Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR no dobra ale on ma farta z talentem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yamal ma dzisiaj urodziny, ale to już wiemy. Teraz was zaskocze, urodzil sie w Piątek 13 - go.
0
@zodiak_10 wrzuc mu na twittera
0
@Messibestplayerintheworld ciekawe co hejterzy Laporty powiedza jak to zrobi. Świetna decyzja z Flickiem a teraz to
0
@vangoor jakie wypozyczenie Benfica za niego daje 20 mln
0
@TR3YWAY na youtubie
1
Niech sobie czeka, szansa dla Fatiego a nie typa za którego trzeba jeszcze zapłacić
0
@Barca_Big_Moment Ćwiąkała to akurat glupoty gada ale z resztą sie zgadzam. Jak mysle ze on nastrzela bramek w przyszłym sezonie nawet jako rezerwowy
1
@Rupert_Haubica dobrze kombinujesz. Powinien Ferran wziac 17 i oddac 7 bo i tak nie pogra sobie u Flicka coś mi sie wydaje ze Fati będzie przed nim
0
Yamal z numerem 7 opinie?
1
@Luciano99 żarty żartami ale tu Fati ma środowisko by odbudowac sie psychicznie a w Brighton byli tylko slabiaki którzy zazdroscili mu pensji. Yamalek swoja zajebistoscia tez pewnie wpływa na ego reszty
0
@kamilop Casado da rade juz lepiej gra niż De Jong, jest tez Bernal który powinien sporo znaczyć w następnym srzonie
3
Yamal mądry chłopak
0
@rocky5 kazdy mu zarzucal otylosc. A jakie mamiec skrzydlowy? Jakie ma Yamal i w czym mu to przeszkadza?
0
@Albatros Fati nie odejdzie ku smutkowi hejterów. Nie wiem jak mozna wolec Flopa Ferrana który od tylu lat nic nie pokazał a na Euro sie kompromituje
0
@Gaz Aha bo klub nie potrzebuje rezerwowych zwłaszcza jak Nico czesto ma kontuzje xD
3
Ten Fati co olewa treningi jakoś skupiony na nich
0
A ludzie chcieli sie go pozbyc przed Araujo
0
@Encore ale jaka to konfiguracja jak jeden będzie na 9, to wtedy nie sa żadne skrzydła
0
@takisobiektos to jest LS, widac jak sie znasz..
0
Jak Nico będzie nasz to nasze skrzydla będą lepsze od tych Realu bo oni maja 3 LS Rodrygo, Vinicius, Mbappe i żaden wybitnie nie gra na PS
0
7 by mu siadło jakby Płotke pogonić. Nie ma takiej presji a numerek fajny na koszulce
1
No i szacun Carvajal, może irytujacy ale to Hiszpan i od urodzenia w Madrycie wiec wiadomo, że broni swojego klubu
0
Nic w newsie nie oisza o ffp, klauzuli czyli najwazniejszych rzeczach
1
Fajnie a co z klauzulą i ffp
1
@jacobFCB Messi bez zdobywania LM wygrywal ZP
0
Jakiś niby goleador ze szkółki Atletico poszedl do Realu i chlop bedzie do 21 roku życia w Castilli. Co za głąb
8
Zaczął irytowac bardziej niz De Jong a to sztuka
0
@maroon niebieskie dredy xD