Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lepszy zespol wygral, ale Rudiger to jest paskudnik
3
Bellingham znowu sie rzuca do sedziego, on w końcu któregoś walnie xD
1
Bramkarz Lille świetny występ
4
I ten co powinien wyleciec prawie gola strzelil, jakie to jest obrzydliwe drukowanie
0
Rydiger wlasnie powinien wyleciec, sedzia nic nie widzial
0
Dużo jest gadania o braku Kroosa na boisku, ale coś mi sie wydaje, że on tam na szatnie i tej słynny mental miał jeszcze większy wpływ
0
@Hindus nie no Zidan byl czarny, hit. Ja pisze o kolorze skóry a nie narodowości
0
Typ gra w kosza i depta rywali i ma 0 kartek
1
@Hindus Zidane, Pirlo, De Rossi, Kroos, Modric, Gerrard i wielu innych a Hiszpanie to tez biali wiec czemu bez
1
@Hindus to wymien teraz białych, proporcje bez podjazdu
2
@kuz chodzilo mi o atak ale ok xd
0
Endrick znowu jak dzikus
0
Najlepsi pomocnicy to zawsze byli biali z nielicznymi wyjatkami jak taki Toure.
Nie wiem jak Real chce grać w piłkę w środku kierując sie francuzowatoscią w środku.
Najlepsze ze ten Paz którego sie pozbyli wygląda klase lepiej niz Guler xd
0
@lioney10 niekoniecznie, nie maja Curtuis
0
W ogóle Cama za ta ręke nie powinien dostać żółtej?
2
Golazooo lepszy zespol prowadzi
1
Ręka byla ten sie zastanawia
0
W LM też sedziowie drukują, teraz powinien byc wolny albo nawet karny
0
Real znowu ratuje bramkarz, to jest właśnie to, oby Szczęsny tak u nas ratował
0
@reloaded znajdziesz na dziale z gerberami
1
@Stinger_ gra w ciemno była denerwujaca, pare pytań a potem godzina rozmowy o tym czy bierzesz koperty czy nie
0
@clyde nie ma jeszcze ze Szczęsnym
https://store.fcbarcelona.com/collections/goalkeeper-kit
0
Szczęsny juz nagral wywiad
0
Mi sie wydaje że Szczęsny zostanie jeszcze na kolejny rok w Barcy
1
@messi33 po prostu wiedza ze Barca będzie mocniejsza, bo lubili gdy nasi bramakrze grali kupe a oni mogli pisać o kompromitacji calej Barcy. Ich bramkarze regularnie ratują
0
@Mitch_Atleta no właśnie, jest dobrym bramkarzem, ale polowa jego sukcesu to ze jest po prostu dryblasem. Juz samym tym wyprowadza z równowagi napastników i ci wala po słupkach albo gdzieś obok
0
To co jest na plus u Szczęsnego to warunki fizyczne. Jak oglądam Real i patrze na tego Thibo to on ma interwencje już czesto po uderzeniu i je broni, dlaczego? Bo jest taki dryblas że po prostu ma na to większą szanse niz taki Penia ze względu na swój wzrost, później wyskoczy do pilki a i tak ją obroni
1
@FanBarcy22 hejtowanie Deco nadal w modzie, a zatrudnil caly sztab Flicka
20
Świetna robota Lewy
0
@FCB_dimiC za tyle lajkow i obserwujacych sie zarabia ale nie wiem ile