0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dankho94isback z daleka tak wygląda, z bliska wygląda ok, zobacz film o jego wejsciu z Monaco na kanale Barcy

0

@Czajka90 to samo co ja pisałem wymyślił xd

1

@KrzysekFCB przecież Olmo go zjada a on psuje setki z 3 metrów w LM

4

Fizycznie wygląda jak dawny Fati a nawet lepiej ze względu na wiek. Ja wierze że go odblokuje w głowie, bo jego talent widzial sam Messi więc od tak tego nie stracił

0

@FcPortoFan1999 w końcu ktoś madry w tym klubie

1

To nie fejk


0

@Cvzx on przestal sie rzucac po operacji pleców

1

O Fatim niewiele można powiedzieć, ale te ruchy miał takie bardziej naturalne, bo wcześniej w tym Brighton byl taki sztywny jak kołek. Barca wrzucila o nim filmik


2

Trzeba przykleic Cubarsiego do pola karnego, niech stamtad nie wychodzi bedzie drugim bramkarzem i będzie rozporowadzal pilki. Easy fix

0

@PizzerMan co myślisz o Ter Stegenie

0

@4drian0 a jak sie gra ogólnie?

1

0

@sopelinho psycha siadła po kartce i wyczynach bramkarza. Dlatego Olmo jest ważny bo on ma mental

0

Ea fc w ukraińskiej cenie jeszcze jest znośna xD

0

@Gaz Pedri to gral katastrofe, godzine sie zastanawial gdzie podac i tracil piłkę, byl totalnie przerażony. Zdominowac nie mogli ale grali źle

0

@gaucho104 to kibic Realu wystawia oceny,nie ma innego wytlumaczenia

0

@priest9999 dlatego wzial bym kogokolwiek ze szkolki. Poza tym zeszly sezon to zeszly, moze teraz gralby lepiej

0

@DonCarletto ja wam od zawsze zazdroszcze Curtuis a nawet Lunina, nie jakis Mbappów.
Curtuis sie tak madrze ustawia i do tego te gabaryty ze przeciwnicy wala po słupkach ze strachu, to nie fart a bramkarz geniusz

3

Komentarz usunięty

1

Ja mam tylko nadzieje, że Flick go posadzi w najbliższym meczu, nawet niech gra jakiś Pena, gorzej sie nie da grać po prostu

0

@Seledynowy ale konto?

0

I tak będzie ręcznik gral caly sezon

1

@KochamInieste Simon ale pewnie nie da rady

0

kupowal ktoś kiedyś konto z grą na Kinguin? Bo mi sie zdarzalo kody, ale coś takiego nie wiem czy legit

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty

1

@arasz1819 to nie krytykuj to będziesz sie podniecał jego gra do 2028, bo w klubie chyba nikt tego nie widzi co on robi

0

@VbamboeB tam psycha nie dojeżdża, on nagle jest zamulony i nie wie co sie dzieje

1

Zobaczycie ze pierwszy raz wygramy LM po zakupie nowego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?