1

Nie ma co panikować, że będzie jak z Fatim bo on po kontuzji kolana wrócił, mimo komplikacji. Problemem gdzie stracił forme byly późniejsze kontuzje mięśni, a tu ciągle jest powielany mit o kolanie. Po kolanie to on wracal i ładował gola w pierwszym meczu.
Tak samo Bernal i Gavi wrócą. W madrycie wypadli Militao, Curtouis i wrócili i nic im nie jest. Co prawda sa starsi, ale w sumie to młody organizm rośnie i w teorii łatwiej wszystko sie zrasta

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon Cubarsi i Yamal grają wszystko, nie wiemy jak te obciążenia wpływają na takie tkanki. Już nawet De La Fuente po Gavim sie nauczył i ich zdejmuje

0

Żeby Flick nie zajechał młodych, 2 x dziennie treningi, gra po 90 min to dla dorosłych pilkarzy, dla juniorów to chyba przesada

12

Nieśmiały ten nasz Olmo


3

Rękę Flicka widać gołym okiem, ale to co jeszcze zaobserwowałem to spory wzrost pewności siebie u takiego Yamala czy Pedriego, a nawet Cubarsiego mimo średniej formy i tu chyba wygranie Euro oddalo. Nie mają tej miny przegrywów i spuszczonej glowy jak przegrywamy

1

@SpainFanRM89 oczywiście, a co sie śmiali u was że to amator co wyleciał z niemeic zostało zweryfikowane. Wystarczy spojrzeć jakie treningi robi, przepaść między Xavim

5

Oni powinni zacząć testowac Astralage, bo Ter Stegen i tak wszystko wpuszcza wiec żadna roznica a może odpali

2

Co za smiec ten sędzia

0

I tak wlasnie ludzie stad mysla ze wiedzą lepiej niz zarząd

0

Przepraszac go hejterzy

0

Karnego nawet nie sprawdzał

0

Lewandowski nieprzytomny jakis, dobrze ze sie ogarnal

0

Yamal zniknal calkowicie. Victor za niego

1

Olmo to będzie lepszy transfer niz Mbappe xDDD

0

Hahhaa brawo Pedri

1

Pieknie Olmo, widac kto na tej stronie zna sie na piłce

1

Niepotrzebny Olmo już zamknal gęby xD 5 minut wystarczyło

0

Olmo dobrze ustawiony to Lewy znowu sie chami

0

Widac ta zajebistosc Olmo, hejterzy sie nie znają

0

Przynajmniej widzi kto sie nie nadaje

0

Jest potężny Dani

0

Ten Martin juz w rezerwach mi nie pasowal, robil babole na ŚO. Gorszy od Faye kilka razy

0

Ferran jak woz z weglem, na stornie la liga jego waga to chyba 78 kg i to widać, zero szybkości

5

3 obrońców kryje Yamala, z lewej nie ma nikogo i zero sytuacji z tamtej strony xd

1

Raphinha cos przynajmniej drybluje

2

Ale wkurwia ten bramkarz

3

Yamal kilka poziomow wyżej niz reszta

0

Flkounde ma wsparcie Yamala a Ferra kolek nie pomaga temu Martinowi

0

Ogladanie Yamala to przyjemność. Ter Stegen tragedia znowu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?