3

@Kapitan hawk dobrze też podsumowali temat Gundogana, ale tu 3/4 społeczności musi ponarzekać

1

@JoeSatriani oczywiście że sie naucza gry z kontry, bo to żadna filozofia. Czym było podanie Yamala do Ferrana jak nie kontrą? Tak samo wejście Pau Victor pressing podanie do Lewego i sytuacja. To właśnie Gundogan tego nie mogl sie nauczyć, nie wiem czy ogladales presezon ale na Milan wyszedl w pierwszym, nie kumal pressingu, jak mial piłkę to polowe podań zagrywal do tylu, zupelne przeciwieństwo tego co robi Casado. Straciliśmy wtedy dwa gole i Flick wpuscil po przerwie za niego Bernala.
Zobacz jak gra Hiszpania, zupełne przeciwieństwo Xavinety a mamy przeciez 1/3 ich składu u siebie.

1

@JoeSatriani właśnie pomysłem Flicka jest nacisk, pod presja rywal traci piłkę a Ty ja szybko zagrywasz i masz sytuacje, zamiast 300 razy klepac do obrońców, wzdłuż i wszerz i mieć 1 sytuacje na mecz. I to bylo widac w presezonie i w drugiej polowie z Valencia. Zobacz jak Lewy zaczął nagle funkcjonować. Narzekacie na sriki take a dalej to samo chcecie grać z tymi samymi piłkarzami

0

Jutro będziemy kupować Rodrygo za 180 mln (wartość wg redakcji rm.pl) u nas będzie miał swój człon w tridente, bo do BMV sie nie łapie

0

@LambiPL nie mają szans walczyć o najwyższe cele ze swoja polityką okrojona do Basków

0

@Roobo Grosicki

0

Egoiści, nie patrzą na to, że on tam sie nie rozwinie, nic nie wygra poważnego. W Barcy przynajmniej na lige ma szanse, a przy dobrych wiatrach Flicka może i LM za jakiś czas. Ale lepiej go ukiśić dla własnych chorych ambicji

0

@HypeR każdy ma prawo do wlasnego zdania a nie glupie zaczepki, tak uważam. Gra w pomocy to nie tylko asysty co jakoś czas a cały wachlarz innych rzeczy

0

@HypeR najlepszy jest Yamal, on mial dyrygowac pomoca a nasza gra w pomocy była gównem, a Gavi zapierdalal za 10 w pressingu az sie połamał

1

@HypeR bo wy jeden za drugim powtarzacie jak ameby, na angielskich postach co najmniej polowa osób pisze, ze to dobra decyzja. Kiedyś wam nie pasowalo trzymanie starych amigosow a teraz płacz, że odchodzi wiekowy piłkarz

0

@HypeR wy wiecie lepiej niż zarząd i trener, komedia

0

@Salchent ale swoje zarabia i odszedl stamtąd za darmo i widocznie nie wyobrażają sobie za niego płacić drugi raz

0

@Salchent według mnie to ukłon ze strony Pepa do niego, a nie jakiś transfer dla nich niezbędny

0

@LukaszFan Yldiz to świetny talent co pokazal na Euro, ale Yamal zmiażdżył ich i zasłużył

1

@TheNekro94 bo pewnie City by go nie chcialo za hajs

0

@Hindus ma sporo asyst i gorszych kolegów

0

@KacperVEB sport, na twitterze podawali


1

Skoro Athletic sie odgraża Barcelonie, że jeśli wpłacą klauzule to coś tam, to znaczy że Nico im dalej nie zagwarantowal pozostania xD komedia. Oczywiście to tylko pismaki i o czymś pisać muszą

0

@MarFan 95% komentarzy to jest kopiuj wklej, jakby nie mieli własnego zdania. De Jonga tez tak bronili a teraz kazdy po nim jedzie

1

@DLFCB Shakira na dyrektora sportowego, będzie kusić pilkarzy

2

@Pawel13sz Jeszcze Chiesa i będzie git

0

@analitykTaktyki przecież nie da sie kogoś na siłę sprzedać, ile można tłumaczyć

0

@Salchent zwolnił Xaviego

2

@patrykzmc2000 trybuny, mamy sporo pomocników

0

@MalanFCB zobaczymy, to samo pisali o Bernalu i Casado

4

Wole oglądać Pedriego, Fermina, Gaviego, Casado, Torre, Olmo , Bernala, może poza De Jongiem, ale serio skończyć to klepanie z obrońcami a to właśnie grał Gundogan z Milanem i zostal zmieniony jako pierwszy w przerwie. Taka prawda, że nie robi w defensywie a jego braki w City tuszował Rodri! My takich pilkarzy jak Rodri nie posiadamy.
Jeszcze przy wpisie o rezygnacji z repry sam napsial, że czul zmęczenie w ciele po sezonie.

3

a to co za news z dupy


0

@Debfc a po kontuzjach jak sie wdraża od razu czy potrzebuje ogrania?

2

Jedyna sensowna teoria o tym Leao, to jest postrach na Nico, żeby chciał dołączyć teraz

0

Liczbami sie nie broni, więc czym? Ktoś go ogląda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?