0

@robsoNele nie szkodzi, będę pisać w zgodzie ze sobą, jeśli nikogo nie wyzywam. Tu tak jest jak masz inne zdanie od reszty to obrywasz. Zarząd zły? Każdy wali 100 postów o tym, Gundogan to samo, Olmo słaby i niepotrzeny, a potem mecze weryfikują kto ma racje. Ja nikogo pierwszy nie obrażam, może na Real gadam i tyle, za to mnie obrażają regularnie wiec zarzut o toksyczności to beka i tyle

0

@robsoNele nie napisałem nic zlego, po prostu pewne osoby mnie nie lubią i wykorzystały pretekst do obrażania. Im nie chodzilo o ten post a żeby zrobić afere

1

@Arden toksyczność

2

@bartas97 dobrze że artykuły o Negreirze nie są prowokacją, eljarka też tak pouczasz?

0

@wpwelement nie sądziłem że zwykly post o zgapianiu Realu wywoła taka gówno burze, to moja wina

0

@wpwelement ok szefie

1

@wpwelement szkoda że bez banów, bylo dać każdemu na 48 (mi też), od razu mniej pracy

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@DonCarletto Barca od dwóch tygodni o tym trąbi i nagle Real to robi, koincydencja jak przy covid. Nie mam im tego za złe tylko śmieje sie z tego że sami nie pomyśleli

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Nigdzie mu nie będzie lepiej pośród swoich czyli Hiszpanów i pilkarzy La Masii, a podwyżkę dostanie, klub poeoli sie ogarnia

0

@sen na yt na jego kanale


0

Barca podnosi kontrakt Bernalowi to nagle Madryt taka potrzebę poczuł do swojego młokosa

0

Czekam ma ufl, ta gra to gniot. Jeszcze liżą dupy tym z Realu bo maja współpracę

0

@Kubsoleon to fakt, ale tak mi wpadlo do glowy, że głosujący obejrzy, pomyśli o nim dobrze i zagłosuje bardziej

0

ogladacie serial Bellinghama? Swoją drogą to ciekawe że kaurat blisko gali ZP ma premiere (Teoria spiskowa)

0

Ale mi złoto podsunęła główna na youtubie, kiedyś to leciało chyba na sportklub. O la masii


0

Dlatego to było widać w jego grze pod koniec kariery

2

@zodiak_10 wstać rano o 9 i napisać komentarz, to nie takie hop siup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?