Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 nie mówią, Guler sie czyta, albo Gyler a nie Giler xD
0
Giler buhaha jaki komentarz
0
Vinicius na ławce na Espaniol
29
Ale czy skłamali
https://x.com/Jiji_Byte/status/1837182465502310671
1
Ja mam już wywalone w to, niech sobie nim gra każdy kolejny trener ale potem niech nie narzekają jak ich zwalniają. Pozostalo nam obserwować.
Tylko niech wezmą pod uwage że Yamal nie będzie siedzial w klubie który ciagle sie kompromituje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@4drian0 a ten delfin to że nurkuje?
0
Wymienilibyście Pedriego na Wirtza?
2
Jakby w tym klubie ktoś myślał to by sprowadzil konkurenta i ludzie nie musieli by wylewać frustracji, bo za jego dramatyczna forme gralby ktoś inny. To jest bezsilność na oglądanie kolejnego slabego występu bez konsekwencji
0
@visca_josef bo normalny trener by go dal na lawke a ludzie sie wkurzaja że co nie odwali to dalej gra
1
@Herato Flick nie ma nic do odwalania glupot przez brmkarza, powinien tylko grać innym
3
Ogólnie ta Chelsea dzis przyjemnie dla oka gra
2
Lopetegui jak Saul Goodman wygląda
0
Ladny gol Jacksona
0
Guiu nawet na ławkę sie nie łapie
0
@maleta009 hp pavilon
0
@tbas dotknął ale powinien przecież strzelić hattrick i to z przewrotki w 5 minut. To nic że reszta grała na pałe w końcówce xD
0
@Keson jest artykul z wczoraj na stronie, wpisz Yamal w wyszukiwarke
0
@tristan87 nagra jak zagra dłużej niz 5 minut
0
@Keson ale jak ktoś wszystko robi źle to ktos moze robic jeszcze bardziej źle? Nie. Więc gorzej nie będzie a lepiej może być
0
Liczyłem że Ćwiąkała nagra o Ter Sta.. i mamy odcineczek
1
@Keson w czym młody moze byc gorszy od Ter Stegena, co ma dobrego aktualnie Ter Stegen że nawet Yamal mu wbija szpilki? Co to za argument z Pena, to nie Pena a Yakobashvili
2
@Keson ciekawe w czym ma być gorzej, podania ma okropne, interwencje stoi w miejscu, albo piastkuje do swojej bramki. To w czym? Mlody przynajmniej może będzie reagowal na piłki a nie stał zamulony
0
@Szymemdymek dawać go do podstawy bo gorzej nie będzie
0
@DiSBlaDE wygląda na to że jedyny dowód to IP. Po prostu była osoba z identycznymi psami xD
2
@ViscaelBarca2007 obronil strzał w niego, który mial moc kopiącego przedszkolaka, ocena + 5 do góry
0
@DiSBlaDE każdy kto ma dwie szare komórki sie domyśli
1
@DiSBlaDE po co robić multi i od razu sie odsłaniać?
0
@LukaszFan Barca w ogóle ma niekatualne twarze i zanizone overalle przez wspolprace z Konami
0
@novy1899 lewe kolano