Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałem ostatnio kompilacje goli Roque i on ma świetne uderzenie głową, jak mu będzie tak Lamine wykręcał w pole karne to może być fajna współpraca
0
@Ronaldinho10theking oglądałem to wczoraj i słucham w której minucie o tym wspomina
0
@konrad1661 z czego połowa to piłkarze rezerw
2
Ten człowiek nawet sie nie pofatygował by obejrzeć jego mecze, tylko jakąś kompilacje a zgrywa eksperta. Jakby obejrzał mecze, to by zrozumiał że po pierwsze Fati grał cały sezon na środku, po drugie całe Brighton wyglądało mizernie
1
@JimMorrisonFCB tak siedzi
0
@szkutnik91 jak wygraja Euro to nawet powinien, on im dalej tym golem tlen wczoraj a wcześniej powonien mieć asyste do Fabiana
0
W końcu Barca wraca
2
Nico wczoraj mi zaimponował, nie strzelil gola ale on potrafi zagrać szybko, z pierwszej pilki, albo minąć kogoś z miejsca. Zuplenie inna jakość skrzydlowego niz taki Dembele
0
@LjakRoberciik jakby mial poziom Curtu to by gral , ale to 3 półki nizej
6
Może i Yamal strzelił fajnego gola, ale za to brzydko sfaulował w 91 minucie przerywając niepotrzebnie kontre rywala, wstyd Yamal
0
@LjakRoberciik dużo i lepiej broniłem niż nasz przereklamowany golkeeper
0
@Destroyer_of_Worlds dla mnie Ter Stegen to jeden z najslabszych punktów zespołu i zdania nie zmienie, czesto sie nawet nie rusza do strzalow tylko stoi i patrzy jak leca do bramki. Niech se puszcza ile chce w tej ogorkowej liidze a co broni w LM, ile mu wsadziła Girona xdd
0
@Destroyer_of_Worlds nie mówisz nic o bramkarzu, ile razy Simon pomogl a u Ter Stegena co nie w niego to gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nuuda ten mecz widowisko niczym na Euro
1
Aż sie przypomina brzydkie i brutalne wejscie Yamala z dzisiaj
1
@Comentateiro wykorzystuje potężną maszyne Scaloniego dla własnych korzyści
3
Messi troche kradziony ten gol xd
3
@PatrychoO Nacho od dawna chcial to zrobic ale w Realu nie mógł
1
Totalnie bez emocji ten mecz bo wiesz że Argentyna i tak wygra
1
@macio_944 Ta Argentyna nie porywa, nie oglada sie ich z przyjemnością. Osobiscie stawiam ze Kolumbia to wygra
0
Mam tylko nadzieje ze Flick oduczy naszych obroncow klepania 300 razy do obrony jak teraz Argentyna. Hiszpania tak nie gra tylko od razu do przodu
1
@macio_944 w ogóle z daleka to on zwykle po ziemii wali
0
Argentyna z mundialu to byla zupelnie inna druzyna, wszystko tam dzialalo, nie tylko Messi
2
Ale to nudne że mecz z grupy jest w polfinale
0
@DLFCB Niemcy gadali że Hiszpania jest malutka, jedni i drudzy wpierdol
0
@MesQueUnClub_87 cala hiszpania podnieca sie chłopakiem z Barcelony i tak to wygląda
0
@MesQueUnClub_87 klub w którym za chwile nie będzie hiszpanów, nie mówiąc juz o wychowankach, to dla rodowitych Hiszpanów na pewno niefajne
2
Ciekawe czy takiego Pereza piecze, że on może sobie kupić kolejna zabawke z Brazylii a Barca sobie hoduje kolejny taki talent za free, który ich bije na łeb
1
@Encore Anglia gra w slow mo i póki co moje przewidywania sie sprawdzaja, z Anglia będzie easy mecz z Holandia najwyższe obroty