Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4drian0 pewnie jeszcze praca na Taxi
1
@ObiwanKenobi i tu pojawia sie pytanie czy to opakowanie nie wprowadza w blad samych pracowników sklepu a to już wystarczy by tego zabronić
0
@ObiwanKenobi pójdzie babcia z dzieckiem do sklepu i mu to weźmie, a może nie widziec dokładnie, nie mowiac już o angielskim. Po prostu to jest chore ryzyko i niepotrzebne
0
@ObiwanKenobi pokazałem zdj tych soczków dziecku, powiedziało że to slodycze. Wnioski wyciągnijcie sami
0
@jacobFCB tak samo Torre i Casado fatalnie wyglądali u Xaviego na treningach. Flick go po prostu zacznie wprowadzać jak zyska dobra forme aby go nie spalić. On od maja nie grał w piłkę
1
@siuuu zapakowane jak jakiś niezbędny składnik do życia
1
@Kapitan_SW wątpię, że grupa docelowa tych produktów czyta la ramble lub X
5
@Sinirsey właśnie pod postem o musach to znalazłem
5
Ale patologia
1
Coś dla fanów Prison Break
0
@RysiekBarca i tak puści i tak
2
@czosnekfcb penalti para el real madrid
0
Jak ten człowiek wszedł na szczyt z taką głową, szacunek dla Dembele
0
Social media Barcy dzisiaj są pijane więc oficjalka z plaży wleci gruba
0
@Technik ten Ferran mi sie od presezonu wydaje taki utyty
1
enerdżi 100 procent
12
Ten Laporta
0
@Faro dobra nareszcie, jednak moderacja na tej stronie jeszcze działa
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Linnox @Moderacja
@wpwelement kiedy coś zrobicie z tym prowokatorem? Pod każdym moim postem podburza
4
@Damiain lepszy w byciu cieniem chyba, nie ma podjazdu
5
Guler lepszy niż Yamal mówili
1
I to powinno byc czerwo dla rasisty w tym momencie
0
Zajebiscie ukrucaja sędziowie za te ich machanie łapami
0
Te bloki to faktycznie blisko tego Bernabe
11
@wielofish najważniejsze by interweniował a nie stał jak słup
0
Od początku czulem że będzie on, a w ogóle powinien już przyjść w Lato do konkurencji
1
@fart ja kocham jak każdy wyzywa Szwagrów a oni uciszają te gęby
5
@Danny Gaucho bez przesady, mały i tak widzi ojca niemal codziennie, a kilka baniek może dodatkowo tatuś zarobić. Co maja powiedzieć dzieci bez ojców albo takie których rodzice pracują 12 godzin na dobe
6
Złoto