Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Abde zjebal, a Roque ma motorek w dupie
0
Teraz dobrze Roque chociaz troche na farcie
1
@MesQueUnClub96 takie hity w LM
1
Getafe to patologiczny zespół
0
To zobaczymy co Tygrys pokaże w podstawie, a potem LM
3
@Sysia11 nie ma, bo w Brazylii nie strzelal niewiadomo ile. Będzie ladowal gole, ale Yamal ma o wiele więcej atutów
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@reloaded haha a ja zero jakoś mnie on nie rusza, jest wiadomo jaki
5
@reloaded a co napisałeś?
2
@MesQueUnClub96 trzeba bylo, teraz gra na dużo wyższym poziomie niz rok temu gdzie mial przebłyski
0
@Eto'o9 R10 tak naprawdę to jego trzeba nauczyć gry, on ma rozegranych 5000 minut w seniorach, z czego 1500 w Xavinecie. To jest nic
0
@cules100pro w Brighton grał głównie na środku i bylo to słabe
0
@cules100pro na treningach gra na skrzydle
1
@LambiPL razem z Xavim jeździli w dni wolne
0
@cules100pro Pau Victor a potem Fati w 60
0
@Azazel_Pazuzu pretensje, że śmiał oddawać strzały
1
Miłe obrazki po tym jak go Lewy traktował
3
Oby jednak Pau Victor bo jest 10 x lepszy, a później Fati
0
Komentarz usunięty
3
Guler kolejny bezbarwny mecz, można gadac różne bzdury, ze sie nagra ale ławka cofa piłkarza rozwój. Taki Yamal nie bylby tym kim jest na dziś, gdyby 3/4 poprzedniego sezonu siedzial na ławce
1
Mbappe poki co bardzo egoistycznie, jak ma piłkę w okolicach pola karnego to nie ma opcji ze komus poda xd
6
I Jude kolejny do karnych, to pokazuje że ego to oni jednak mają i chca być na świeczniku każdy z nich
1
u nich najlepszy od lat jest bramkarz, to ile on im wyciąga sytuacji jest niepojęte i az denerwujące
0
@Krzysztof1987 nie, bo zobacz caly skład
7
Juve mocne w tym sezonie bo trochę ich oglądałem, latwo dochodzą do sytuacji
1
@kanver_ już myślałem, że powodz jak przeczytałem Wisła
0
Carvajal na stoperze
0
@Gaz dlatego Xavi chcący odejść, twierdzący, że nic nie zmieni jego decyzji magle sie zgadza a potem po otrzymaniu kwitka od Laporty prosi go o wyjasnienia i wydzwania do dziennikarzy czy kontakty z Flickiem to prawda
0
@tristan87 czyli opłacało sie kraść
0
@Gaz o czym ty piszesz, z Flickiem już byla rozmowa po styczniowej zapowiedzi Xaviego, to on potem zmienil zdanie, wierz gazetkom