Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
On i Torre powalczą o sklad i konkurencja im dobrze zrobi.
0
@HypeR źle i do tego wbiegl z lokciem w polu karnym w napastnika, cudem nie bylo karnego, zawalil przy golu dla Japonii ale byl spalony milimetrowy
1
Ładnie zasadził Fermin, chyba jego najlepszy gol
0
@kuz pytanie chcesz na Cubarsim budowac obrone w takiej formie?
2
@kuz to niech gra za to że ma 17 lat, jak piłkarz nie ma formy to ława bez wzgledu na wiek, a on gra gorzej od podpisania kontraktu co martwi
0
Ale ten Cubarsi elektryczny, to powinien byc karny chyba
5
Fermin to taki nasz Bellingham, malo konkretow ale te gole strzela
0
@ShawnC Flick wcale nie musi grac 4 3 3, juz testuje warianty w USA
0
@Who_you_mam pompuja go bo przy Mbappe to tamten wygra i będzie kwas w szatni, wiec ostatnia szansa dla Viniciusa
0
@Cvzx glupity ouszesz, tak jakby każdy juz jako junior mial wymaitac. On ma 21 lat i może teraz odpalil. Ma wszystko przyjecie kierunkowe, strzal, podanie prostopadle. Fermin ma tylko strzal i wyjscie na pozycje i duzo gorszą technike
0
@Gaz ostatni, bo Fati skrocil wakacje i podoba sie Flickowi a o Torresie nie wiemy nic i będzie bez presezonu
@ShawnC on walczy o sklad i tym pokazuje że mu nie zależy co zreszta widać w jego grze
1
Torres tak sie nagral i jest taki zajebisty, że nadal na wakacjach. Będzie ostatni w hierarchi do gry u Flicka
0
Wyjazd na igrzyska to glupia decyzja i za szybko tego nie nadrobi. Taki Torre w meczu z City to kilka klas wyżej niz Fermin jakby utrzymal forme.
4
Kounde na kapitana
1
@Andi18 lepszy Flick niż Nico czy Olmo z Xavim u sterów wiec tak nie beczcie o te transfery
2
@blakkudium coś czuje że zawojuje ŚO w tym sezonie
1
@blakkudium Agüero
0
@BORO_12 podobno gracz powyzej 23 r z nie moze byc zarejestrowany w zespole rezerw. A fati tez nie jest zarejestrowany i gracze z wypożyczenia
0
@BORO_12 daj źródło w takim razie
0
@BORO_12 gdzie ta informacja? On konczy 23 lata w tym roku wiec nie może byc tam zarejestrowany z tego co wiem
0
@Kinginiesta nie. To gracz do pierwszej drużyny
0
@Patrykoss11 cienias z wielkim ego, w serialu o la liga można to zobaczyć
1
@4drian0 Pau Victor to co?
5
@karci0 wystarczy obejrzeć filmy z treningów na youtube. Jak nie widzisz rożnicy to masz problem
6
Krótko z Xavim. Casado wygryzie De Jonga bardzo szybko.
4
Może on jest spalony osychicznie po tym co robil z nim Xavi. Jak sie na niego patrzy gdy gra to jest bardzo zestresowany i spięty
0
@kanver_ Victor to tranafer do podstawy a nie do Barcy B
0
@Kubsoleon on ma teraz brutto 10 w Bilbao to jak
@Eto'o9 R10 ale wiesz że takiemu Yamalowi tez wtedy musisz tyle dać? Pomimo wieku on juz jest lepszy niz Nico
0
@pt9 taki Vinicius zarabia 8 a już coś wiecej pokazał