0

Jak wróci do formy to Gavi, to jego miejsce, on kocha defensywe

3

@Arden chłop u Flicka i bez Flicka

0

@Pawci023x tak może, kanały mają różne częstotliwości

0

@Shoxxu Ansu wcale nie musi biegać po skrzydle

3

Jak za kase to jest ostatni moment by na nim zarobić i zaoszczędzić na pensji wiec przybliży nas to do Williamsa

0

@marcin62 tak było od zawsze u nas gralo sie na podwórku, obok byl orlik dla jakichś klubów czyli wstęp tylko platny, używany raz w tygodniu

4

@Kapitan hawk za to komentarzy na temat Barcy bankruta w uj

3

@Kapitan hawk i oczywiście do ciebie sie nie przypieprzą bo się boją chyba xd

0

@Juan007 jak Yamal sie nie zgodzi to rozumiem, że jestes za sprzedażą

1

Co w tym nowego, od miesięcy sa informacje, że po presezonie zadecyduje Flick

6

0

@Amidamaru znowu ten madryciak przyszedl sie podniecać madrytem na la ramble

1

@blakkudium fajnie gral na Copa

2

@natanvip ciekawe ile dasz Yamalowi teraz i czy będziesz sie buntowal jak mu dadzą 15 mln

0

@Messibestplayerintheworld News pod tytulem zarobek na idiotach

0

Co z oficjalna oferta za Olmo? To wszystko byly gówno fejki?

0

Nie jest głupi i tam nie pójdzie mając tak dobry trening fizyczny jaki zapewnia mu Flick. Pójście do kolejnego amatora jakim jest Pimienta to głupota totalna.

0

@ProMILs nie pare podan a wyprowadzenie pilki w stylu Cubarsiego

0

@FCB_dimiC taką jak Vinicius na Euro?

0

@AlexDark00 skończcie z tym Gavim pominąłem go bo jest rok bez gry i jego forma będzie na pewno bardzo slaba w pierwszych miesiącach, hejterzy juz zacieraja rączki. Gavi to byl nasz najlepszy pilkarz do kontuzji i wiele razy to pisałem

0

@Stinger_ Wyznacznikiem jest trener De la fuente, który zna sie na swoim fachu a nie wuefista Southgate który grał najgorsza piłkę na euro, gorsza od Polski. Wiem że każdego będziemy teraz pompować, ale Fermin poza golem, strzałem, walecznością z piłką przy nodze nie pokazal nic wielkiego i to musi nadrobić. Jest średni poki co więc nie ma sensu ta dyskusja, nie twierdze, ze slaby a średni bo tak jest. Każdy ze szkółki może wygryźć tych asów z pomocy. I twierdze tak na podstawie ogladania rezerw w końcówce sezonu

0

@Kamil689 i pojechal sobie na IO tracac presezon a ma braki w technice i nie tylko. Na Euro prawie nie powachal murawy to jest wyznacznik jak jest dobry

1

@Azazel_Pazuzu Kto Gaviego liczy po roku bez gry, troche mózgu użyj

0

@Mocher I bardzo dobrze przereklamowani pilkarze poza Cubarsim i średniawym na razie Ferminem. Niech buduje z Casado i Bernala, Faye i gorsi nie będą

1

Ciekawy grajek ten Yoro, już zadebiutowal. Real ma czego żałować


4

Barca chce Nico do końca przyszlego tygodnia widzieć u siebie


2

Zabłądziłem na twitterze


1

@michal26 Balde ma być dzikiem u Flicka, kto Ci więcej potrzebny? W razie czego jest Fort

0

@RosjaninBut oni wypuszczają te plotki dla zarobku i to samo robi BI kopiując to

1

@RosjaninBut mnie śmierdzą te fejki od BI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?