0

@MesQueUnClub96 nie mówią, Guler sie czyta, albo Gyler a nie Giler xD

0

Giler buhaha jaki komentarz

0

Vinicius na ławce na Espaniol

29

1

Ja mam już wywalone w to, niech sobie nim gra każdy kolejny trener ale potem niech nie narzekają jak ich zwalniają. Pozostalo nam obserwować.
Tylko niech wezmą pod uwage że Yamal nie będzie siedzial w klubie który ciagle sie kompromituje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@4drian0 a ten delfin to że nurkuje?

0

Wymienilibyście Pedriego na Wirtza?

2

Jakby w tym klubie ktoś myślał to by sprowadzil konkurenta i ludzie nie musieli by wylewać frustracji, bo za jego dramatyczna forme gralby ktoś inny. To jest bezsilność na oglądanie kolejnego slabego występu bez konsekwencji

0

@visca_josef bo normalny trener by go dal na lawke a ludzie sie wkurzaja że co nie odwali to dalej gra

1

@Herato Flick nie ma nic do odwalania glupot przez brmkarza, powinien tylko grać innym

3

Ogólnie ta Chelsea dzis przyjemnie dla oka gra

2

Lopetegui jak Saul Goodman wygląda

0

Ladny gol Jacksona

0

Guiu nawet na ławkę sie nie łapie

0

@maleta009 hp pavilon

0

@tbas dotknął ale powinien przecież strzelić hattrick i to z przewrotki w 5 minut. To nic że reszta grała na pałe w końcówce xD

0

@Keson jest artykul z wczoraj na stronie, wpisz Yamal w wyszukiwarke

0

@tristan87 nagra jak zagra dłużej niz 5 minut

0

@Keson ale jak ktoś wszystko robi źle to ktos moze robic jeszcze bardziej źle? Nie. Więc gorzej nie będzie a lepiej może być

0

Liczyłem że Ćwiąkała nagra o Ter Sta.. i mamy odcineczek


1

@Keson w czym młody moze byc gorszy od Ter Stegena, co ma dobrego aktualnie Ter Stegen że nawet Yamal mu wbija szpilki? Co to za argument z Pena, to nie Pena a Yakobashvili

2

@Keson ciekawe w czym ma być gorzej, podania ma okropne, interwencje stoi w miejscu, albo piastkuje do swojej bramki. To w czym? Mlody przynajmniej może będzie reagowal na piłki a nie stał zamulony

0

@Szymemdymek dawać go do podstawy bo gorzej nie będzie

0

@DiSBlaDE wygląda na to że jedyny dowód to IP. Po prostu była osoba z identycznymi psami xD

2

@ViscaelBarca2007 obronil strzał w niego, który mial moc kopiącego przedszkolaka, ocena + 5 do góry

0

@DiSBlaDE każdy kto ma dwie szare komórki sie domyśli

1

@DiSBlaDE po co robić multi i od razu sie odsłaniać?

0

@LukaszFan Barca w ogóle ma niekatualne twarze i zanizone overalle przez wspolprace z Konami

0

@novy1899 lewe kolano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?