Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bramkarz to priorytet, już latem było to oczywiste. Mamy farta z tym Szczęsnym.
6
@Rewolucja123 to, że nie sa biali to chyba każdy widzi
2
@cules100pro sąsiedzi nie będą otwierać okien, bo inaczej o jakim wygłuszeniu mowa
2
@PatrychoO najgorsze sa te akcje na gola, każda to kupiuj wklej, jakieś podanie na dobieg i ładujesz bombe w okno i tak każdy gol
2
Pierwszy trening Szczęsnego wlecial na sociale
2
Przynajmniej te nagrody nie sa ustawione
0
Faknie, że Robercik wziął pod opieke nowego juniora z Polski
0
@Messibestplayerintheworld z czego połowa bmv to karne
3
@cules100pro śmiali sie, że bankrut a sami mają problem teraz xd
@bartulek98 wcześniej nie organizowano koncertów, a teraz tak. Chowana murawa to też droga inwestycja, która zostala stworzona właśnie po to. Stadion nie zarabia tyle ile mial zarabiac przez zakaz koncertów od miasta.
66 mln wynosi rata kredytu rocznie za ten stadion.
0
@BORO_12 tylko ze względu na ta kontuzje jest wprowadzany w ten sposób. Flick nigdy nie chwalil Ferrana tak jak Fatiego
0
@LambiPL do madrytu, nie ma tajemnicy w tym że ciągle z tym klubem sie utożsamia
0
@Antimadridista_WR właśnie mam inny, ale potestuje inne, troche do dupy ciągle to samo
0
Madryt robi jakieś podchody do niego, co chwile pochwały
0
@FCB_dimiC czyli w rivalsach masz mecze w dzień?
0
Do graczy ea fc, czy oni coś zmienili w tym fucie? wszystkie mecze jakie gram są w porze nocnej, a mi sie fajniej gra w porze dziennej. W fc 24 tego problemu nie było
0
Wciąż kilka półek wyżej niż Ferran, będą i mecze gdzie pogra w pierwszym skoro tamten gra i wtedy zobaczymy czy jest taki słaby jak piszą eksperci
0
Eleveniarze komentuja mecz Porto United, a wcześniej jak Polsat mial LM to brali jakichś amatorów
0
Hahhaha jaki faul xDDD
1
@4drian0 awaria w Betisie
0
@takisobiektos tak powinien wyglądać w podstawie
2
Ten Oydele dlugo w tej Legii nie posiedzi, to będzie grajek na co najmniej średniaka Europejskiego
2
@visca_josef Olisadebe
0
@FCB_dimiC ten Perez
0
Myślałem ze to Benral wchodzi, identyczny typek
0
Jak Zez wejdzie to dopiero zacznie sie gra Betisu
1
Sędzia ewidentnie za Betisem
0
@tristan87 Betis nic nie tworzy, on nie dotknal piłki
1
Ile razy Mendy ma sfaulowac zeby dostać kartke
2
Lepsi wygrywają
0
Ez tam robil na skrzydle zamieszanie, widać jego brak