3

Lepszy zespol wygral, ale Rudiger to jest paskudnik

3

Bellingham znowu sie rzuca do sedziego, on w końcu któregoś walnie xD

1

Bramkarz Lille świetny występ

4

I ten co powinien wyleciec prawie gola strzelil, jakie to jest obrzydliwe drukowanie

0

Rydiger wlasnie powinien wyleciec, sedzia nic nie widzial

0

Dużo jest gadania o braku Kroosa na boisku, ale coś mi sie wydaje, że on tam na szatnie i tej słynny mental miał jeszcze większy wpływ

0

@Hindus nie no Zidan byl czarny, hit. Ja pisze o kolorze skóry a nie narodowości

0

Typ gra w kosza i depta rywali i ma 0 kartek

1

@Hindus Zidane, Pirlo, De Rossi, Kroos, Modric, Gerrard i wielu innych a Hiszpanie to tez biali wiec czemu bez

1

@Hindus to wymien teraz białych, proporcje bez podjazdu

2

@kuz chodzilo mi o atak ale ok xd

0

Endrick znowu jak dzikus

0

Najlepsi pomocnicy to zawsze byli biali z nielicznymi wyjatkami jak taki Toure.
Nie wiem jak Real chce grać w piłkę w środku kierując sie francuzowatoscią w środku.
Najlepsze ze ten Paz którego sie pozbyli wygląda klase lepiej niz Guler xd

0

@lioney10 niekoniecznie, nie maja Curtuis

0

W ogóle Cama za ta ręke nie powinien dostać żółtej?

2

Golazooo lepszy zespol prowadzi

1

Ręka byla ten sie zastanawia

0

W LM też sedziowie drukują, teraz powinien byc wolny albo nawet karny

0

Real znowu ratuje bramkarz, to jest właśnie to, oby Szczęsny tak u nas ratował

0

@reloaded znajdziesz na dziale z gerberami

1

@Stinger_ gra w ciemno była denerwujaca, pare pytań a potem godzina rozmowy o tym czy bierzesz koperty czy nie

0

0

Szczęsny juz nagral wywiad


0

Mi sie wydaje że Szczęsny zostanie jeszcze na kolejny rok w Barcy

1

@messi33 po prostu wiedza ze Barca będzie mocniejsza, bo lubili gdy nasi bramakrze grali kupe a oni mogli pisać o kompromitacji calej Barcy. Ich bramkarze regularnie ratują

0

@Mitch_Atleta no właśnie, jest dobrym bramkarzem, ale polowa jego sukcesu to ze jest po prostu dryblasem. Juz samym tym wyprowadza z równowagi napastników i ci wala po słupkach albo gdzieś obok

0

To co jest na plus u Szczęsnego to warunki fizyczne. Jak oglądam Real i patrze na tego Thibo to on ma interwencje już czesto po uderzeniu i je broni, dlaczego? Bo jest taki dryblas że po prostu ma na to większą szanse niz taki Penia ze względu na swój wzrost, później wyskoczy do pilki a i tak ją obroni

1

@FanBarcy22 hejtowanie Deco nadal w modzie, a zatrudnil caly sztab Flicka

20

Świetna robota Lewy

0

@FCB_dimiC za tyle lajkow i obserwujacych sie zarabia ale nie wiem ile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?