Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk dobrze też podsumowali temat Gundogana, ale tu 3/4 społeczności musi ponarzekać
1
@JoeSatriani oczywiście że sie naucza gry z kontry, bo to żadna filozofia. Czym było podanie Yamala do Ferrana jak nie kontrą? Tak samo wejście Pau Victor pressing podanie do Lewego i sytuacja. To właśnie Gundogan tego nie mogl sie nauczyć, nie wiem czy ogladales presezon ale na Milan wyszedl w pierwszym, nie kumal pressingu, jak mial piłkę to polowe podań zagrywal do tylu, zupelne przeciwieństwo tego co robi Casado. Straciliśmy wtedy dwa gole i Flick wpuscil po przerwie za niego Bernala.
Zobacz jak gra Hiszpania, zupełne przeciwieństwo Xavinety a mamy przeciez 1/3 ich składu u siebie.
1
@JoeSatriani właśnie pomysłem Flicka jest nacisk, pod presja rywal traci piłkę a Ty ja szybko zagrywasz i masz sytuacje, zamiast 300 razy klepac do obrońców, wzdłuż i wszerz i mieć 1 sytuacje na mecz. I to bylo widac w presezonie i w drugiej polowie z Valencia. Zobacz jak Lewy zaczął nagle funkcjonować. Narzekacie na sriki take a dalej to samo chcecie grać z tymi samymi piłkarzami
0
Jutro będziemy kupować Rodrygo za 180 mln (wartość wg redakcji rm.pl) u nas będzie miał swój człon w tridente, bo do BMV sie nie łapie
0
@LambiPL nie mają szans walczyć o najwyższe cele ze swoja polityką okrojona do Basków
0
@Roobo Grosicki
0
Egoiści, nie patrzą na to, że on tam sie nie rozwinie, nic nie wygra poważnego. W Barcy przynajmniej na lige ma szanse, a przy dobrych wiatrach Flicka może i LM za jakiś czas. Ale lepiej go ukiśić dla własnych chorych ambicji
0
@HypeR każdy ma prawo do wlasnego zdania a nie glupie zaczepki, tak uważam. Gra w pomocy to nie tylko asysty co jakoś czas a cały wachlarz innych rzeczy
0
@HypeR najlepszy jest Yamal, on mial dyrygowac pomoca a nasza gra w pomocy była gównem, a Gavi zapierdalal za 10 w pressingu az sie połamał
1
@HypeR bo wy jeden za drugim powtarzacie jak ameby, na angielskich postach co najmniej polowa osób pisze, ze to dobra decyzja. Kiedyś wam nie pasowalo trzymanie starych amigosow a teraz płacz, że odchodzi wiekowy piłkarz
0
@HypeR wy wiecie lepiej niż zarząd i trener, komedia
0
@Salchent ale swoje zarabia i odszedl stamtąd za darmo i widocznie nie wyobrażają sobie za niego płacić drugi raz
0
@Salchent według mnie to ukłon ze strony Pepa do niego, a nie jakiś transfer dla nich niezbędny
0
@LukaszFan Yldiz to świetny talent co pokazal na Euro, ale Yamal zmiażdżył ich i zasłużył
1
@TheNekro94 bo pewnie City by go nie chcialo za hajs
0
@Hindus ma sporo asyst i gorszych kolegów
0
@KacperVEB sport, na twitterze podawali
1
Skoro Athletic sie odgraża Barcelonie, że jeśli wpłacą klauzule to coś tam, to znaczy że Nico im dalej nie zagwarantowal pozostania xD komedia. Oczywiście to tylko pismaki i o czymś pisać muszą
0
@MarFan 95% komentarzy to jest kopiuj wklej, jakby nie mieli własnego zdania. De Jonga tez tak bronili a teraz kazdy po nim jedzie
1
@DLFCB Shakira na dyrektora sportowego, będzie kusić pilkarzy
2
@Pawel13sz Jeszcze Chiesa i będzie git
0
@analitykTaktyki przecież nie da sie kogoś na siłę sprzedać, ile można tłumaczyć
0
@Salchent zwolnił Xaviego
2
@patrykzmc2000 trybuny, mamy sporo pomocników
0
@MalanFCB zobaczymy, to samo pisali o Bernalu i Casado
4
Wole oglądać Pedriego, Fermina, Gaviego, Casado, Torre, Olmo , Bernala, może poza De Jongiem, ale serio skończyć to klepanie z obrońcami a to właśnie grał Gundogan z Milanem i zostal zmieniony jako pierwszy w przerwie. Taka prawda, że nie robi w defensywie a jego braki w City tuszował Rodri! My takich pilkarzy jak Rodri nie posiadamy.
Jeszcze przy wpisie o rezygnacji z repry sam napsial, że czul zmęczenie w ciele po sezonie.
3
a to co za news z dupy
0
@Debfc a po kontuzjach jak sie wdraża od razu czy potrzebuje ogrania?
2
Jedyna sensowna teoria o tym Leao, to jest postrach na Nico, żeby chciał dołączyć teraz
0
Liczbami sie nie broni, więc czym? Ktoś go ogląda?