3

Jest link gdzie to obejrzeć?

2

@BukmacherkaToNieTypy raczej top1. Top 10 to juz jest

0

Carvajal
"Czy Carvajal lub Rodri mogą w końcu zdobyuć Złotą Piłkę dla Hiszpanii? Oby tak było. Hiszpański futbol na to zasługuje, tak szczerze uważam. Ucieszyłbym się, gdyby zdobył ją ktoś z naszego kraju."
Carvajal zyskal po tym Euro xd ma w dupie jakiegoś Beliinghama czy Viniciusa

0

@Firestone Nico sobie wczoraj śmigał i na prawej a oni lubia nam podkradać, ale wydaje mi sie ze on i tak będzie chcial grać z Yamalem

0

Myślicie że Nico brałby pod uwage Real jakby po niego poszli? Czy siła przyjaźni z naszymi zwycięży?

3

Było sprzedawać jak byl na to czas. Teraz już nie ma opcji ze wyciągniemy za niego fajną sume

0

@Blanco16 miał też w półfinale, na szczęście chyba

35

To teraz te Finalissme na Camp Nou zorganizować, pół skladu wychowanków Barcy w Hiszpanii vs Messi

1

Mimo wszystko szkoda mi Kolumbii i nie umiem sie cieszyc, fajnie grali, fajnie jechali z Brazylia czy Urugwajem, a Argentyna już ma wszystko więc sie tym nie jaram w ogóle

6

James MVP turnieju słusznie

0

La liga co wrzucila


0

@bodzio10 bo ludzie bez biletow szturmowali stadion

0

0

Final Euro dużo lepszy, mimo zachowawaczej pierwszej połowy

0

Messi ustala sklad, można sie śmiać ale tak to wygląda

1

Ale to popsuli pokraki

1

Shakira to więcej machania dupą niż ciekawej muzyki w tym występie

0

Czyli Shakira tylko dla tych na stadionie xD

0

@Kuba_1 caly turniej tak gra w chodzonego

0

Diaz to nie ma podjazdu do Williamsa, dobrze ze sie tam ogarneli w zarządzie

0

Kolumbia cały turniej pięknie gra, wiec kto dzisiaj nie wygra będzie git dla mnie

1

@Bulbazaur17 bo chcieli wejsc na stadion bez biletów i weszli

0

@adamek20151 nie pamiętam w sumie

2

Fajny ruch na stronie, bo w Copa zazwyczaj sam do siebie pisałem

0

@adamek20151 yes Karol

0

Ladnie zaśpiewała Karol

0

Karol G to ta z Barcy koszulek

3

Argentyna ma super ten hymn trzeba przyznać

0

Dobra mamy to, w końcu meczycho

2

Kurde a wczoraj poza meczem Hiszpanow śniło mi sie, że ludzie skakali z trybun na murawe i była jazda xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?