0

@HypeR no dobra ale on ma farta z talentem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yamal ma dzisiaj urodziny, ale to już wiemy. Teraz was zaskocze, urodzil sie w Piątek 13 - go.

0

@zodiak_10 wrzuc mu na twittera

0

@Messibestplayerintheworld ciekawe co hejterzy Laporty powiedza jak to zrobi. Świetna decyzja z Flickiem a teraz to

0

@vangoor jakie wypozyczenie Benfica za niego daje 20 mln

0

@TR3YWAY na youtubie

1

Niech sobie czeka, szansa dla Fatiego a nie typa za którego trzeba jeszcze zapłacić

0

@Barca_Big_Moment Ćwiąkała to akurat glupoty gada ale z resztą sie zgadzam. Jak mysle ze on nastrzela bramek w przyszłym sezonie nawet jako rezerwowy

1

@Rupert_Haubica dobrze kombinujesz. Powinien Ferran wziac 17 i oddac 7 bo i tak nie pogra sobie u Flicka coś mi sie wydaje ze Fati będzie przed nim

0

Yamal z numerem 7 opinie?

1

@Luciano99 żarty żartami ale tu Fati ma środowisko by odbudowac sie psychicznie a w Brighton byli tylko slabiaki którzy zazdroscili mu pensji. Yamalek swoja zajebistoscia tez pewnie wpływa na ego reszty

0

@kamilop Casado da rade juz lepiej gra niż De Jong, jest tez Bernal który powinien sporo znaczyć w następnym srzonie

3

Yamal mądry chłopak


0

@rocky5 kazdy mu zarzucal otylosc. A jakie mamiec skrzydlowy? Jakie ma Yamal i w czym mu to przeszkadza?

0

@Albatros Fati nie odejdzie ku smutkowi hejterów. Nie wiem jak mozna wolec Flopa Ferrana który od tylu lat nic nie pokazał a na Euro sie kompromituje

0

@Gaz Aha bo klub nie potrzebuje rezerwowych zwłaszcza jak Nico czesto ma kontuzje xD

3

Ten Fati co olewa treningi jakoś skupiony na nich


0

A ludzie chcieli sie go pozbyc przed Araujo


0

@Encore ale jaka to konfiguracja jak jeden będzie na 9, to wtedy nie sa żadne skrzydła

0

@takisobiektos to jest LS, widac jak sie znasz..

0

Jak Nico będzie nasz to nasze skrzydla będą lepsze od tych Realu bo oni maja 3 LS Rodrygo, Vinicius, Mbappe i żaden wybitnie nie gra na PS

0

7 by mu siadło jakby Płotke pogonić. Nie ma takiej presji a numerek fajny na koszulce

1

No i szacun Carvajal, może irytujacy ale to Hiszpan i od urodzenia w Madrycie wiec wiadomo, że broni swojego klubu

0

Nic w newsie nie oisza o ffp, klauzuli czyli najwazniejszych rzeczach

1

Fajnie a co z klauzulą i ffp


1

@jacobFCB Messi bez zdobywania LM wygrywal ZP

0

Jakiś niby goleador ze szkółki Atletico poszedl do Realu i chlop bedzie do 21 roku życia w Castilli. Co za głąb

8

Zaczął irytowac bardziej niz De Jong a to sztuka

0

@maroon niebieskie dredy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?