0

Jakie typy na dzisiaj. Hiszpania czy Anglia, Argentyna czy Kolumbia?
Ja myślę że Hiszpania to bierze, możliwe, że w karnych. A w Copa coś mi sie wydaje że Kolumbia bo naprawde genialnie grali

0

@blakkudium po co w kółko pisać o tym szwagrowaniu, on nie jest w zarządzie?

0

@Gaz Fati mial przeblyski jak końcówka sezonu 22/23, presezon, czy poczatki w Brighton dlatego zobaczymy.

0

@kamiVeB teraz np

0

@Lucyfffer co na to przeciwnicy emigracji

0

Stare filmy mają w sobie to coś. Obejrzałem wczoraj "Otwórz oczy" z 1997, polecam i potem porównałem to z remakiem z hollywood "Vanilia Sky" i co za badziew. Nie wiem po co robia te remake i wychodzi z tego kał zazwyczaj

0

@Gaz Fati ma problem w głowie a nie w nogach, on sie boi pojedynkow, dryblingów, sprintów i to cały jego problem. Technike nadal ma

1

Miałem krótki sen o finale. Hiszpania wygrała Euro. Zobaczymy jak moje sny typują

0

@Gaz a miałeś kiedyś kontuzje kolana żeby sie wypowiadać?

1

@4drian0 tak, po tej sztuczce otrzymał to miano. Lewandowski tak by nie umiał

1

@Adran360 a żeby było sprawiedliwie to powinien wygrać, on uniósł reprezentacje

0

@FCB_dimiC wielcy pilkarze wzbudzają takie emocje właśnie

0

@Adran360 ZP dla Carvajala

0

@Albatros nieźle jak na kogoś kto nie kontroluje swoich nóg, bo kontuzje poczyniły w nich nieodwracalne zmiany @Gaz

5

Carvajal o Hiszpanach w Realu:
"Za mało Hiszpanów w Realu po odejściu Joselu, Nacho i Kepy? Mam nadzieję, że to nie będzie problem, ale uważam, że posiadanie krajowych graczy w danym klubie tworzy solidną podstawę pod to, co reprezentuje klub i jakie wartości chce przekazywać. Teraz odchodzą ważni zawodnicy, ale ci z nas, którzy zostają, spróbują utrzymać tę energię w szatni."
Ale co sie niektórzy naprodukowali że to nie ważne jaka narodowość to ich.
Skopiowane z notatnika

2

Piękne sa treningi u Flicka


Dla porównania trening u Xaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Perez to fanatyk brazoli i będzie grał

0

@messi33 nie lubie Bellingham, Vinicius
Lubie Güler, Mbappe, ostatnio Carvajal jak gra dla repry

2

@Gronek 2:0 w podstawowym

0

@Rewolucja123 zauważ ze większość tych chlopakow jest ułożona i nie ma odpałów (poza ucieczkami za kasa). Nie przejawiaja chamstwa na boisku itp może Gavi sie czasem odpala ale to taki chrakter. La masia ich nie tylko szkoli ale i wychowuje po części

2

@fart chłopaki wychowane w La Masii myślą dużo mądrzej niż ich rówieśnicy

6

@Xaviball Yamal

0

@Arkon on już nie jest pomocnikiem a napastników mamy w dostatku. On już zapomnial jak rozgrywać

0

@PatrykBarca a Endrick to kim jest

0

@Transu96 niech sobie graja w zeszlym roku. Z dwoma dodatkowymi napastnikami na pewno tak grać nie będą. Grali tak bo nie mieli 9

0

Madryciaki jak widzice walke o gre na LS w przyszłym sezonie u was? Mbappe nie istnieje na 9 i ściąga go na skrzydło i to samo z Viniciusem, a 3 LS Rodrygo też tam często zbiega xD
@DonCarletto @VegetaPolska i reszta

0

@Murazor nie ja mówię o tych co wyzywaja od grubasów, braku kolan etc to sa hejterzy a potem ci sami najgłośniej sie podniecają podczas meczu

3

Flick już go chwali według przecieków, więc moga zapomnieć. Licze na sprawiedliwość u Flicka

0

@Bulbulator kompromituja tego Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?