0

Abde zjebal, a Roque ma motorek w dupie

0

Teraz dobrze Roque chociaz troche na farcie

1

@MesQueUnClub96 takie hity w LM

1

Getafe to patologiczny zespół

0

To zobaczymy co Tygrys pokaże w podstawie, a potem LM

3

@Sysia11 nie ma, bo w Brazylii nie strzelal niewiadomo ile. Będzie ladowal gole, ale Yamal ma o wiele więcej atutów

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@reloaded haha a ja zero jakoś mnie on nie rusza, jest wiadomo jaki

5

@reloaded a co napisałeś?

2

@MesQueUnClub96 trzeba bylo, teraz gra na dużo wyższym poziomie niz rok temu gdzie mial przebłyski

0

@Eto'o9 R10 tak naprawdę to jego trzeba nauczyć gry, on ma rozegranych 5000 minut w seniorach, z czego 1500 w Xavinecie. To jest nic

0

@cules100pro w Brighton grał głównie na środku i bylo to słabe

0

@cules100pro na treningach gra na skrzydle

1

@LambiPL razem z Xavim jeździli w dni wolne

0

@cules100pro Pau Victor a potem Fati w 60

0

@Azazel_Pazuzu pretensje, że śmiał oddawać strzały

1

Miłe obrazki po tym jak go Lewy traktował


3

Oby jednak Pau Victor bo jest 10 x lepszy, a później Fati

0

Komentarz usunięty

3

Guler kolejny bezbarwny mecz, można gadac różne bzdury, ze sie nagra ale ławka cofa piłkarza rozwój. Taki Yamal nie bylby tym kim jest na dziś, gdyby 3/4 poprzedniego sezonu siedzial na ławce

1

Mbappe poki co bardzo egoistycznie, jak ma piłkę w okolicach pola karnego to nie ma opcji ze komus poda xd

6

I Jude kolejny do karnych, to pokazuje że ego to oni jednak mają i chca być na świeczniku każdy z nich

1

u nich najlepszy od lat jest bramkarz, to ile on im wyciąga sytuacji jest niepojęte i az denerwujące

0

@Krzysztof1987 nie, bo zobacz caly skład

7

Juve mocne w tym sezonie bo trochę ich oglądałem, latwo dochodzą do sytuacji

1

@kanver_ już myślałem, że powodz jak przeczytałem Wisła

0

Carvajal na stoperze

0

@Gaz dlatego Xavi chcący odejść, twierdzący, że nic nie zmieni jego decyzji magle sie zgadza a potem po otrzymaniu kwitka od Laporty prosi go o wyjasnienia i wydzwania do dziennikarzy czy kontakty z Flickiem to prawda

0

@tristan87 czyli opłacało sie kraść

0

@Gaz o czym ty piszesz, z Flickiem już byla rozmowa po styczniowej zapowiedzi Xaviego, to on potem zmienil zdanie, wierz gazetkom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?