0

@MesQueUnClub_87 też jestem za tym ale jak zarzad sie uprze..

1

@KamQiX ogólnie krój tego stroju źle wygląda na piłkarzach, nigdy mi sie nie podobały

0

@homeins tak, ogólnie kase mamy jakaś ale sa problemy z rejestracja, a na to sie składają zyski za sezon, długi itd. więc za rok będą nowe zyski i miejsce a sa jeszcze kontrakty z Nike niepodpisane

0

@Gaucho w kogoś takiego bym poszedl, jakis mlody talent a za rok Nico. Z reguły ci mlodzi nie sa tacy drodzy

0

jeśli chodzi o tych LS to nie ma na rynku jakiś mlodych zawodnikow, tzw talentów, coś jak wtedy gdy interesowalismy sie Gulerem. Nie głośne nazwisko ale ciekawy zawodnik? A nie jakiś Leao za 100 mln

4

Bzdury, poczekać na Nico za rok i na spokojnie sie go zarejestruje raczej. Najlepszy skrzydlowy do wyjęcia obecnie to Nico.

0

@FCB24 ja w niego wierze nadal

0

@jacobFCB jutro ma być jakies demo, wyszukaj na steam

0

@jacobFCB jakoś na początku roku były pierwsze gameplaye. Ogólnie gra jest tworzona z rok lub dwa obecnie a wyjdzie w tym roku

0

@KrwawiaceoczyVEB jak odpali to po prostu wróci, to co będą z tego mieć?

2

The sims przy tym to 200 lat za murzynami haha, EA ma problem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Aragorn33 on nie jest zbyt bystry, co pokazał akcją z Messim

1

@norbi77 oni byli tacy pewni że wszystko bedzie git. Nie bedzie, bo każdy dobry pilkarz chce błyszczeć a oni we 3 grają na jednej pozycji. Bellingham im też wczoraj zwracal uwagę

0

@Encore tylko to że tak powiedzial to też gowno źródło jak o slowach Nico, że ktoś cos usłyszał

1

@Ronad10 póki co robi robote czy z lawki czy w podstawie, na lewym skrzydle, na prawym, a to 9

0

@macio_944 ile ja sie naczytałem, że Atleti to największy rywal Realu a Barca daleko w tyle. Kubeł zimnej wody na ich zapatrzone w siebie ryje

5

Ten Pau Victor szczególnie wzbudza ciekawość. Coś mi sie wydaje że niedługo debiut w kadrze. Nie mają napastników

0

@adamek20151 i te i te tak samo głupie

2

@Gibbon_FCB na szczęście Fermin podał tip

0

@Lucyfffer otóż Pau Victor ktory jest duzo lepszy niz Roque

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale bramki strzelają

0

Danjuma ladny gol

0

@beter2 budową teraz przypomina Dembele, oby usadzil Sardine

0

@Lucyfffer Ancelotti nie będzie zmienial tych gwiazdorow, a jeszcze jest Brahim wiec ta dwojka sobie nie pogra, a Barca nie musi na to patrzeć bo wychowujemy lepszych. Juz pisza o wypożyczeniu Endricka

0

@Lucyfffer gówno dostaną a nie szanse. Guler juz jest piłkarzem na pierwszy sklad w topowych klubach, wchodzi na 3 minuty

0

@Kondziubarca przecież gra tam u Flicka, czy inne mecze oglądamy

0

@kamilop Raphinha

0

@LukaszFan nie łapie urazow bo nie biega tyle co Olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?