Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 też jestem za tym ale jak zarzad sie uprze..
1
@KamQiX ogólnie krój tego stroju źle wygląda na piłkarzach, nigdy mi sie nie podobały
0
@homeins tak, ogólnie kase mamy jakaś ale sa problemy z rejestracja, a na to sie składają zyski za sezon, długi itd. więc za rok będą nowe zyski i miejsce a sa jeszcze kontrakty z Nike niepodpisane
0
@Gaucho w kogoś takiego bym poszedl, jakis mlody talent a za rok Nico. Z reguły ci mlodzi nie sa tacy drodzy
0
jeśli chodzi o tych LS to nie ma na rynku jakiś mlodych zawodnikow, tzw talentów, coś jak wtedy gdy interesowalismy sie Gulerem. Nie głośne nazwisko ale ciekawy zawodnik? A nie jakiś Leao za 100 mln
4
Bzdury, poczekać na Nico za rok i na spokojnie sie go zarejestruje raczej. Najlepszy skrzydlowy do wyjęcia obecnie to Nico.
0
@FCB24 ja w niego wierze nadal
0
@jacobFCB jutro ma być jakies demo, wyszukaj na steam
0
@jacobFCB jakoś na początku roku były pierwsze gameplaye. Ogólnie gra jest tworzona z rok lub dwa obecnie a wyjdzie w tym roku
0
@KrwawiaceoczyVEB jak odpali to po prostu wróci, to co będą z tego mieć?
2
The sims przy tym to 200 lat za murzynami haha, EA ma problem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Aragorn33 on nie jest zbyt bystry, co pokazał akcją z Messim
1
@norbi77 oni byli tacy pewni że wszystko bedzie git. Nie bedzie, bo każdy dobry pilkarz chce błyszczeć a oni we 3 grają na jednej pozycji. Bellingham im też wczoraj zwracal uwagę
0
@Encore tylko to że tak powiedzial to też gowno źródło jak o slowach Nico, że ktoś cos usłyszał
1
@Ronad10 póki co robi robote czy z lawki czy w podstawie, na lewym skrzydle, na prawym, a to 9
0
@macio_944 ile ja sie naczytałem, że Atleti to największy rywal Realu a Barca daleko w tyle. Kubeł zimnej wody na ich zapatrzone w siebie ryje
5
Ten Pau Victor szczególnie wzbudza ciekawość. Coś mi sie wydaje że niedługo debiut w kadrze. Nie mają napastników
0
@adamek20151 i te i te tak samo głupie
2
@Gibbon_FCB na szczęście Fermin podał tip
0
@Lucyfffer otóż Pau Victor ktory jest duzo lepszy niz Roque
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale bramki strzelają
0
Danjuma ladny gol
0
@beter2 budową teraz przypomina Dembele, oby usadzil Sardine
0
@Lucyfffer Ancelotti nie będzie zmienial tych gwiazdorow, a jeszcze jest Brahim wiec ta dwojka sobie nie pogra, a Barca nie musi na to patrzeć bo wychowujemy lepszych. Juz pisza o wypożyczeniu Endricka
0
@Lucyfffer gówno dostaną a nie szanse. Guler juz jest piłkarzem na pierwszy sklad w topowych klubach, wchodzi na 3 minuty
0
@Kondziubarca przecież gra tam u Flicka, czy inne mecze oglądamy
0
@kamilop Raphinha
0
@LukaszFan nie łapie urazow bo nie biega tyle co Olmo