1

@SinMistico Dani Rodriguez 19, Unai Hernandez 19. Dani byl na Euro 19 i przez to go ominal presezon z Flickiem

1

@norbi77 na murarzy będzie im ciężej coś mi sie zdaje

0

@Fake69 poszli na rezonans, ale to tak skomplikowane przypadki, że rozwikłanie tych badań zajmie tygodnie

0

@LambiPL miał lepsze liczby od Raphinhi w sowim najgorszym sezonie grając 3 x mniej

0

@MalanFCB fizycznie na treningach bardzo dobrze wygladal co stwierdzal sam Flick

2

@Kgorecki2500 to pewnie mężczyzna (bez urazy to ironia)

2

Sevilla stracila Nesiriego, jest Pimienta może tam

0

@Rhaan sztab medyczny jest nówka sztuka, na razie nie zapeszając jest git

0

@FcPortoFan1999 a może to właśnie kobiety grają i dlatego taki poziom

0

@barteq wrócili

1

@Rhaan niby dzisiaj byl rezonans kontuzjowanych ale nic niewiadomo co wyszło

1

@JimMorrisonFCB a to też, czekamy na jedyny normalny sport, piłka nożna

4

Fajnie jest nie oglądać tych Igrzysk i mieć to w dupie, polecam

0

@michal26 płci nie określa poziom testosteronu a co najwyżej chromosomy

0

Można sie dowiedzieć na tej stronie czy Pau Victor jest członkiem pierwszej drużyny?

0

@LukaszFan nie ma opcji, że ta dwojka wytrzyma sezon z taka ilością minut w nogach, a najważniejsze mecze sa pod koniec sezonu, zobaczymy

0

Real podchodzi do sezonu z dwójką zdrowych obrońców, Vallejo i Alabą który nie wiadomo kiedy wróci. Przy dobrych wiatrach mają do rozegrania okolo 70 meczy w sezonie, więc dwojka podstawowych stoperow zakreci sie w okolicach 5000 minut na sztuke

0

@TR3YWAY pod mniejsza presja może odpalic, ma 19 lat i pole do rozwoju
@Szklaner tez moze byc, ale najlepiej by zostal w Hiszpanii i sie dalej aklimatyzował

0

Roque nie na sprzedaz, tylko wypożyczenie. Dalbym go do Sevilli


1

Athletic znowu przewalil w towarzyskim, ostatnio też przegrali. Wcześniej z Astona Villa 3 - 2


0

Ale te totki mają brzydkie stroje

0

@MalanFCB mial swoje 5 minut. W niczym nie byl lepszy od Fatiego jak poszedl na wygnanie, mial liczby gorsze

2

@MalanFCB a Ferran 5 fatalnych sezonow w City

0

@dzefrej234 dwa nazwiska sa w Hiszpanii

0

Pierwszy trening Daniego Olmo Carvajala


0

Silva nie strzela karnego i do kogo pretensje? Dobrze ze go Barca nie kupila

0

Bernardo Silva marzenie Xaviego, szczerze to Olmo z gry jest ciekawszy

0

@Kamiloza91 Barca i Atleti

0

Ładna akcja Garnacho

0

Naogladalem sie Barcy w presezonie i teraz te zespoly takie powolne sie wydają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?