Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dankho94isback z daleka tak wygląda, z bliska wygląda ok, zobacz film o jego wejsciu z Monaco na kanale Barcy
0
@Czajka90 to samo co ja pisałem wymyślił xd
1
@KrzysekFCB przecież Olmo go zjada a on psuje setki z 3 metrów w LM
4
Fizycznie wygląda jak dawny Fati a nawet lepiej ze względu na wiek. Ja wierze że go odblokuje w głowie, bo jego talent widzial sam Messi więc od tak tego nie stracił
0
@FcPortoFan1999 w końcu ktoś madry w tym klubie
1
To nie fejk
0
@Cvzx on przestal sie rzucac po operacji pleców
1
O Fatim niewiele można powiedzieć, ale te ruchy miał takie bardziej naturalne, bo wcześniej w tym Brighton byl taki sztywny jak kołek. Barca wrzucila o nim filmik
2
Trzeba przykleic Cubarsiego do pola karnego, niech stamtad nie wychodzi bedzie drugim bramkarzem i będzie rozporowadzal pilki. Easy fix
0
@PizzerMan co myślisz o Ter Stegenie
0
@4drian0 a jak sie gra ogólnie?
1
@Kgorecki2500 pw
0
@sopelinho psycha siadła po kartce i wyczynach bramkarza. Dlatego Olmo jest ważny bo on ma mental
0
Ea fc w ukraińskiej cenie jeszcze jest znośna xD
0
@Gaz Pedri to gral katastrofe, godzine sie zastanawial gdzie podac i tracil piłkę, byl totalnie przerażony. Zdominowac nie mogli ale grali źle
0
@gaucho104 to kibic Realu wystawia oceny,nie ma innego wytlumaczenia
0
@priest9999 dlatego wzial bym kogokolwiek ze szkolki. Poza tym zeszly sezon to zeszly, moze teraz gralby lepiej
0
@DonCarletto ja wam od zawsze zazdroszcze Curtuis a nawet Lunina, nie jakis Mbappów.
Curtuis sie tak madrze ustawia i do tego te gabaryty ze przeciwnicy wala po słupkach ze strachu, to nie fart a bramkarz geniusz
3
Komentarz usunięty
1
Ja mam tylko nadzieje, że Flick go posadzi w najbliższym meczu, nawet niech gra jakiś Pena, gorzej sie nie da grać po prostu
0
@Seledynowy ale konto?
0
I tak będzie ręcznik gral caly sezon
1
@KochamInieste Simon ale pewnie nie da rady
0
kupowal ktoś kiedyś konto z grą na Kinguin? Bo mi sie zdarzalo kody, ale coś takiego nie wiem czy legit
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 to nie krytykuj to będziesz sie podniecał jego gra do 2028, bo w klubie chyba nikt tego nie widzi co on robi
0
@VbamboeB tam psycha nie dojeżdża, on nagle jest zamulony i nie wie co sie dzieje
1
Zobaczycie ze pierwszy raz wygramy LM po zakupie nowego bramkarza