1

@Danzo23 Camavinga, mimo wszystko widze w nim największy potencjal z ich pomocy i jest normalny

3

@MOLESTA jak baba jak chłop

1

@Zoker ty jesteś po prostu za Realem, zapomniałem i cie boli wszystko co napisze o tym klubie, nawet jak to nie jest nic złego

0

@Zoker bo szukasz kontrowersji i zaczepki z dupy tam gdzie jej nie ma, to na co tu odpowiadać xD
Bezpośredni rywal może wziąć za free dwóch topowych bocznych obrońców, Barca powinna im bić brawo i nie wykonać nawet ruchu, tak? Jak Real na złość wziął Gulera w którego i tak ma wywalone to my nie możemy

0

@Zoker dopowiadaj sobie, ich jakość nie ma żadnego znaczenia przecież. Jakby to byl Maffeo to tez bym chciał go zawinąć Realowi

0

Real niby chce Anrolda i Daviesa, Barca musi zadziałać żeby przynajmniej jednego im zwinąć, bo to jednak rywal

0

jakie to jest głupie w tym ea fc, że sa oryginalne buty Yamala w których teraz gra a w fucie sobie ustawić tego nie możesz. Totalna głupota ea

1

@bartekvisca na 0, czyli nie

2

@Kgorecki2500 to byl brat bliźniak Todibo

0

@Azi on nawet nie biega, nie umie grać bez piłki i z pilka to nie hejt a fakty

6

Piłkarz z zerowymi chęciami, z takimi szansami jakie otrzymuje mieć tak wywalone jaja to sztuka

4

Rekordowe statystyki Mambeppe


0

@sokot wypożyczenie

0

@Ryoumen już podobno wykryli że ma uraz. Najbardziej podejrzany to ten Vinicius i Łunin

0

@takisobiektos 1 raz tak, ale to sie zdarza kolejny i będą kolejne także musza sie temu przyjrzeć

3

To co robi Real to nie jest robienie sobie przewagi nieuczciwej? U nich wszyscy odpoczna a piłkarze z innych klubów będą grali? Tym sie powinna zainteresować UEFA, bo inaczej to niech nikt nie gra i niech odwołają te kadry

1

@KonopaaEagle dużo też zalezy od tego jak był jechany, i tak samo jak Ter Stegen wyłączył komentarze na portalach

7

Gol w 50 sekundzie Alvarez

4

@ZeroArtiforce Takie podanie to każdy moze miec, chociażby Yamal z Osasuną ale Fatiemu sie wszystko wyolbrzymia co zrobi źle

2

@Don Lucas Xavi uważał że problem byl w kadrze, jednak nie

0

@Luciano99 obrona

0

@kamiVeB bez Yamala nic nie tworzą. Yamal i Olmo to najwazniejsi kreatorzy w Barcy

1

@Lionel_Messi10 gra Roque? Bo nie wiem czy odpalać

0

Fati ma zblokowany ten łeb, dlatego Flick powinien go pare razy wystawić zamiast Ferrana. W drugiej polowie gra wygląda dużo gorzej i ciężej zabłysnąć

0

@cules100pro tak ale byly momenty, ze Barca miala pilke a on zamiast byc na pozycji to byl w środku

1

Dziwnie biega ten Fati po boisku, znowu schodzi do środka, cofa sie prawie do obrony. Jego powinni przyspawać na LS jak jest tam miejsce bo tak samo robil w Brighton

1

Penia to poziom jakiegoś Getafe, usadzić i sie nie przejmować, on nigdy nie będzie poziomem na Barce

1

Typ na treningu jest ręcznikiem a co mowic o meczu

1

@Kamilos84 nawet na nr 3 za cienki

2

Dajcie tego Szczęsnego juz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?