Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cucurella i Morata najlepsi
0
Przyjście Nico to dla nas dodatkowy plus, żeby nie bylo problemów z kontraktem Lamala. Jak on podpisze na 6 lat to jego brat też
2
@Gaz bo Ty tylko na sztuczki patrzysz a nie na pożyteczność. Yamal jest królem asyst euro a mialby ich więcej gdyby nie marnowali jego podań. Poza tym wiek jest bardzo ważny bo wciąż rozwija fizyczność i umiejętności pilkarskie. Gra w piłkę krócej o 5 lat niz Neymar gdy przychodzil do Europy
1
@sokot już nawet Hiszpanie jak Carvajal skarżą sie na brak Hiszpanów w Realu, ciekawe jak tamtejsi kibice z Hiszpanii
0
@Gaz półka wyżej bo w jakim wieku on gral w Europie, co ty porównujesz
0
@MesQueUnClub_87 nie dlatego jak wygląda a jaki jest, każdy go chwali za charakter i waleczność
11
@Kgorecki2500 nie, bo Bellingham nie wygral
3
Na notatniku o żadnej fecie nawet nie wspomnieli, to sie nazywa ból dupy
1
@Kgorecki2500 jest Fort i Julian Araujo
1
Ale Gavi to taki poważny gość jak na swoj wiek na tej scenie. Dać mu opaske od przyszlego sezonu i tyle
4
@NoziX1 bo go w kadrze kochaja i ma chatakter a w dodatku byl waznyw eliminacjach
0
Cucurella fajny wariat może kiedys do Barcy powrót
0
Jakies mendy juz buczaly na Gaviego
2
Yamal największy aplauz
5
Zlota pilka dla Rodriego krzyczą
0
Oby Gaviego oszczedzili bo smutno będzie
0
Morata sie marnuje w tej piłce, to showman
1
Hiszpany sobie śpiewają na scenie, teraz Carvajal xD
1
Macie bo tutaj nawet linka nikt nie podal
https://www.youtube.com/live/siu4_Zyzb5E?si=ZdSpTLuiHvJvTVum
0
Ale impreza w Madrycie
8
Zasługuje by zostać.
Najlepiej pozbyć sie Ferrana tylko jak
0
@takisobiektos no jak widac Rodri nie chce grac a na pewno nie tyle
0
@Tasde Trener tez ma znaczenie a nie tylko zawodnicy, z jakimś Southgatem by pewnie nic nie ugrali
0
Teraz jesteśmy bez Araujo i bez Nico a tak łatwo było to dopiąć
2
@TR3YWAY Bo sie przywitały, aha..
0
@Arden co ma do tego reprezentacja, w samym klubie są tyrani
3
@Arden a kto zabrania trenerom rotować
0
@kondzix2115 miał być w aktualizacji
0
@Zoker na pewno w top 10 skrzydlowych juz jest a moze nawet top 5
1
Gdzie oglądać celebracje Hiszpanów bo pod artykulem cisza