0

Oglądałem ostatnio kompilacje goli Roque i on ma świetne uderzenie głową, jak mu będzie tak Lamine wykręcał w pole karne to może być fajna współpraca

0

@Ronaldinho10theking oglądałem to wczoraj i słucham w której minucie o tym wspomina

0

@konrad1661 z czego połowa to piłkarze rezerw

2

Ten człowiek nawet sie nie pofatygował by obejrzeć jego mecze, tylko jakąś kompilacje a zgrywa eksperta. Jakby obejrzał mecze, to by zrozumiał że po pierwsze Fati grał cały sezon na środku, po drugie całe Brighton wyglądało mizernie

1

@JimMorrisonFCB tak siedzi

0

@szkutnik91 jak wygraja Euro to nawet powinien, on im dalej tym golem tlen wczoraj a wcześniej powonien mieć asyste do Fabiana

0

W końcu Barca wraca


2

Nico wczoraj mi zaimponował, nie strzelil gola ale on potrafi zagrać szybko, z pierwszej pilki, albo minąć kogoś z miejsca. Zuplenie inna jakość skrzydlowego niz taki Dembele

0

@LjakRoberciik jakby mial poziom Curtu to by gral , ale to 3 półki nizej

6

Może i Yamal strzelił fajnego gola, ale za to brzydko sfaulował w 91 minucie przerywając niepotrzebnie kontre rywala, wstyd Yamal

0

@LjakRoberciik dużo i lepiej broniłem niż nasz przereklamowany golkeeper

0

@Destroyer_of_Worlds dla mnie Ter Stegen to jeden z najslabszych punktów zespołu i zdania nie zmienie, czesto sie nawet nie rusza do strzalow tylko stoi i patrzy jak leca do bramki. Niech se puszcza ile chce w tej ogorkowej liidze a co broni w LM, ile mu wsadziła Girona xdd

0

@Destroyer_of_Worlds nie mówisz nic o bramkarzu, ile razy Simon pomogl a u Ter Stegena co nie w niego to gol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nuuda ten mecz widowisko niczym na Euro

1

Aż sie przypomina brzydkie i brutalne wejscie Yamala z dzisiaj

1

@Comentateiro wykorzystuje potężną maszyne Scaloniego dla własnych korzyści

3

Messi troche kradziony ten gol xd

3

@PatrychoO Nacho od dawna chcial to zrobic ale w Realu nie mógł

1

Totalnie bez emocji ten mecz bo wiesz że Argentyna i tak wygra

1

@macio_944 Ta Argentyna nie porywa, nie oglada sie ich z przyjemnością. Osobiscie stawiam ze Kolumbia to wygra

0

Mam tylko nadzieje ze Flick oduczy naszych obroncow klepania 300 razy do obrony jak teraz Argentyna. Hiszpania tak nie gra tylko od razu do przodu

1

@macio_944 w ogóle z daleka to on zwykle po ziemii wali

0

Argentyna z mundialu to byla zupelnie inna druzyna, wszystko tam dzialalo, nie tylko Messi

2

Ale to nudne że mecz z grupy jest w polfinale

0

@DLFCB Niemcy gadali że Hiszpania jest malutka, jedni i drudzy wpierdol

0

@MesQueUnClub_87 cala hiszpania podnieca sie chłopakiem z Barcelony i tak to wygląda

0

@MesQueUnClub_87 klub w którym za chwile nie będzie hiszpanów, nie mówiąc juz o wychowankach, to dla rodowitych Hiszpanów na pewno niefajne

2

Ciekawe czy takiego Pereza piecze, że on może sobie kupić kolejna zabawke z Brazylii a Barca sobie hoduje kolejny taki talent za free, który ich bije na łeb

1

@Encore Anglia gra w slow mo i póki co moje przewidywania sie sprawdzaja, z Anglia będzie easy mecz z Holandia najwyższe obroty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?