Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wróci do formy to Gavi, to jego miejsce, on kocha defensywe
3
@Arden chłop u Flicka i bez Flicka
0
@Pawci023x tak może, kanały mają różne częstotliwości
0
@Shoxxu Ansu wcale nie musi biegać po skrzydle
3
Jak za kase to jest ostatni moment by na nim zarobić i zaoszczędzić na pensji wiec przybliży nas to do Williamsa
0
@marcin62 tak było od zawsze u nas gralo sie na podwórku, obok byl orlik dla jakichś klubów czyli wstęp tylko platny, używany raz w tygodniu
4
@Kapitan hawk za to komentarzy na temat Barcy bankruta w uj
3
@Kapitan hawk i oczywiście do ciebie sie nie przypieprzą bo się boją chyba xd
0
@Juan007 jak Yamal sie nie zgodzi to rozumiem, że jestes za sprzedażą
1
Co w tym nowego, od miesięcy sa informacje, że po presezonie zadecyduje Flick
6
Mądry kot
https://x.com/majeliskucing/status/1814605488446677239
0
@Amidamaru znowu ten madryciak przyszedl sie podniecać madrytem na la ramble
1
@blakkudium fajnie gral na Copa
2
@natanvip ciekawe ile dasz Yamalowi teraz i czy będziesz sie buntowal jak mu dadzą 15 mln
0
@Messibestplayerintheworld News pod tytulem zarobek na idiotach
0
Co z oficjalna oferta za Olmo? To wszystko byly gówno fejki?
0
Nie jest głupi i tam nie pójdzie mając tak dobry trening fizyczny jaki zapewnia mu Flick. Pójście do kolejnego amatora jakim jest Pimienta to głupota totalna.
0
@ProMILs nie pare podan a wyprowadzenie pilki w stylu Cubarsiego
0
@FCB_dimiC taką jak Vinicius na Euro?
0
@AlexDark00 skończcie z tym Gavim pominąłem go bo jest rok bez gry i jego forma będzie na pewno bardzo slaba w pierwszych miesiącach, hejterzy juz zacieraja rączki. Gavi to byl nasz najlepszy pilkarz do kontuzji i wiele razy to pisałem
0
@Stinger_ Wyznacznikiem jest trener De la fuente, który zna sie na swoim fachu a nie wuefista Southgate który grał najgorsza piłkę na euro, gorsza od Polski. Wiem że każdego będziemy teraz pompować, ale Fermin poza golem, strzałem, walecznością z piłką przy nodze nie pokazal nic wielkiego i to musi nadrobić. Jest średni poki co więc nie ma sensu ta dyskusja, nie twierdze, ze slaby a średni bo tak jest. Każdy ze szkółki może wygryźć tych asów z pomocy. I twierdze tak na podstawie ogladania rezerw w końcówce sezonu
0
@Kamil689 i pojechal sobie na IO tracac presezon a ma braki w technice i nie tylko. Na Euro prawie nie powachal murawy to jest wyznacznik jak jest dobry
1
@Azazel_Pazuzu Kto Gaviego liczy po roku bez gry, troche mózgu użyj
0
@Mocher I bardzo dobrze przereklamowani pilkarze poza Cubarsim i średniawym na razie Ferminem. Niech buduje z Casado i Bernala, Faye i gorsi nie będą
1
Ciekawy grajek ten Yoro, już zadebiutowal. Real ma czego żałować
4
Barca chce Nico do końca przyszlego tygodnia widzieć u siebie
2
Zabłądziłem na twitterze
1
@michal26 Balde ma być dzikiem u Flicka, kto Ci więcej potrzebny? W razie czego jest Fort
0
@RosjaninBut oni wypuszczają te plotki dla zarobku i to samo robi BI kopiując to
1
@RosjaninBut mnie śmierdzą te fejki od BI