Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma co panikować, że będzie jak z Fatim bo on po kontuzji kolana wrócił, mimo komplikacji. Problemem gdzie stracił forme byly późniejsze kontuzje mięśni, a tu ciągle jest powielany mit o kolanie. Po kolanie to on wracal i ładował gola w pierwszym meczu.
Tak samo Bernal i Gavi wrócą. W madrycie wypadli Militao, Curtouis i wrócili i nic im nie jest. Co prawda sa starsi, ale w sumie to młody organizm rośnie i w teorii łatwiej wszystko sie zrasta
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon Cubarsi i Yamal grają wszystko, nie wiemy jak te obciążenia wpływają na takie tkanki. Już nawet De La Fuente po Gavim sie nauczył i ich zdejmuje
0
Żeby Flick nie zajechał młodych, 2 x dziennie treningi, gra po 90 min to dla dorosłych pilkarzy, dla juniorów to chyba przesada
12
Nieśmiały ten nasz Olmo
3
Rękę Flicka widać gołym okiem, ale to co jeszcze zaobserwowałem to spory wzrost pewności siebie u takiego Yamala czy Pedriego, a nawet Cubarsiego mimo średniej formy i tu chyba wygranie Euro oddalo. Nie mają tej miny przegrywów i spuszczonej glowy jak przegrywamy
1
@SpainFanRM89 oczywiście, a co sie śmiali u was że to amator co wyleciał z niemeic zostało zweryfikowane. Wystarczy spojrzeć jakie treningi robi, przepaść między Xavim
5
Oni powinni zacząć testowac Astralage, bo Ter Stegen i tak wszystko wpuszcza wiec żadna roznica a może odpali
2
Co za smiec ten sędzia
0
I tak wlasnie ludzie stad mysla ze wiedzą lepiej niz zarząd
0
Przepraszac go hejterzy
0
Karnego nawet nie sprawdzał
0
Lewandowski nieprzytomny jakis, dobrze ze sie ogarnal
0
Yamal zniknal calkowicie. Victor za niego
1
Olmo to będzie lepszy transfer niz Mbappe xDDD
0
Hahhaa brawo Pedri
1
Pieknie Olmo, widac kto na tej stronie zna sie na piłce
1
Niepotrzebny Olmo już zamknal gęby xD 5 minut wystarczyło
0
Olmo dobrze ustawiony to Lewy znowu sie chami
0
Widac ta zajebistosc Olmo, hejterzy sie nie znają
0
Przynajmniej widzi kto sie nie nadaje
0
Jest potężny Dani
0
Ten Martin juz w rezerwach mi nie pasowal, robil babole na ŚO. Gorszy od Faye kilka razy
0
Ferran jak woz z weglem, na stornie la liga jego waga to chyba 78 kg i to widać, zero szybkości
5
3 obrońców kryje Yamala, z lewej nie ma nikogo i zero sytuacji z tamtej strony xd
1
Raphinha cos przynajmniej drybluje
2
Ale wkurwia ten bramkarz
3
Yamal kilka poziomow wyżej niz reszta
0
Flkounde ma wsparcie Yamala a Ferra kolek nie pomaga temu Martinowi
0
Ogladanie Yamala to przyjemność. Ter Stegen tragedia znowu