech zauwazy problem i moze konsolowcy tez skorzystają
0
@Mario96w zobacz ze na dolary my placimy 10 dolców wiecej niz USA jaka w tym logika? Język polski? Ja go w grze nie potrzebuje i komentarza również
0
@Mario96w nie pobiore za darmo bo na to nie ma cracka, po drugie mi zalezy na grze online a do tego musisz mieć gre legalną, a taka wlasnie mam kupioną sposobem czy nie. Nie wcale ea nas nie dyma, ani troche
0
@Mario96w to poki nie mamy takich danych to sobie możemy dyskutowac, fakt jest taki ze rozchodzi sie o jedną platforme i ceny powinny obowiązywać wedlug walut a nie że polak ma placic tyle co amerykanin, ale ukrainiec juz nie musi, jemu daja cene wedlug zarobkow w tym kraju
0
@Mario96w nigdzie nie pisze, ze to jest legalne, nie jest, ale uczciwe dla mnie jest bo kazdy powinien placic RÓWNO, bialy, czarny, zolty, polak czy meksykanin, a nie ceny z dupy. Jak EA da dla Polakow cene 5000 zl a dla amerykanina 3 dolary to przecież też bedzie legalne, bo to ich produkt co nie znaczy ze będzie uczciwe
0
@Mario96w bo on twierdzi, że Ukrainiec w Polsce może placic mniej i nie oszukuje. Tak samo by dal im wszystko za darmo jak nasz rząd, za sama narodowosc przywileje
0
@Mario96w a gdzie napisalem że nie jestem? Jestem i Ukrainiec kupujący w Poslce też jest.
Ea Games też jest oszustem i co to zmienia?
0
@siuuu to wytlumacz mi czy Ukrainiec mieszkajacy na terenie Polski kupuje to uczciwie za chrywny? Jeśli nie to czemu go usprawiedliwiasz. Jeśli nie potrafia ogarnąć zabezpieczen to ich strata a zresztą ceny wszystkie powinny byc dopasowane do waluty w danym kraju a nie ze Polak płaci najwięcej.
Ja tak kupilem pierwszy raz, co roku kupowalem legalnie w sklepie za 250 zl w pudelku, teraz to usuneli i mam płacic za to samo 320 zl? To z dystrybucją pudełkową bylo taniej?
3
@prokofiew każdy ogarnięty klub ma 2 bramakrzy na jakimś poziomie i do konkurencji i do takich sytuacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Maciej1078 chyba to jest kręcone bo co go widzialem w meczu to wyglądal jak krasnoludek
0
@bari_94 bo sobie śmieszkuje jak to on a pewnie sam juz podjarany
0
@Sysia11 gorszy, to kurdupel
0
@MesQueUnClub_87 na X tak pisali pod barcainfo
0
Myślę, że jakby Deco faktycznie do Szczęsnego zadzwonil to by od razu sie zgodził, ale poki co to nie mialo miejsca
0
@siuuu co to ma do rzeczy. To dlaczego Ukrainiec w Polsce ma mieć taniej, bo jest Ukraincem? To dyskryminacja.
Jaka dystrybucja jak to ta sama platforma
0
@siuuu uj mnie to obchodzi czy fejkuje, skoro oni naciągają na hajs zamiast traktować wszystkich RÓWNO to ja moge fejkować. Niech każdy robi wedlug swoich zasad moralności.
Ich gra i ich zasady, jak sobie wymyślą ze zaczną sprzedawać murzynom po 1$ to bedzie ich prawo a czy to bedzie ok? Nie to będzie dyskryminacja i teraz też jest