Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest link gdzie to obejrzeć?
2
@BukmacherkaToNieTypy raczej top1. Top 10 to juz jest
0
Carvajal
"Czy Carvajal lub Rodri mogą w końcu zdobyuć Złotą Piłkę dla Hiszpanii? Oby tak było. Hiszpański futbol na to zasługuje, tak szczerze uważam. Ucieszyłbym się, gdyby zdobył ją ktoś z naszego kraju."
Carvajal zyskal po tym Euro xd ma w dupie jakiegoś Beliinghama czy Viniciusa
0
@Firestone Nico sobie wczoraj śmigał i na prawej a oni lubia nam podkradać, ale wydaje mi sie ze on i tak będzie chcial grać z Yamalem
0
Myślicie że Nico brałby pod uwage Real jakby po niego poszli? Czy siła przyjaźni z naszymi zwycięży?
3
Było sprzedawać jak byl na to czas. Teraz już nie ma opcji ze wyciągniemy za niego fajną sume
0
@Blanco16 miał też w półfinale, na szczęście chyba
35
To teraz te Finalissme na Camp Nou zorganizować, pół skladu wychowanków Barcy w Hiszpanii vs Messi
1
Mimo wszystko szkoda mi Kolumbii i nie umiem sie cieszyc, fajnie grali, fajnie jechali z Brazylia czy Urugwajem, a Argentyna już ma wszystko więc sie tym nie jaram w ogóle
6
James MVP turnieju słusznie
0
La liga co wrzucila
0
@bodzio10 bo ludzie bez biletow szturmowali stadion
0
Copa America przypomina mi jedno
https://i1.ytimg.com/vi/kxr4nzih8VQ/maxresdefault.jpg
0
Final Euro dużo lepszy, mimo zachowawaczej pierwszej połowy
0
Messi ustala sklad, można sie śmiać ale tak to wygląda
1
Ale to popsuli pokraki
1
Shakira to więcej machania dupą niż ciekawej muzyki w tym występie
0
Czyli Shakira tylko dla tych na stadionie xD
0
@Kuba_1 caly turniej tak gra w chodzonego
0
Diaz to nie ma podjazdu do Williamsa, dobrze ze sie tam ogarneli w zarządzie
0
Kolumbia cały turniej pięknie gra, wiec kto dzisiaj nie wygra będzie git dla mnie
1
@Bulbazaur17 bo chcieli wejsc na stadion bez biletów i weszli
0
@adamek20151 nie pamiętam w sumie
2
Fajny ruch na stronie, bo w Copa zazwyczaj sam do siebie pisałem
0
@adamek20151 yes Karol
0
Ladnie zaśpiewała Karol
0
Karol G to ta z Barcy koszulek
3
Argentyna ma super ten hymn trzeba przyznać
0
Dobra mamy to, w końcu meczycho
2
Kurde a wczoraj poza meczem Hiszpanow śniło mi sie, że ludzie skakali z trybun na murawe i była jazda xdd