0

@Demollation masz


0

@MesQueUnClub_87 póki co bylo info, że Flick jest zaskoczony Fatim pozytywnie. A Ferrana nawet nie widział i myślę że ten drugi będzie gral mniej. To nie Xavi ktory mial pupilków

0

@MesQueUnClub_87 przecież będzie rezerwowym tak czy tak. Ty chcesz grać jedenastka caly czas? A kontuzje?

0

@Yamal_Williams o nikogo nie chodzi, kręcą wami jak gównem w przeremblu ci pseudodziennikarze zarabiajacy od posta

0

@blakkudium jak takie sranie tych smiesznych dziennikarzy irytuje i ten caly BI który to kopiuje i sie podnieca.
Coś wiem ale nie powiem, banda debili

0

@Murazor Niby Flick na razie go chwali ale zobaczymy w grze

0

@Juan007 no nie wiem, klub co roku ma przychody chociażby z biletów, koszulek, praw telewizyjnych, rozgrywek jak LM

0

Fatiego koszulek nie ma nawet w sklepie Barcy na stronie. Jak chce zostać to będzie musiał naprawdę coś pokazać w tym USA.

0

@Katalończyk 99 Nike ma Mbappe i inne marki a daje akurat Nico na plakaty

0

Jak to wygląda w ffp, my w końcu nie mamy kasy czy limitu?

1

@PatrychoO nie psuj narracji

8

Co wy na to


0

@Darek_Maruszczak dobra, faktycznie, moj błąd

0

Czyli będą czekać do 18 stki, która przypada w trakcie okienka, kiedy to będzie wolnym agentem? Klub zajebiscie zabezpieczył tą sprawę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 No i dlatego ciekawe co te wszystkie mądrale powiedza jak zażąda nawet te 15 brutto, tyle co Fati albo będzie odchodził

1

Oficjalnie Yoro w Manu

0

@Kgorecki2500 Mendes Mendesem, ale Yamal czy jego rodzina takie rzeczy z agentem omawiają

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli nawet to będzie błąd klubu bo można go bylo trzymać w rezerwach aż do 18 stki ale komuś sie spieszyło

1

@Roobo Wg Caplogoy 1,670 000 brutto. Nie mam pojęcia czy to prawda.
Jeśli chce podwyżkę to od razu z przedłużeniem

0

Zasługuje na więcej, ale zaczyna sie. I ile byście mu dali?


0

@Rust_Cohle no wstyd, ale Barca domówki ma okropne przez te logo spotify wielkości satelity

3

PSG ma fajne treningówki


0

@Hindus Dembele chyba nie miał takiego zarostu, podobne to ale wątpię.
Może to faktycznie Dembele w końcu Nike to amerykanie

0

@Hindus chodzi mi o celowe nie pokazywanie twarzy, bo to może być AI albo jakoś model

0

To zdjęcie to jakaś zagadka? Williams? To nie jest ani Balde ani Fati


0

Flick robi robote na treningach, wystarczy pooglądać te, a to co robił Xavi

0

@Jonyx czy dyskusje z sędzia cokolwiek, kiedykolwiek dały

0

@MichalZZZ ale w jakim kraju obojętnie?

1

@FCB_dimiC nie zesraj się, u mnie link dobrze działa.
@Rust_Cohle ulany Fati to przeszłość ale tak sie kończy brak argumentów. Masz kolejne do fapania xD
https://zapodaj.net/plik-YLw13q8JIj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?