Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@robsoNele nie szkodzi, będę pisać w zgodzie ze sobą, jeśli nikogo nie wyzywam. Tu tak jest jak masz inne zdanie od reszty to obrywasz. Zarząd zły? Każdy wali 100 postów o tym, Gundogan to samo, Olmo słaby i niepotrzeny, a potem mecze weryfikują kto ma racje. Ja nikogo pierwszy nie obrażam, może na Real gadam i tyle, za to mnie obrażają regularnie wiec zarzut o toksyczności to beka i tyle
0
@robsoNele nie napisałem nic zlego, po prostu pewne osoby mnie nie lubią i wykorzystały pretekst do obrażania. Im nie chodzilo o ten post a żeby zrobić afere
1
@Arden toksyczność
2
@bartas97 dobrze że artykuły o Negreirze nie są prowokacją, eljarka też tak pouczasz?
0
@wpwelement nie sądziłem że zwykly post o zgapianiu Realu wywoła taka gówno burze, to moja wina
0
@wpwelement ok szefie
1
@wpwelement szkoda że bez banów, bylo dać każdemu na 48 (mi też), od razu mniej pracy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto Barca od dwóch tygodni o tym trąbi i nagle Real to robi, koincydencja jak przy covid. Nie mam im tego za złe tylko śmieje sie z tego że sami nie pomyśleli
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nigdzie mu nie będzie lepiej pośród swoich czyli Hiszpanów i pilkarzy La Masii, a podwyżkę dostanie, klub poeoli sie ogarnia
0
@sen na yt na jego kanale
0
Barca podnosi kontrakt Bernalowi to nagle Madryt taka potrzebę poczuł do swojego młokosa
0
Czekam ma ufl, ta gra to gniot. Jeszcze liżą dupy tym z Realu bo maja współpracę
0
@Kubsoleon to fakt, ale tak mi wpadlo do glowy, że głosujący obejrzy, pomyśli o nim dobrze i zagłosuje bardziej
0
ogladacie serial Bellinghama? Swoją drogą to ciekawe że kaurat blisko gali ZP ma premiere (Teoria spiskowa)
0
Ale mi złoto podsunęła główna na youtubie, kiedyś to leciało chyba na sportklub. O la masii
0
Dlatego to było widać w jego grze pod koniec kariery
2
@zodiak_10 wstać rano o 9 i napisać komentarz, to nie takie hop siup