Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie typy na dzisiaj. Hiszpania czy Anglia, Argentyna czy Kolumbia?
Ja myślę że Hiszpania to bierze, możliwe, że w karnych. A w Copa coś mi sie wydaje że Kolumbia bo naprawde genialnie grali
0
@blakkudium po co w kółko pisać o tym szwagrowaniu, on nie jest w zarządzie?
0
@Gaz Fati mial przeblyski jak końcówka sezonu 22/23, presezon, czy poczatki w Brighton dlatego zobaczymy.
0
@kamiVeB teraz np
0
@Lucyfffer co na to przeciwnicy emigracji
0
Stare filmy mają w sobie to coś. Obejrzałem wczoraj "Otwórz oczy" z 1997, polecam i potem porównałem to z remakiem z hollywood "Vanilia Sky" i co za badziew. Nie wiem po co robia te remake i wychodzi z tego kał zazwyczaj
0
@Gaz Fati ma problem w głowie a nie w nogach, on sie boi pojedynkow, dryblingów, sprintów i to cały jego problem. Technike nadal ma
1
Miałem krótki sen o finale. Hiszpania wygrała Euro. Zobaczymy jak moje sny typują
0
@Gaz a miałeś kiedyś kontuzje kolana żeby sie wypowiadać?
1
@4drian0 tak, po tej sztuczce otrzymał to miano. Lewandowski tak by nie umiał
1
@Adran360 a żeby było sprawiedliwie to powinien wygrać, on uniósł reprezentacje
0
@FCB_dimiC wielcy pilkarze wzbudzają takie emocje właśnie
0
@Adran360 ZP dla Carvajala
0
@Albatros nieźle jak na kogoś kto nie kontroluje swoich nóg, bo kontuzje poczyniły w nich nieodwracalne zmiany @Gaz
5
Carvajal o Hiszpanach w Realu:
"Za mało Hiszpanów w Realu po odejściu Joselu, Nacho i Kepy? Mam nadzieję, że to nie będzie problem, ale uważam, że posiadanie krajowych graczy w danym klubie tworzy solidną podstawę pod to, co reprezentuje klub i jakie wartości chce przekazywać. Teraz odchodzą ważni zawodnicy, ale ci z nas, którzy zostają, spróbują utrzymać tę energię w szatni."
Ale co sie niektórzy naprodukowali że to nie ważne jaka narodowość to ich.
Skopiowane z notatnika
2
Piękne sa treningi u Flicka
Dla porównania trening u Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Perez to fanatyk brazoli i będzie grał
0
@messi33 nie lubie Bellingham, Vinicius
Lubie Güler, Mbappe, ostatnio Carvajal jak gra dla repry
2
@Gronek 2:0 w podstawowym
0
@Rewolucja123 zauważ ze większość tych chlopakow jest ułożona i nie ma odpałów (poza ucieczkami za kasa). Nie przejawiaja chamstwa na boisku itp może Gavi sie czasem odpala ale to taki chrakter. La masia ich nie tylko szkoli ale i wychowuje po części
2
@fart chłopaki wychowane w La Masii myślą dużo mądrzej niż ich rówieśnicy
6
@Xaviball Yamal
0
@Arkon on już nie jest pomocnikiem a napastników mamy w dostatku. On już zapomnial jak rozgrywać
0
@PatrykBarca a Endrick to kim jest
0
@Transu96 niech sobie graja w zeszlym roku. Z dwoma dodatkowymi napastnikami na pewno tak grać nie będą. Grali tak bo nie mieli 9
0
Madryciaki jak widzice walke o gre na LS w przyszłym sezonie u was? Mbappe nie istnieje na 9 i ściąga go na skrzydło i to samo z Viniciusem, a 3 LS Rodrygo też tam często zbiega xD
@DonCarletto @VegetaPolska i reszta
0
@Murazor nie ja mówię o tych co wyzywaja od grubasów, braku kolan etc to sa hejterzy a potem ci sami najgłośniej sie podniecają podczas meczu
3
Flick już go chwali według przecieków, więc moga zapomnieć. Licze na sprawiedliwość u Flicka
0
@Bulbulator kompromituja tego Pedriego