0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

On i Torre powalczą o sklad i konkurencja im dobrze zrobi.

0

@HypeR źle i do tego wbiegl z lokciem w polu karnym w napastnika, cudem nie bylo karnego, zawalil przy golu dla Japonii ale byl spalony milimetrowy

1

Ładnie zasadził Fermin, chyba jego najlepszy gol

0

@kuz pytanie chcesz na Cubarsim budowac obrone w takiej formie?

2

@kuz to niech gra za to że ma 17 lat, jak piłkarz nie ma formy to ława bez wzgledu na wiek, a on gra gorzej od podpisania kontraktu co martwi

0

Ale ten Cubarsi elektryczny, to powinien byc karny chyba

5

Fermin to taki nasz Bellingham, malo konkretow ale te gole strzela

0

@ShawnC Flick wcale nie musi grac 4 3 3, juz testuje warianty w USA

0

@Who_you_mam pompuja go bo przy Mbappe to tamten wygra i będzie kwas w szatni, wiec ostatnia szansa dla Viniciusa

0

@Cvzx glupity ouszesz, tak jakby każdy juz jako junior mial wymaitac. On ma 21 lat i może teraz odpalil. Ma wszystko przyjecie kierunkowe, strzal, podanie prostopadle. Fermin ma tylko strzal i wyjscie na pozycje i duzo gorszą technike

0

@Gaz ostatni, bo Fati skrocil wakacje i podoba sie Flickowi a o Torresie nie wiemy nic i będzie bez presezonu
@ShawnC on walczy o sklad i tym pokazuje że mu nie zależy co zreszta widać w jego grze

1

Torres tak sie nagral i jest taki zajebisty, że nadal na wakacjach. Będzie ostatni w hierarchi do gry u Flicka


0

Wyjazd na igrzyska to glupia decyzja i za szybko tego nie nadrobi. Taki Torre w meczu z City to kilka klas wyżej niz Fermin jakby utrzymal forme.

4

Kounde na kapitana

1

@Andi18 lepszy Flick niż Nico czy Olmo z Xavim u sterów wiec tak nie beczcie o te transfery

2

@blakkudium coś czuje że zawojuje ŚO w tym sezonie

1

@blakkudium Agüero

0

@BORO_12 podobno gracz powyzej 23 r z nie moze byc zarejestrowany w zespole rezerw. A fati tez nie jest zarejestrowany i gracze z wypożyczenia

0

@BORO_12 daj źródło w takim razie

0

@BORO_12 gdzie ta informacja? On konczy 23 lata w tym roku wiec nie może byc tam zarejestrowany z tego co wiem

0

@Kinginiesta nie. To gracz do pierwszej drużyny

0

@Patrykoss11 cienias z wielkim ego, w serialu o la liga można to zobaczyć

1

@4drian0 Pau Victor to co?

5

@karci0 wystarczy obejrzeć filmy z treningów na youtube. Jak nie widzisz rożnicy to masz problem

6

Krótko z Xavim. Casado wygryzie De Jonga bardzo szybko.

4

Może on jest spalony osychicznie po tym co robil z nim Xavi. Jak sie na niego patrzy gdy gra to jest bardzo zestresowany i spięty

0

@kanver_ Victor to tranafer do podstawy a nie do Barcy B

0

@Kubsoleon on ma teraz brutto 10 w Bilbao to jak
@Eto'o9 R10 ale wiesz że takiemu Yamalowi tez wtedy musisz tyle dać? Pomimo wieku on juz jest lepszy niz Nico

0

@pt9 taki Vinicius zarabia 8 a już coś wiecej pokazał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?